زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش نرم افزار کنکور ۹۰

ارسال: #۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ
RE: سوالات تخصصی
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  آخیش
جواب ۲ بشه
هر کدومش میخواد باشه فرقی نمیکنه
منم زدم دوتا،یادمه b هم چپ گردی داشت که first تشون اشتراکش تهی نمیشد،امیدوارم ۲ تا باشه!
سوال آخر کامپایلرو یادتونه،من زدم ۳،یعنی S کمتر از L بود Reduceهاش،درسته؟Confused
طراحی پیاده سازی اون ارجاع‌ها میشد ۹،۴؟
پایگاه یه سوتی دادم اون پیوندرو فک کردم طبیعیه،زدم ۲،کامل بود،سوال دیگه از این آسونتر نمیشدUndecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط parvaz_hj.)
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۶ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  آخیش
جواب ۲ بشه
هر کدومش میخواد باشه فرقی نمیکنه
منم زدم دوتا،یادمه b هم چپ گردی داشت که first تشون اشتراکش تهی نمیشد،امیدوارم ۲ تا باشه!
سوال آخر کامپایلرو یادتونه،من زدم ۳،یعنی S کمتر از L بود Reduceهاش،درسته؟Confused
طراحی پیاده سازی اون ارجاع‌ها میشد ۹،۴؟
پایگاه یه سوتی دادم اون پیوندرو فک کردم طبیعیه،زدم ۲،کامل بود،سوال دیگه از این آسونتر نمیشدUndecided

s را دقیق یادمه نوشته بودن
s-->ABC|D
A--->aA|landa
B--->Bb|a
D--->b
حالا کجا s داره؟؟؟؟؟؟
همون ۲ تا میشه
بچه‌ها بقیه سوالا‌ی تخصصی رو بگید....

پایگاه کلید خارجی که کاهش ناپذیره نمی تونه r2,r3 باشه اگه بود r2 یا r3 میشد....چون کلید خارجی یا کلید اصلی یا کلید فرعی می تونه باشه یا r2 یا r3...
من زدم r2
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط zr2358.)
سوالات تخصصی
منم زدم R2
سوال نرماله میشه ۱NF ولی نمیدونم چرا من زدم BCNF!!

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۲ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  s را دقیق یادمه نوشته بودن
s-->ABC|D
A--->aA|landa
B--->Bb|a
D--->b
حالا کجا s داره؟؟؟؟؟؟
همون ۲ تا میشه
بچه‌ها بقیه سوالا‌ی تخصصی رو بگید....

پایگاه کلید خارجی که کاهش ناپذیره نمی تونه r2,r3 باشه اگه بود r2 یا r3 میشد....چون کلید خارجی یا کلید اصلی یا کلید فرعی می تونه باشه یا r2 یا r3...
من زدم r2
حقیقت من سوال کامپایلر را یادم نیست امیدوارم همون ۲ تا بشه
کلید خارجی هم به نظر من R2 میشد
پیوند هم تعداد سطرها یادم نیست ولی یا ۴ بود یا ۵ (پیوند کامل بود)
سوال آخر کامپایلر هم من زدم برابرند چرا که گرامرش Slr بود و اگه SLR باشه جدولش با LALR یکی میتونه باشه
نظرتون در مورد سوال اول کامپایلر چیه ؟ اون جدوله که گفته بود تعداد حالت که میتواند کاهش پیدا کند چند تا است ؟

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۲۰
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۰ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  حقیقت من سوال کامپایلر را یادم نیست امیدوارم همون ۲ تا بشه
کلید خارجی هم به نظر من R2 میشد
پیوند هم تعداد سطرها یادم نیست ولی یا ۴ بود یا ۵ (پیوند کامل بود)
سوال آخر کامپایلر هم من زدم برابرند چرا که گرامرش Slr بود و اگه SLR باشه جدولش با LALR یکی میتونه باشه
نظرتون در مورد سوال اول کامپایلر چیه ؟ اون جدوله که گفته بود تعداد حالت که میتواند کاهش پیدا کند چند تا است ؟

چه عجب یکی بود که سوال اول را حل کرده!!! خیلی مفهوم جالبی داشت کاری هم نداشت
فکر کنم درست زدم ۳ تا شد....یعنی شیفت داشته باشیم به یه سطر که در اون سطر کاهش داشته باشیم ....۳ تا اینجوری میشد....شما؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ
سوالات تخصصی
من زدم ۱ چرا که فکر کنم منظور سوال این بود که اگه این جدول clr باشه کدوم حالت‌ها را میتونه کاهش بدیم که قلمهای هسته‌ای یکسانی دارند میشدکه reduceها و شیفتهای با شماره یکسانی دارند و ففط دو تا حالت ۲و ۳ با هم چنین خاصیتی را داشتن مثل کاری که در تبدیل جدول clr به LALR میکردیم

۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  من زدم ۱ چرا که فکر کنم منظور سوال این بود که اگه این جدول clr باشه کدوم حالت‌ها را میتونه کاهش بدیم که قلمهای هسته‌ای یکسانی دارند میشدکه reduceها و شیفتهای با شماره یکسانی دارند و ففط دو تا حالت ۲و ۳ با هم چنین خاصیتی را داشتن مثل کاری که در تبدیل جدول clr به LALR میکردیم

نمیدونم!!!! اما دقیق می دونم که اصلا نگفته بود اینجوری ...
دقیق بگم گفته بود
شیفت به جدول حذف شده، کاهش "در جدول حذف شده "داشته باشه!!!نه کاهش به جدول حذف شده!!!!
که کاهش به...بود بله اینی که شما می گید....
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ق.ظ
سوالات تخصصی
سوال ۲۵ کامپایلرش اشتباه جواب داده . گزینه ۲ درسته شک نکنید پایگاه داده اش آسون بود طراحی الگوریتمش هم بد نبود ولی کامپایلرش یکم سخت بود

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close