زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خسته نباشید

ارسال: #۳۱
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ ب.ظ
RE: خسته نباشید
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۸ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  من تعجبم چرا اینقدر ناله میکنند بعضی دوستان؟
بابا تلاشتونو کردید دیگه هرچی هم تونستیم زدیم بقیه شم بگذارید خدا معلوم میکنه دیگه!

منم خسته نیستم چون قرار نبوده کنکور و ادامه تحصیل در خارج از حیطه‌ی توانایی و علاقه مندیمون باشه!
من که از بیشتر تلاش کردن خوشم اومده !

اما منم زبانم خوب نیست خیلی وقته کار نکردم و یادم رفته اما دیگه سخت‌تر از کنکور که نیست؟!
وقتی ۴ ماه ۲۰-۳۰ تا کتاب واسه ارشد خواندیم دیگه تافل و زبان و مقاله و اینا چیزی نیست در مقابلش!(منظور اینکه میتونیم)
از الان تا شهریور ۶ ماه وقته ۲ ماهش رو که واسه سفر و (بعضی‌ها واسه دانشگاه آزاد) جدا کنند میشه ۴ماه وقت

میشه یه موضوع مورد علاقه پیدا کنیم و روش تحقیق و ایده بعدشم مینویسیمش!
کلاس هم میریم( از کسانی مثل خانوم فرزانه و آقا حامد که انگار زبانشون بهتر ما رو راهنمایی کنید ممنون میشم!)
تافل که یه کتاب longman همه میخوانند و راضیند esseintial word for toefls هم که معروفه یه سی دی هم دارم که استادمون که تابستون کلاس تافل میرفتم بهمون داد اونم هست کلا فکر نمیکنم بیشتر از ۴تا کتاب لازم باشه واسه یه نمره قابل قبول.

به علاوه این لینک رو بیبنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک رو فایل های فن ۱و۲و۳ تایپیه دانلود کنید جمع و جور و خوبه -جزوات ترم ۱ که دو تا دست نویس هست وvoicهای ترم ۱ رو هم دانلود کنید تا با هم شروع کنیم و رفع اشکال کنیم
کسانی که موافقند آمادگی خودشونو اعلام کنند تا چند روز دیگه که استراحت کردیم شروع کنیم

تا مییایم زبانمونو خوب کنیم موضوع هم مشخص میشه
در مورد مقاله باید بگم که حتما نباید دانشجوی ارشد باشیم!من کسی رو میشناسم که در مورد امنیت و رمزنگاری توی لیسانس مقاله ایی داد که با همون یه دونه الان اپلای گرفت و خیلی هم خوش درخشید.

کسی اگر تجربه ایی داره بگه
ممنون
سلام
مرسی از لطفتون اما لینک فن ترجمه کار نمیکنه.ممکنه چکش کنید.ممنون

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط hsh88.)
خسته نباشید
بله میدونم که برای اولین بار در اختیار دوستان قرار دادم (لطفا هر کس از همین جا متوجه شد و دانلود کرد جایی دیگه این لینک رو پخش نکنه Smile چون دوستم این ترم کلاسشون را میره و منم میخاسم بخوانم و دیدم واقعا مانشتی‌ها علاقه مندند دوست داشتم اونا هم استفاده کنند.
مریم خانم من اون دوره که گفتی رو رفتم گرامر و رایتینگش عالی بود

مرسی از نظرات
موافقم یه لینک باز کنید خودتون منم شرکت میکنم
فن ترجمه مشکلی نداره

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , Maryam-X
ارسال: #۳۳
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۰ ب.ظ
خسته نباشید
در داوری مقالات: امسال که من چند تا مقاله کنفرانس کامپیوتر رو داوری کردم اصلاً نگاهی به اسم و فامیل نکردم. تنها نکته مهمی که مد نظر داشتم ایده و پختگی مقاله بود. فکر می‍‏‏کنم فقط یه دونه مقاله یا دو تا قبول کردم که یکیش مال همون استاد کنکوری معروف طراحی الگوریتم بود! برخی از مقالات ترجمه بود و برخی هیچ ایده‍‏‏ای نداشت. برخی مشکل فنی داشتن و برخی هم در حد تمرین دانشجویی بودن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , hsh88
ارسال: #۳۴
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در داوری مقالات: امسال که من چند تا مقاله کنفرانس کامپیوتر رو داوری کردم اصلاً نگاهی به اسم و فامیل نکردم. تنها نکته مهمی که مد نظر داشتم ایده و پختگی مقاله بود. فکر می‍‏‏کنم فقط یه دونه مقاله یا دو تا قبول کردم که یکیش مال همون استاد کنکوری معروف طراحی الگوریتم بود! برخی از مقالات ترجمه بود و برخی هیچ ایده‍‏‏ای نداشت. برخی مشکل فنی داشتن و برخی هم در حد تمرین دانشجویی بودن.

به به ‌! پس جناب تنهایی دستی هم بر داوری مقالات دارند ‌، بسیار خوب
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88
ارسال: #۳۵
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۵ ق.ظ
خسته نباشید
چیزی که زیاده داور! و چیزی که کمه داوری

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال: #۳۶
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  بله میدونم که برای اولین بار در اختیار دوستان قرار دادم (لطفا هر کس از همین جا متوجه شد و دانلود کرد جایی دیگه این لینک رو پخش نکنه Smile چون دوستم این ترم کلاسشون را میره و منم میخاسم بخوانم و دیدم واقعا مانشتی‌ها علاقه مندند دوست داشتم اونا هم استفاده کنند.

مرسی از نظرات
فن ترجمه مشکلی نداره

ممنون اما من فقط تونستم ۳تا لینکای Term_1_P66-130و Term_1_P1-65و فن_ترجمه_۱_و_۲_و_۳_کامل_ رو بگیرم.بقیش فیلتر بود. Huh
ممکنه جای دیگه شیر کنید.ممنون می شم

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۳ ب.ظ
خسته نباشید
شاید مشکل از سرورتون هست وگرنه مشکلی نیست توی دانلودش
حالا همین‌ها که دانلود کردید را از اولین جزوه دست نویس شروع کنید به خواندن بقیشم دوباره up میکنم!

راستی دکتر(!) اینکه حق عده ایی خورده میشه که شکی نیست ولی ما تلاشمونو میکنیم به امید یا داوری احسن!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۳۸
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  چیزی که زیاده داور! و چیزی که کمه داوری

جمله خیلی قشنگی بود ‌، واقعا هم همینطوره ...
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
(۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  بله میدونم که برای اولین بار در اختیار دوستان قرار دادم (لطفا هر کس از همین جا متوجه شد و دانلود کرد جایی دیگه این لینک رو پخش نکنه Smile چون دوستم این ترم کلاسشون را میره و منم میخاسم بخوانم و دیدم واقعا مانشتی‌ها علاقه مندند دوست داشتم اونا هم استفاده کنند.

مرسی از نظرات

مرسی گلم....Shy
من چون از سال قبل کلاسهای مکالمه را می رفتم و به خاطر کنکور قطعش کردم. تصمیم دارم بعد از عید اونو ادامه بدم.انشا الله تافل برای وقتی که دو سه ترم دیگه بالاتر رفتم.

ولی دوست دارم یه تاپیک باز کنم تا مانشتی‌ها با زبان انگلیسی با هم صحبت کنیم.موضوع بحثشم آزاد باشه.اینجوری هم مکالمه و جمله بندی مون خوب میشه هم در حین صحبت ها۴ تا کلمه بیشتر یاد می گیریم.خوبه؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , sepid , hsh88
ارسال: #۴۰
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  مرسی گلم....Shy
من چون از سال قبل کلاسهای مکالمه را می رفتم و به خاطر کنکور قطعش کردم. تصمیم دارم بعد از عید اونو ادامه بدم.انشا الله تافل برای وقتی که دو سه ترم دیگه بالاتر رفتم.

ولی دوست دارم یه تاپیک باز کنم تا مانشتی‌ها با زبان انگلیسی با هم صحبت کنیم.موضوع بحثشم آزاد باشه.اینجوری هم مکالمه و جمله بندی مون خوب میشه هم در حین صحبت ها۴ تا کلمه بیشتر یاد می گیریم.خوبه؟
آره من موافقم و پایهSmile

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۴ ب.ظ
خسته نباشید
با توجه به ترافیک اخیر سایت و مشکلات سرور به نظرتون الان مدیر اجازه‌ی چنین تاپیکی رو می ده؟با توجه به اینکه دکتر تاپیک های سر گرمی رو بست؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ
خسته نباشید
لینک دانلود voic ]ای کلاس دکتر آموخته
۱
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲

۳

۴

۵-۱

۵-۲

۶-۱

۶-۲

۷

۸-۱

۸-۲

۹

۱۰

امیدوارم به دردتون بخوره

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۳۱۵ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ Bache Mosbat ۶۳۵ ۱۹۲,۹۱۹ ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamzeh.S
  خسته نباشید به کنکوری های عزیز - علوم کامپیوتر Bache Mosbat ۳۳ ۱۹,۰۹۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: اسلامی
  خسته نباشید به کنکوری های عزیز - مهندسی کامپیوتر ۹۴ Bache Mosbat ۱۶۲ ۶۶,۰۷۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: neoncar
  نگران حذف ظرفیت دانشگاه شریف نباشید! AI. ۲۰ ۱۱,۱۰۱ ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mammad_asir
  از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ) موج ۲۹۹ ۱۴۱,۸۹۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: *Najmeh*

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close