تالار گفتمان مانشت
[ درخواست راهنمایی ] چگونه یک تابلو LED روان بسازم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

[ درخواست راهنمایی ] چگونه یک تابلو LED روان بسازم؟ - good-wishes - 19 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ

سلام دوستان.
از اونجایی که تالار برق غیر بخش دروس کنکور مطلب نداشت اینجا نوشتم (جایی مناسب تر از اینجا ندیدم)
می خوام تابلو روان LED درست کنم . هیچ چیزی در این زمینه نمی دونم جز اینکه دو نوع هست دستی و با ماژول . و اینکه تابلو ۸در۸ که با ماژول ۱ ساعته حاضر میشه ممکنه با دستی یکسال طول بکشه.همین !
اگر بخوام این مهارت رو یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟ البته ساخت با ماژول رو میخوام یاد بگیرم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

RE: [ درخواست راهنمایی ] چگونه یک تابلو LED روان بسازم؟ - bagherok - 19 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
از اونجایی که تالار برق غیر بخش دروس کنکور مطلب نداشت اینجا نوشتم (جایی مناسب تر از اینجا ندیدم)
می خوام تابلو روان LED درست کنم . هیچ چیزی در این زمینه نمی دونم جز اینکه دو نوع هست دستی و با ماژول . و اینکه تابلو ۸در۸ که با ماژول ۱ ساعته حاضر میشه ممکنه با دستی یکسال طول بکشه.همین !
اگر بخوام این مهارت رو یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم؟ البته ساخت با ماژول رو میخوام یاد بگیرم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[ درخواست راهنمایی ] چگونه یک تابلو LED روان بسازم؟ - Breeze - 19 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ

با نرم افزار پروتئوس شروع کنید . تمام دیوایس های لازم رو به صورت مجازی در اختیارتون قرار میده و می تونید اونجا امتحان کنید و بعد به صورت واقعی بسازیدش . من برای درس آز معماری یکی ساختم خیلی جالبه .. در هر حال پروتئوس خیلی کمک میکنه .