زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه به سوالات ارشد در ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهیم؟؟؟

ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط sahar_S_222.)
Star چگونه به سوالات ارشد در ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهیم؟؟؟
دوستان عزیز در جریان هستید وقت ازمون پارسال از ۲۴۰ دقیقه تبدیل شد به ۱۲۰ دقیقه (مهندسی کامپیوتر)
اگر امسال هم به این صورت باشه به نظرتون چجوری زمانبندی کنیم که بتونیم به همه سوالات برسیمHuhHuh
چون درسایی مثل مدار ، نظریه ، محاسبات عددی ریاضی مهندسی واقعا زمانبر هستن
از طرفی امسال از بین کل بچه های سراسر کشور که انتخاب اول شما رو انتخاب کردن تراز ها برای قبولی سنجیده میشه و احتمال قبولی
خیلی در انتخاب اول میاد پاییین نسبت به پارسال ، پس درصد های عالی میخواد و لازمه تا زمان برای همه سوالات داشته باشیم :Sad
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ق.ظ
دوستان عزیز خواهش میکنم بیاید همفکری کنیم و نظرات و تجربه هاتون رو بگید تا بتونیم یه مدریت زمان صحیح سر جلسه داشته باشیم و از پس زمان بر بیایم
۰
۱
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
بنده خودم تو کنکور امسال بازنده زمان شدم! الان به این نتیجه رسیدم راه حلش تمرین برای سرعت عمل و تشخیص اینکه احتمالا کدوم سوالا میتونه غلط باشه چون سوال اشتباه هر سال زیاد میاد نمونه هاشو دیدیم! مثلا سوال مدار منطقی سوال وقت گیریه امسال تقریبا میشد از روی دیاگرام فهمید که سوال مشکل داره ولی دلم نیومد و ۲ ۳بار حل کردم ولی به جواب قطعی نرسید آخر و وقتمو گرفت!
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_S_222
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط sahar_S_222.)
خیلی ها مشگل شما رو داشتن. میانگین برای هرسوال ۱.۵ دقیقه
تا صورت سوالو بخونیم و یه نگاه به گزینه ها بندازیم ۳۰ ثانیه گذشته میمونه حل سوال تو ۱ دقیقه خیلی سخته
البته بعضی سوالات زمان زیادی نمیخواد ولی مدار و نظریه و بعضی دروس
واقعا زمان میبره

من که خیلی استرس دارم سر این موضوعConfused
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ق.ظ
RE: چگونه به سوالات ارشد در ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهیم؟؟؟
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ق.ظ)sahar_S_222 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز در جریان هستید وقت ازمون پارسال از ۲۴۰ دقیقه تبدیل شد به ۱۲۰ دقیقه (مهندسی کامپیوتر)
.
.

تعداد سوالات هر درس چندتاست !!یعنی بودجه بندیشو کسی داره بزاره ببینیم؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط شاپری.)
اگه زبانت خوبه بزن. وگرنه کلا بیخیال زبان شین. اگه هم زبانتون خوبه نصفشو بخونین و بزنین و سریع برین سر ریاضیا وگرنه ۱۰۰% وقت کم میارین( دوستام پارسال بدجور وقت کم اوردن)
سیستم عامل گاهی خیلی سخت میاد اگه دیدی عجیب غریبه کلا بیخیالش شین که نزنین بهتر از اینه که منفی بزنین و برین سر منطقی و ساختمان داد اینا ، چون سوالات ساده رو از دست ندین که همه میزنن
منطقی و نظریه رو تست زیاد کار کنید سریع میتونین حل کنید باید فقط سرعت عملتونو بالا ببرین.هر سوالی رو بلد نیستین رو سریع رد کنیدو که سرکنکور معجزه نمیشه که سوالی رو که اصلا بلد نیستین تو این زمان کم(۱۲۰دقیقه) حل کنید ،اونایی که بلدین اما یادتون رفته روش گیر نکنین کنار سوال یه ضبدر بزن که اخر سر دوباره برگردی نگاهش کنی و حلش کنی . پس دور اول سریع اونایی که بلدی رو بزن
اونایی که میدونی بلد نیستی بیخیال شو
اونایی که شک داری یا یادت رفته کنارش ضبدر بزن
با این کار حتی وقت اضافه میاری و میتونی برگردی و اونایی که ضبدر زدی رو هم دوباره چک کنی
این کارو تو خونه تمرین کنید

ولی فکر کنم پارسال زمان بندی اشتباه بوده.۱۲۰ دقیقه خیلی کمه. احتمالا امسال زمانش بیشتر میشه
اما شما با ۱۲۰ دقیقه تمرین کنید

چرااا.... چرا....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed68 , mohamad304 , maedeh , arashmobileboy , Dream_high
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
شاپری عزیز مرسی ار نظرات مفیدی که دادی
ولی اینم دقت داشته باشین پارسال سوالای محاسبات فقط یه جورایی تعریفی بود یعنی نهایتا ۵ مین میخواست زمان باقیموندرو میتونستی بدی به بقیه سوالات در صورتی که اگه سوالا محاسباتی بشه خیلی زمان میخواد
امیدوارم امسال زمان رو تغییر بدن چون واقعا ظلم شد پارسال در حق کسایی که خوب خونده بودن ولی زمان کم اوردن واسه همه
سوالا
۱
۰
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
پارسال واقعا بد بود من واسه تخصصی ها خیلی وفت کم اوردم
به نظرم باید درسایی که عالی هستین توشون رو توی تخصص و مشترک اول جواب بدیم
کاش بیشتر شه زمان

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۲
۰
ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ
RE: چگونه به سوالات ارشد در ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهیم؟؟؟
(۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ)srj نوشته شده توسط:  پارسال واقعا بد بود من واسه تخصصی ها خیلی وفت کم اوردم
به نظرم باید درسایی که عالی هستین توشون رو توی تخصص و مشترک اول جواب بدیم
کاش بیشتر شه زمان

nدفترچه تخصصی از مشترک ها جداست؟ هرکدومش چه قدر وقت داره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر arthasthe ۵ ۱۳,۵۵۱ ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: azadehf20
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۶۰۴ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close