زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ گرایش نرم، ماه اردیبهشت

ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ
سلام
کسایی که مثل من قصد دارند از اول اردیبهشت انشاا... شروع کنند به خوندن و گرایششون نرم افزاره بیان اینجا که ایشاا... با هم پیش بریم و تا کنکور کنار هم باشیم. توی عنوان تاپیک ماه اردیبهشت زدم چون فکر کردم اگه مثل بچه های کنکور ۹۲ ماه به ماه پیش بریم واسمون مفیدتر باشه.
ما اینجا نمیخوایم در مورد اینکه کی چه کتابی رو بخونه حرف بزنیم فقط میگیم مثلا درس ساختمان داده رو میخوایم شروع کنیم و فصلهای الگوریتم و بازگشتی رو بخونیم حالا هر کسی میتونه این فصلارو از رو هر کتابی که به نظرش مناسب تره بخونه و بعد هر مشکلی از این فصلا داشت بیان کنه که بقیه کمکش کنند.

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , be_sooye_movafaghiat , azadeh419
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ گرایش نرم، ماه اردیبهشت
بنظرم من الان کمی زود هست برای خوندن درس و ممکنه شروع خوبی نباشه..ولی خوبه که آمار گیری کنین و ببینین که کیا هستن برای سال بعد...منم هستم
الان میتونید زبان رو شروع کنید بخونید...برای چطور خوندن هم میتونین تو بخش مصاحبه ها برین ببینین و برنامه ریزی کنین..

I definitely will win
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shokofe
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بنظرم من الان کمی زود هست برای خوندن درس و ممکنه شروع خوبی نباشه..ولی خوبه که آمار گیری کنین و ببینین که کیا هستن برای سال بعد...منم هستم
الان میتونید زبان رو شروع کنید بخونید...برای چطور خوندن هم میتونین تو بخش مصاحبه ها برین ببینین و برنامه ریزی کنین..
من که توی تاپیکهای دیگه رو نگاه میکردم بچه ها از اسفند یا ۱۵ فروردین شروع کردن، منم این تاپیک رو واسه کسایی که میخوان زودتر شروع کنند گذاشتم، چون تاپیک به صورت ماه به ماه هست کسایی که قصد دارند بعدا شروع کنن هم میتونن بهمون اضافه بشن. حتی اگه تعدادمونم کم باشه به امید خدا میتونیم پیش بریم و موفق بشیم.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , be_sooye_movafaghiat
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ب.ظ
سلام

منم هستم برای این ماه...
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط tarannom.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام

منم هستم برای این ماه...

سلام منم هستم ان شاءالله

منم

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
سلام منم هستم.
ولی الان وسط ترم آخرم و به خاطر انتخابات امتحاناتمون رو جلو انداختنو قراره تو اردیبهشت کلی کلاس جبرانی برامون بگذارندSad،امتحانام تا ۱۳ خرداد تمومه، با این حال هنوز پروژه و کارآموزی برام می مونهUndecided به هر حال چاره ای نیست و باید از یه جایی شروع کرد،که به نظرم خوندن زبان (مثلا ۵۰۴) شبی نیم الی یه ساعت تا کنکور عالیه و چون این ترم ریاضی مهندسی دارم پایه ام که با ریاضی مهندسی شروع کنیم،لطفاAngel

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
سلام
من هم می خواهم با شما درس بخوانم
راستش چون متاهلم زیاد نتونستم درس بخوانم
فقط بهتر یه مدیر انتخاب کنیم برای این بخش
۰
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط shokofe.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ)zzxffx نوشته شده توسط:  فقط بهتر یه مدیر انتخاب کنیم برای این بخش
بله منم موافقم اگه یکی که تجربه بیشتری داره و میتونه بیشتر کمکمون کنه مدیریت این قسمت و بدست بگیره خیلی خوب میشه اینجوری هر ماه تاپیک رو بروز میکنه و توی انتخاب درسا و سر فصلایی که میخوایم انتخاب کنیم و بخونیم راهنماییمون میکنه.
با تجربه هااااااش بیاااان اینجا کمک، لطفاBlush

۱
۰
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط pershang.)
سلاااااااااااااام منم ۹۰ درصد امسال مجاز نمیشم!!!
واسه کنکور ۹۳ هستم.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
سلام
منم می خوام شروع کنم چند روز دنبال منابع خوب می گردم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
بالاخره نوبت ما شد.منم هستم.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
دوستان گرامی چون بخشهای مرتبط با کنکور ۹۳ بتدریج ایجاد میشه و این تاپیکها منتقل میشه لازمه بگم که بجز روند مطالعه و مباحثی از این دست در تاپیک نگذارید چون همگی حذف میشه.
سوال و پاسخ به سوالات درسی یا منابع فقط در محلهای تعیین شده در انجمن باید مطرح بشه و هر نوع سوال و پاسخ ، بحث در مورد مسائل و تستها ، شوخی و مزاح، چت دو نفره یا چند نفره ، احوالپرسی حذف میشه و در صورت تکرار ممکنه از ارسال مطلب تا مدتی محروم بشید.
اینجور نیست که مکرر بیایم بخونیم و مدیران فرصت رسیدگی و مطالعه پستها را معمولا" ندارند ولی اگه گزارشی مبنی بر موارد فوق بدستمون برسه ممکنه از دستمون ناراحت بشید.چون کلی پست حذف میشه و بعضی هم حق ارسال مطلب ازشون سلب میشه.
من استدعا دارم خودتون تا کنکور این تاپیکهای گروههای درسی را اداره کنید و ایشالا هیچ گزارشی مطرح نشه .
بعد از تنظیم تالارها مدیر تالار هم تعیین خواهد شد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
ارسال: #۱۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان گرامی چون بخشهای مرتبط با کنکور ۹۳ بتدریج ایجاد میشه و این تاپیکها منتقل میشه لازمه بگم که بجز روند مطالعه و مباحثی از این دست در تاپیک نگذارید چون همگی حذف میشه.
سوال و پاسخ به سوالات درسی یا منابع فقط در محلهای تعیین شده در انجمن باید مطرح بشه و هر نوع سوال و پاسخ ، بحث در مورد مسائل و تستها ، شوخی و مزاح، چت دو نفره یا چند نفره ، احوالپرسی حذف میشه و در صورت تکرار ممکنه از ارسال مطلب تا مدتی محروم بشید.
اینجور نیست که مکرر بیایم بخونیم و مدیران فرصت رسیدگی و مطالعه پستها را معمولا" ندارند ولی اگه گزارشی مبنی بر موارد فوق بدستمون برسه ممکنه از دستمون ناراحت بشید.چون کلی پست حذف میشه و بعضی هم حق ارسال مطلب ازشون سلب میشه.
من استدعا دارم خودتون تا کنکور این تاپیکهای گروههای درسی را اداره کنید و ایشالا هیچ گزارشی مطرح نشه .
بعد از تنظیم تالارها مدیر تالار هم تعیین خواهد شد.
نیت اصلی من از ایجاد این تاپیک خوندن درسا بصورت گروهی بود چون اینجوری با هم میتونیم مشورت کنیم که چه درسایی رو انتخاب کنیم و با هم پیش بریم که دلسرد نشیم و تنبلی نکنیم.
امیدوارم همه مواردی رو که آقای فرداد گفتن رعایت کنند.
از ایشونم بخاطر راهنماییها و یه جورایی هشداراشون تشکر میکنم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۱۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
البته نمیخوام دخالت کنم
اما به نظرم برای شروع یکم صبر کنین... حداقل تا وقتی رتبه ها بیاد ... از الان می تونین به استراتژی هایی که میخوایین پیاده کنید فکر کنید و حتی مشورت هم بکنید
اما وقتی رتبه ها بیاد خیلی از مصاحبه ها رو میخونین و خیلی چیزهای تازه دستگیرتون میشه که میتونه کمکتون کنه

من هم دوست دارم که دوستان مانشتی ام رو در حد توان خودم کمک کنم...حتی اگر شده از لحاظ درسی هم کمکی کنم ...
ولی نظرم اینه که کمی صبر کنید تا جو درس خوندن هم جدی تر بشه

اینم درنظر بگیرین که اگه خیلی زیادی هم زود شروع کنید از اون طرف ممکنه خسته بشین... البته ایشالا تا آخر راه رو محکم و بدون خستگی پیش میریم Smile
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اما به نظرم برای شروع یکم صبر کنین... حداقل تا وقتی رتبه ها بیاد ... از الان می تونین به استراتژی هایی که میخوایین پیاده کنید فکر کنید و حتی مشورت هم بکنید
اما وقتی رتبه ها بیاد خیلی از مصاحبه ها رو میخونین و خیلی چیزهای تازه دستگیرتون میشه که میتونه کمکتون کنه
آقا مهدی مرسی از راهنماییتون ولی یکی مثل من که سال دومشه و تقریبا تصمیمشو واسه منابعش گرفته و واسه یادگیری نیاز به بیش از یک دور خوندن داره تلف کردن وقت آزادی که الان داره یه جورایی ظلم به خودش نیست؟!
.......................................................
بچه ها نظرتونو واسه اینکه چند تا درسو کدوم درسارو تو این ماه بخونیم بگید که یه نتیجه گیری کنیم و به امید خدا از یکم شروع کنیم.
به نظر من دو درس ساختمان داده و گسسته چون پیش نیازن واسه شروع خوبند، راجع به درسای دیگه هم چون سیستم عامل هم زیاده و هم سخته خوبه که زود شروع بشه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemenp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close