زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش نرم افزار کنکور ۹۰

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
بررسی سوالات تخصصی گرایش نرم افزار کنکور ۹۰
سلام دوستان سوالات تخصصی چطور بود ؟!!!

واسه هوش که اولین سوال الگوریتمش تکراری بود درسته؟! (اون m پردازنده)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط ف.ش.)
سوالات تخصصی
واسه من که پاسخ نامه‌ام A بود میشد گزینه ۴‌! اگه درست زده باشم!

S-pn/m
من یه چند صد تا رو شک داشتم: دی
یکی مرتب سازی سریع با پارتیشن بندی C
یکی کد هافمن با جستجوی خطی
اون اجتماع A1,A2
برش کمینه هم نمیدونستم چیه!
یکی هم انتخاب اتاقها که زدم در زمان چندجمله ای حل نمیشود!! چون توی ذهنم بود اینها راه حل بهینه نداره!
من چون فقط سوالهای طراحی الگوریتم رو زدم ۹:۲۰ پاسخبرگم رو تحویل دادم ۱۰:۱۵ خونه بودم گفتم الان تازه بچه‌ها پاسخبرگاشون رو دادن!
حالا اگه خدا بخواد برم بخوابم سر جلسه خیلی خوابم میومد مخصوصا این ۱ ساعت که آدم اونجا الافه خیلی خسته کننده است!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط zr2358.)
RE: سوالات تخصصی
بچه‌ها اون سوال ماتریس بالا مثلثیه طراحی الگوریتم رو چی زدین؟
من دفترچه‌ام C بود زدم گزینه الف Confused

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۷ ب.ظ
سوالات تخصصی
اون سوال طراحی الگوریتم که گفته بود دو آرایه مرتب داریم . چی میشد. من زدم( O(log n
سوالی که تو طراحی زبان‌ها اومده بود در مورد زنجیره ایستا و پویا‌، چی میشد.من گرینه دوم رو زدم( دفترچه C )
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۱ ب.ظ
سوالات تخصصی
من آرایه مرتب رو زدم n+logn گفتم میریزیم توی هیپ بعد استخراج میکنیم!!
اما فکر کنم logn بشه از طریق جستجو!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من آرایه مرتب رو زدم n+logn گفتم میریزیم توی هیپ بعد استخراج میکنیم!!

این سوال خیلی شبیه به سوال سراسری ۸۵ بود
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ)saeidm نوشته شده توسط:  اون سوال طراحی الگوریتم که گفته بود دو آرایه مرتب داریم . چی میشد. من زدم( O(log n
سوالی که تو طراحی زبان‌ها اومده بود در مورد زنجیره ایستا و پویا‌، چی میشد.من گرینه دوم رو زدم( دفترچه C )

تو طراحی زبان‌ها گزینه ای بود که نوشته بود در زنجیره ایستا به dcp( همون اشاره گر پویا) نیاز نداریم. درست بود.
سوال اول طراحی زبان‌ها تو فراخوانی مشکل داشت. یعنی اشتباه تایپی داشت. که حوزه ایستا می شد۴ و حوزه پویا می شد ۹/
کلا من خیلی رو طراحی زبان و کامپایلر وقت گذاشته بودم که خیلی سخت بودن سوالا.
فقط پایگاه راحت بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidm
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من آرایه مرتب رو زدم n+logn گفتم میریزیم توی هیپ بعد استخراج میکنیم!!

منم زدم n+logn مطمئنی میشه logn؟

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ
سوالات تخصصی
بچه‌ها اون سوال طراحی زبان که ادرس رکورد فعالیت اینا داده بود:
بصورت استاتیک و دینامیک چی بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۲ ب.ظ

نه همین درسته نگفته بود که بهترین حالت که ما از جستجو دودویی بفهمیم!!!! می تونیم خطی جستجو کنیم!!! پس n حتما هست!!!!
بهترین حالت نخواسته بود که!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۴ ب.ظ
سوالات تخصصی
اون سوال LL(1) چند جفت قاعده می شد؟

۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط hatami.)
سوالات تخصصی
۲ تا قاعده میشد یکی برای A و یکی هم S
کسی عکسی‌، چیزی از سوالات تخصصی نداره ؟ لطفا اگه دارید بذارید تا استفاده کنیم

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  2 تا قاعده میشد یکی برای A و یکی هم S

۲ تا میشد اما b ,a بوداااا
اگه s هم بشه که....۳ تا میشه...
b بازگشت چپ داشت که میشد....
s نبود....
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سوالات تخصصی
آخیش
جواب ۲ بشه
هر کدومش میخواد باشه فرقی نمیکنه

۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط hatami.)
سوالات تخصصی
اگه یکی بتونه سوالات تخصصی را بذاره همچی حل میشه
واقعاً اگه B هم چپ گردی داشته باشه که نور علی نور میشه و میشه ۳ تا من یادم نیست که B جپ گردی داشت یا نه

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close