زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترتیب زدن سوالات با توجه به یکی شدن دفترچه ها

ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۰ ق.ظ
حالا دوباره باید زمانبندی کنیم واسه ترتیب زدن سوالات. اینطوری با اینکه بهتره کار سخت‌تر می شه. اینکه اول بری سر کدوم؟ تازه استرس هم بیشتره چون واقعا نمی دونیم باید از کدوم شروع کنیم!Huh
دوستان یاری کنین... ببینیم چه کار باید کنیم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۱ ق.ظ
اینا همیشه عادت دارن نزدیک کنکور آدمو غافلگیر کنن.اصلا انگار خوششون میاد!
به همون ترتیب قبلی بهتر نیست عمل کنیم؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ
یعنی چی که شدن یک دفترچه من فکر کردم اشتباه چاپی بوده تو کارت ؟! یعنی جمعه هم هر ۳ گرایش رو با هم میدن مجموعا ۱۰۰ دقیقه: دی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ
من که به همون ترتیب قبل عمل میکنم با این تفاوت که ده دقیقه از زبان کاسته و بر سایر دروس می افزایم.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ ق.ظ
RE: ترتیب زدن سوالات با توجه به یکی شدن دفترچه ها
دوستانی که کنکور دادید میشه بگید بعد از کنکور حس کردید بهترین ترتیب پاسخگویی چیه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ ق.ظ
همون ترتیب خود دفترچه سوالات بهترینه Smile

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  من که به همون ترتیب قبل عمل میکنم با این تفاوت که ده دقیقه از زبان کاسته و بر سایر دروس می افزایم.

این روش صبا رو از همه بیشتر قبول دارم
در کل مثه من که از روی زبان گذشتم و ضرر کردم عمل نکنید همه تست‌ها رو به همون ترتیبی که هست بخونید (البته زبان جا داره به نظرم که یه بخشش یا ریدینگ یا تستای لغات یکی از این دو بخش رو نخوند) و تست های آسون که زمان زیادی نخواهند گرفت رو بزنید
انشالله در دور دوم تستهای قابل حل که در دور اول شناسایی کردین فقط وقت گیر هستن رو خواهید زد
اینکار باعث این میشه که تست آسونی رو هم جا نندازید احیانا که سبب افت ترازتون بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۸۳ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۸۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۶۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۰۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close