زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کار با grid view در asp.net

ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
با سلام خدمت مهندسین. میشه یکی منو راهنمایی کنه که چجوری میشه ظاهر Gridview رو تو Asp.net تغییرش داد?
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ
RE: کار با grid view در asp.net
شما می تونید با استفاده از بخش auto format در gridview tasks (که با کلیک بر روی فلش کوچک کنار گرید ویوو در حالت design باز میشه) از فرمت از پیش تعریف شده برای رنگ بندی گریدویوو استفاده کنید .
[تصویر:  171116_1_1379084690.bmp]

علاوه بر این اگر به بخش properties گرید ویوو برید ، صفاتی که در نامشون style هست برای تغییر دادن اجزای مختلف گریدویوو استفاده میشه . یعنی می تونید رنگ ، فونت و ... اجزایی مانند هدر، فوتر و ... از گریدویوو رو تغییر بدید .
[تصویر:  171116_2_1379084690.bmp]

علاوه بر این می تونید از CSS هم استفاده کنید و به صفات cssClass هریک از اجزا مربوطه اختصاص بدید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam70 , Happiness.72
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ
با سلام دوستان گرامی
من میخواهم در asp.net نام دانشجویان رو از drop down list انتخاب کنم و در grid view نمره ی آنها رو نمایش دهد(به پایگاه داده وصل کنم)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۲۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۰۳ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۵۵۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۰۹۹ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close