زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث درباره کنکور دکتری سال ۹۲ گرایش معماری

ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط digital.)
سلام خدمت دوستان
آزمون چطور بود؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
بحث و بررسی پیرامون سوالات معماری پیشرفته ازمون دکتری ۹۲
سلام

من که اصلا راضی نبودم فکر کنم رتبم از پارسال هم بدتر بشه...........
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
سوال ها از پارسال سخت تر بود؟
کی سوالها رو میذارن رو سایت؟

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
معماری برای من خوب بود، چون دقیقا حول موضوع تزم بود، ولی اصلا منبع مشخص نداشت، تلفیقی از NOC و فالت و پایپ لاین، و اصلا تضمینی نیست که سال دیگه هم همین تیپ باشه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , انرژی مثبت
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ
RE: بحث و بررسی پیرامون سوالات معماری پیشرفته ازمون دکتری ۹۲
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  معماری برای من خوب بود، چون دقیقا حول موضوع تزم بود، ولی اصلا منبع مشخص نداشت، تلفیقی از NOC و فالت و پایپ لاین، و اصلا تضمینی نیست که سال دیگه هم همین تیپ باشه.

تخصصی شما چندتا زدی؟؟؟
VLSI اش خیلی مسخره بودش خدایی
۰
۰
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
بحث درباره کنکور دکتر سال ۹۲ گرایش معماری
بچه ها خسته نباشید.....

تخصصیا چطور بود؟؟؟ به نظر من منطقیش خیلی سخت تر از پارسال بود.... معماریش قابل حل تر بود ولی چنذتا سوال غیر مفهومم داشت....VLSI داغون بود....

استعداد چی؟؟؟استعداد رو من بد زدم به نظرم خیلی سخت بود شایدم مخم دیگه نمی کشید....
زبان چی؟؟؟زبانم که همیشه سخته دیگه....ولی به نظرم از پارسال آسون تر بود (البته نظر دادن من درباره زبان خیلی درست نیست)

من بسیار موافقم که کم کم بحث درسی درباره سوالا رو شروع کنیم تا سوالا بیاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال:
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: بحث و بررسی پیرامون سوالات معماری پیشرفته ازمون دکتری ۹۲
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  معماری برای من خوب بود، چون دقیقا حول موضوع تزم بود، ولی اصلا منبع مشخص نداشت، تلفیقی از NOC و فالت و پایپ لاین، و اصلا تضمینی نیست که سال دیگه هم همین تیپ باشه.

تخصصی شما چندتا زدی؟؟؟
VLSI اش خیلی مسخره بودش خدایی

VLSI رو استاد دانشگاه تهران طرح کردن، بچه ها می گفتن حتی سوالایی که تو کوییز سر کلاس این ترم داده تو امتحان اومده بود. من درسو پاس نکردم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط Xilinx.)
RE: بحث درباره کنکور دکتر سال ۹۲ گرایش معماری
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  من بسیار موافقم که کم کم بحث درسی درباره سوالا رو شروع کنیم تا سوالا بیاد
خب من جا داره به عنوان یک غیر کنکوری به شما و همه ی داوطلبان خسته نباشید بگم.واقعا خدا قوت.
راستی چجوری میشه بحث درسی کرد بدون سوال؟HuhSmile
به عنوان یه فرد علاقمند منم در تایید حرف آقا رضا میگم که بحث کیفی و کمی رو دوستان کنکوری(دکتری) شروع کنند تا سوالات توسط دوستان منتشر بشه/شاید چیزی گیر مستنمدان هم بیایدBig Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Hosein_2003
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ق.ظ
منطقی چندتا نا مفهوم داشت مثل پارسال(۱۳ تا زدم)
معماری مثل پارسال(۳تا زدم :| )
vlsi .. متاسفم !

استعداد واقعا به نظرم سخت بود. من متن هاشو ول کردم که آخر بیام سراغش. ولی وقتی اومدم سراغش انقدر هَنگ بودم که اصلا دیگه متن هارو نخندم و اومدم بیرون. (۹ تا زدم)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط reza_memari_sharif.)
بحث درباره کنکور دکتر سال ۹۲ گرایش معماری
من از کل تخصصیا فک کنم حدود ۲۷ تا ۳۰ تا زدم ولی خیلی توشون شک دارم و ۳ ۴ تا شون رو قشنگ بین دو گزینه زدم....
استعداد هم خیلی سخت بود حدودا ۱۵ تا زدم اوونم ۲ ۳ تا بین دو گزینه
زبانم که تکلیف معلومه همرو زدم ولی تقریبا همرو شانسی زدم

یکی پیدا بشه در راه خدا سوالا رو از یک جایی گیر بیاره بزاره حل کنیم

لینک زیر برای خرید سوالاس.....من که نتونستم بگیرم ببینین شما می تونین؟؟ اگه گرفتین بزارین اینجا همه استفاده کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Kaykha
ارسال: #۱۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط digital.)
سلام

من که برقی بودم و واسه دکتری معماری شرکت کردم. سوالای مدار منطقیشو معماریش بد نبود. بعنی اگه کسی خونده بود می تونست حل کنه. ولی vlsi واقعا بد بود . دو تا سوالایی که با logical effort حل میشد اصلاً جوابی که به دست می آوردم تو گزینه ها نبود. اول فکر کردم اشتباه می کنم. ولی اومدم خونه جزوه استادم (دکتر شریف خانی دانشگاه شریف) رو دیدم، راهم صحیح بوده. منتظرم سوالا اعلام شه و اعتراض بزنم نسبت به این ۲ تا سوال.

استعداد متناش خوب بود. مثه سال قبل سنگین و طولانی نبود. تجسماشم خیلی خوب بود. ولی ریاضیاشو که اصلاً نتونستم به حواب آخر برسم واسه اون قسمت تحلیلیشم وقت کم آوردم.

زبانش بخش vocab خیلی بد بود ولی متنا عالی بود. هرچند من نمیدونستم نمره منفی نداره و فقط اونا که ۹۰% به بالا به جوابم مطمئن بودم رو زدم. ۲۰ تا رو بی جواب گذاشتم که کاش زده بودم شاید این بار شانس به ما رو میکرد و درست از آب در می اومد.

به هر حال هرچی بود گذشت. امیدوارم به خیر گذشته باشه واسه همهWink

دوستان اگر سوالای زبان ۹۲ را می خواید از اینجا دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)digital نوشته شده توسط:  سلام

من که برقی بودم و واسه دکتری معماری شرکت کردم. سوالای مدار منطقیشو معماریش بد نبود. بعنی اگه کسی خونده بود می تونست حل کنه. ولی vlsi واقعا بد بود . دو تا سوالایی که با logical effort حل میشد اصلاً جوابی که به دست می آوردم تو گزینه ها نبود. اول فکر کردم اشتباه می کنم. ولی اومدم خونه جزوه استادم (دکتر شریف خانی دانشگاه شریف) رو دیدم، راهم صحیح بوده. منتظرم سوالا اعلام شه و اعتراض بزنم نسبت به این ۲ تا سوال.

استعداد متناش خوب بود. مثه سال قبل سنگین و طولانی نبود. تجسماشم خیلی خوب بود. ولی ریاضیاشو که اصلاً نتونستم به حواب آخر برسم واسه اون قسمت تحلیلیشم وقت کم آوردم.

زبانش بخش vocab خیلی بد بود ولی متنا عالی بود. هرچند من نمیدونستم نمره منفی نداره و فقط اونا که ۹۰% به بالا به جوابم مطمئن بودم رو زدم. ۲۰ تا رو بی جواب گذاشتم که کاش زده بودم شاید این بار شانس به ما رو میکرد و درست از آب در می اومد.

به هر حال هرچی بود گذشت. امیدوارم به خیر گذشته باشه واسه همهWink

دوستان اگر سوالای زبان ۹۲ را می خواید از اینجا دانلود کنید:

سلام
طراحان سوال مثل اینکه خودشون هم بلد نیستن این logical effort رو حل کنن. پارسال هم جواب تو گزینه ها نبود. امسال هم حل کردم جواب تو گزینه ها نبود. واقعا که....
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
بچه ها!
شما ها چرا سوالهای معماری رو نمیذارید مثل بقیه گرایشها شروع کنید به بررسی کردن؟

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
RE: بحث درباره کنکور دکتری سال ۹۲ گرایش معماری
سوالات معماری آپلود شد

خودم فقط منطقی زدم + ۳ تا معماری
بنابراین نظر نمیدم. شما بفرمایید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Kaykha , digital , Xilinx
ارسال: #۱۵
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
باورم نمیشه سوال ۱ رو زدم گزینه ۴ و غلطه میشه گزینه ۳
سوال ۲ هم من گزینه ۳ زدم که فکر می کنم درسته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close