زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبری از yaser_ilam_com نیست!!!!!

ارسال: #۴۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  ببیم من یه مشکل دارم و خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه خیلی از سوالات بود اول خط زدم بعدش اومدم دوباره اصلاح کردم یعنی پاک کردم و گزینه جدید رو وارد کردم

منم این مشل را داشتم. اونطوری که حساب کردم تخصصی نرم ۲۲/۹۱ زده بودم ولی تو کارنامه خورده ۱۵/۵۶
توی نرم یکی دو سوال را اشتباه زدم و پاک کردم ولی گزینه دیگری را جای گزینش نکردم.(اون سوال را خالی گذاشتم). البته رد پاک کردن ماند.
توی هوش یک سوال را دوبار پاک کردم و گزینه دیگری را زدم (خالیش نگذاشتم).
درصد هوشم دقیقا همان د که حساب کرده بودم. ولی نرم افزار نشد. ضمن اینکه من موقع خروج گزینه هایی که زده بودم را یادداشت کردم و آوردم بیرون.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۴۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  من تا روی این سنجش (قلعه بگیم بهتره) کم نکنم خیالم راحت نمیشه Big Grin

ای خدا چی میشد سنجش جواب این بندگان خدا را میداد ، حالا بااین رقبای قدر چیکارکنیم ؟TongueBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , agentv , BJS
ارسال: #۴۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ
RE: خبری از yaser_ilam_com نیست!!!!!
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  همیشه فکر میکردم اگه چنین اتفاقاتی تو سنجش بیفته، حتما افراد یا حداقل یه فرد فرهنگی وجود داره که پای صحبت های داوطلبین بشینه، خودش رو جای شما بزاره و درک کنه!

عجب آدم خوشبینی هستید شما
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , yaser_ilam_com
ارسال: #۴۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
آقا یاسرمطمنم سال دیگه این موقع میاییدومیگیدرتبه زیر۱۰آوردید.خداوند مشکلات را سر راه انسانهای بزرگ میزاره تا اونا را امتحان کنه اگه بتونن از پس مشکلات بربیان حتما جزء بهترین هایند.شما هر رتبه ای که آورده باشیدبرای مانشتی هایکی از بهترین هایید چون کمکهای خودتون را ازشون دریغ نکردیدواین یعنی پیروزی.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , **sara** , Mahbanoo313
ارسال: #۵۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  همیشه فکر میکردم اگه چنین اتفاقاتی تو سنجش بیفته، حتما افراد یا حداقل یه فرد فرهنگی وجود داره که پای صحبت های داوطلبین
ببین میخوای بری سنجش اول یه دژبانی داره که باید رد بشی اصلا هم سرشون شلوغ نیشت، منشی و رئیس و بقیه تو ۸ طبقه نشستن انگار نه انگار که این همه آدم از مسیر دور میان(از ایلام تا تهران ۱۲ ساعت راهه) تا مشکلاتشون رو با اینا در میون بزارن

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۱
ارسال: #۵۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ
امیدوارم که سال اینده موفق باشید وحقتو بگیری
حالا چند شدی اقا یاسر از نظر سنجش؟

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ
آقا یاسر این مشکل پاک کردن جواب تو پاسخنامه و تصحیحش ، سال گذشته برای منم پیش اومد و سیستم مزخرف سنجش اشتباه می کنه و این جواب ها رو غلط در نظر می گیره . من درصد تخصصی نرم رو ۴۵ زده بودم ولی کارنامه ۳۱ شد ، در حالی که مطمئن بودم و هستم که همون ۴۵ زده بودم .

خلاصه فکر نکنم هم بشه کار خاصی کرد .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  آقا یاسر این مشکل پاک کردن جواب تو پاسخنامه و تصحیحش ، سال گذشته برای منم پیش اومد و سیستم مزخرف سنجش اشتباه می کنه و این جواب ها رو غلط در نظر می گیره . من درصد تخصصی نرم رو ۴۵ زده بودم ولی کارنامه ۳۱ شد ، در حالی که مطمئن بودم و هستم که همون ۴۵ زده بودم .

خلاصه فکر نکنم هم بشه کار خاصی کرد .
کاملا باهات موافقم سوال اول منطقی رو عین روز برام روشنه اول سیستم مکمل دو زدم بعدش کردم XOR اما همون گزینه قبلی رو حساب کردن من از این موردا زیاد داشتم آخه گزینه ها زیاد نزدیک به هم بودن آدم رو به اشتباه مینداخت
نه هیچ کاری نمیشه کرد آخه باید بری ببینی که چه وضعیه بخدا سرشون کامل خلوته ها بری داخل سازمان اگه یه مگس بلند شه صداش کامل میاد Big Grin

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ)najmehdj نوشته شده توسط:  امیدوارم که سال اینده موفق باشید وحقتو بگیری
حالا چند شدی اقا یاسر از نظر سنجش؟
خیلی بد Blushبیخیال Big Grin

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۱
ارسال: #۵۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
درمورد سنجش باید بگم که این خیلی طبیعیه که اینقدر نگهبانی و حراست بشه ، مراکز کوچکتر از اون مثل مراکز تصحیح اوراق اموزش پرورش کلی چفت و بست دارند و همه درو پنجره هاش رو مهر و موم کردند ، و پاکت جوابها ها را هم همینطور چه رسد به...
حتی برای امتحانات داخلی و غیر نهایی هم پاکتها مهرو موم میشن و کلی دنگ و فنگ و امضا و...
اگر قبلا دیده باشید توی تلویزیون هم یکبار روال انتقال سئوالات کنکور سراسری را نشان داد ، که بعد از خروج از قرنطینه با کلی نیروی اطلاعاتی و مراحل مختلف (که تصویر نیروها نشان داده نشدوبعضی مراحل هم فیلم گرفته نشد) سئوالات رسید شهرستانها

ولی در مورد پاک کردن سئوالات و نوشتن مجدد اون .من قبلا هم برای آشناهامون این اتفاق افتاده بود که با اینکه کاملا مطمئن بودند طبق کلید زدند ولی درصد کمتر اومد
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
.....?!
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۴۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۶۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۷۱۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طراحی سایت خبری sharmin555 ۰ ۱,۵۳۷ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sharmin555
  گرفتن خابگاه برای کسیکه واجدشرایط نیست fahime70 ۶ ۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana
  یعنی یه نفر از علوم کامپیوتر دانشگاه تهران اینجا نیست؟ zarisa ۲ ۱,۹۴۱ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: AminKho
  چرا این تابع از طریق مستر قایل حل نیست؟ irpersian20 ۸ ۳,۵۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: IT.girll
  چرا آلکسا مهم نیست؟ elena943 ۱ ۱,۲۷۹ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  چرا خروجی هر پایان نامه یک مقاله نیست؟ irpersian20 ۱۲ ۵,۵۲۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: s-nowrozi
  چرا آلکسا مهم نیست؟ leiloo0oon ۲ ۱,۸۲۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close