زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمدید مهلت ثبت نام دانش‌آموختگان ممتاز در دوره دکتری دانشگاه علم و صنعت(فروردین ۹۲)

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
تمدید مهلت ثبت نام دانش‌آموختگان ممتاز در دوره دکتری دانشگاه علم و صنعت(فروردین ۹۲)
دانشگاه علم و صنعت ایران تاریخ جدید ثبت نام برای متقاضیان شرکت در دوره بدون آزمون این دانشگاه را در مقطع دکتری اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهلت ثبت‌نام دانش‌آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون از تاریخ ۱۸ فروردین تا ۲۸ فروردین تمدید شد.

لازم به ذکر است سایت ثبت‌نام تا ۱۷ فروردین بسته خواهد بود و مجدداً از تاریخ ۱۸ فروردین جهت ثبت نام باز خواهد شد.

متقاضیان برای شرکت در این دوره باید به سایت دانشگاه علم و صنعت مراجعه کنند.

خبرگزاری مهر
۷/۱/۹۲

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: عاصفه , Potential
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
سلام

خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون

شما اطلاع دارید غیر از علم و صنعت کدوم دانشگاه ها اطلاعیه شون رو دادن؟ چون من یه مدتی چک میکردم هیچ دانشگاهی اطلاعیه نداد ... یعنی نمیخوان بدون کنکور دانشجو بگیرن؟

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  سلام
خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون

شما اطلاع دارید غیر از علم و صنعت کدوم دانشگاه ها اطلاعیه شون رو دادن؟ چون من یه مدتی چک میکردم هیچ دانشگاهی اطلاعیه نداد ... یعنی نمیخوان بدون کنکور دانشجو بگیرن؟
سلام
خواهش می کنم

راستش من خبرگزاری ها رو عموما چک می کنم و سایت خود دانشگاه ها رو نگاه نمی کنم و اگر چیزی تو خبرگزاری ببینم میذارم. واسه بقیه دانشگاه ها تا حالا چیزی ندیدم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۷۹۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۸۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۹۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۷۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۶۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۵۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close