زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاههایی که شهرداری به آنها کمک کرد

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ

شهردار تهران درباره حمایتهایی که شهرداری از دانشگاههای تهران به عمل می آورد، گفت: مشکلات دانشگاهها را با تمام وجود درک می کنم از این رو شهرداری تا جایی که بتواند به درخواستهای مهم و تأثیرگذار دانشگاهها کمک می کند.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری ، محمدباقر قالیباف گفت: در بخشهای اداری و همچنین اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاهها مشکلاتی دارند و یک دانشجو برای پایان نامه‌اش از کاغذ گرفته تا رفت و آمد مشکل دارد و این واقعیتی است که امروز در دانشگاهها با گوشت و پوست و استخوانم می توانم حس کنم.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران افزود: بنابراین در کمک به دانشگاهها از سوی شهرداری نه تنها هیچ سختگیری نکردیم بلکه با همه آنها با دست باز رفتار کردیم، یعنی همین الان که در ذهنم مرور می کنم دانشگاهی اعم از آزاد یا دولتی در تهران وجود ندارد که شهرداری به طور مرتب به آنان کمک نکرده باشد.

شهردار تهران با بیان اینکه می توان آثار این حمایتها را در خوابگاهها، تعاونی مسکن اعضای هیئت علمی، کمک به صندوق کارکنان، ایجاد فضای سبز و غیره مشاهده کرد، افزود: این کمکها حتی در احداث پیاده رو، تجهیز کلاسهای درس و ساخت کتابخانه دیده می شود.

وی اظهار داشت: به عنوان مثال همین کتابخانه بزرگ دانشگاه امیرکبیر با کمک شهرداری ساخته شد و چندین میلیارد تومان هزینه کردیم، این موارد در دانشگاههای تهران، صنعتی شریف، تربیت مدرس، علم و صنعت، شهید بهشتی و حتی دانشگاه آزاد در بخشهای حکیمیه، جنوب، مرکز، علوم و تحقیقات و سایر واحدهای این دانشگاه هم نمود دارد.

قالیباف در عین حال با تاکید بر اینکه حمایتهای مذکور به معنای تامین کامل نیازهای دانشگاهها نیست، ادامه داد: واقعاً سعی کردم به نامه هایی که شامل درخواستهای مهم و تاثیرگذار از سوی دانشگاهها و دانشجویان است، در حد توان کمک کنم و البته کمک قابل توجهی هم در این زمینه به دانشگاهها شده است.
[undefined=undefined]
cacademy.ir[/undefined]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۸۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۶۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۸۷ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۸۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۷۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۹۸۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۸۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close