زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام پرداخت و استعلام هزینه آزمون ارشد علوم پزشکی ۹۲(اسفند ۹۱)

ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آن دسته از داوطلبانی که به دلیل اختلال ناشی از ترافیک بالای اینترنتی در روز ۱۲ اسفند ماه زمان ثبت‌نام بیش از یک بار پرداخت الکترونیکی داشته‌اند، باید درخواست کتبی خود را ارسال کنند.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که در درخواست کتبی اطلاعات لازم را اسکن کرده و به نشانی ایمیل info@sanjeshp.ir ارسال کنند تا موارد ارسالی مورد بررسی قرار گیرد.

بر این اساس، مشخصات کامل داوطلب با کد ملی و شماره تماس، شماره پیگیری و شماره سفارش پرداخت موفق (که تابحال به حسابشان عودت داده نشده) و شماره کارت بانکی ۱۶ رقمی و شماره حساب مربوط به آن که پرداخت توسط آن انجام شده است، باید به ایمیل مذکور ارسال شود.

خبرگزاری ایسنا
۲۶/۱۲/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , هاتف
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ
RE: اعلام پرداخت و استعلام هزینه آزمون ارشد علوم پزشکی ۹۲(اسفند ۹۱)
ممنون خانم انرژی مثبت. من همین مشکل رو داشتم . اما گفته اسکن کنند . چیو اسکن کنیم؟ یعنی درخواست رو باید کتبی با دست بنویسیم و اسکن کنیم؟ من متوجه نشدم همه چیز که سیستمی بود چیو باید اسکن کنیم؟ اگر کسی متوجه شد بگه لطفا .
۰
۰
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
فکر کنم همون اطلاعاتی که پایین گفته یعنی مشخصات و اینا رو باید در ردخواست بنویسید و اسکن کنید البته مطمئن نیستم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۸۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۴۴ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close