زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[ درخواست راهنمایی ] چگونه یک تابلو LED روان بسازم؟

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
سلام دوستان.
از اونجایی که تالار برق غیر بخش دروس کنکور مطلب نداشت اینجا نوشتم (جایی مناسب تر از اینجا ندیدم)
می خوام تابلو روان LED درست کنم . هیچ چیزی در این زمینه نمی دونم جز اینکه دو نوع هست دستی و با ماژول . و اینکه تابلو ۸در۸ که با ماژول ۱ ساعته حاضر میشه ممکنه با دستی یکسال طول بکشه.همین !
اگر بخوام این مهارت رو یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟ البته ساخت با ماژول رو میخوام یاد بگیرم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط bagherok.)
RE: [ درخواست راهنمایی ] چگونه یک تابلو LED روان بسازم؟
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
از اونجایی که تالار برق غیر بخش دروس کنکور مطلب نداشت اینجا نوشتم (جایی مناسب تر از اینجا ندیدم)
می خوام تابلو روان LED درست کنم . هیچ چیزی در این زمینه نمی دونم جز اینکه دو نوع هست دستی و با ماژول . و اینکه تابلو ۸در۸ که با ماژول ۱ ساعته حاضر میشه ممکنه با دستی یکسال طول بکشه.همین !
اگر بخوام این مهارت رو یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟ البته ساخت با ماژول رو میخوام یاد بگیرم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , marjan_gh
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ب.ظ
با نرم افزار پروتئوس شروع کنید . تمام دیوایس های لازم رو به صورت مجازی در اختیارتون قرار میده و می تونید اونجا امتحان کنید و بعد به صورت واقعی بسازیدش . من برای درس آز معماری یکی ساختم خیلی جالبه .. در هر حال پروتئوس خیلی کمک میکنه .

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , marjan_gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۳۸۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  درخواست راهنمایی برای ارشد sali_h ۲ ۴,۴۳۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تابلو نئون پلاستیک tablosaziariana ۰ ۱,۷۹۹ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: tablosaziariana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close