زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخنامه اولیه کی میاد

ارسال: #۱۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط parpar.)
پاسخنامه اولیه کی میاد
سلام بچه ها منتظر کلیدا نباشید فردا ساعت ۱۸ مثلا قراره بزارن روی سایت نمیدونم کی این سازمان سنجش یاد میگره خوش قولی کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منتظر کلیدا نباشید فردا ساعت ۱۸ مثلا قراره بزارن روی سایت نمیدونم کی این سازمان سنجش یاد میگره خوش قولی کنه
چرا شایعه می کنی ؟ خودشون گفتن یکشنبه .
۰
۴
ارسال: #۱۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: پاسخنامه اولیه کی میاد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)parpar نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منتظر کلیدا نباشید فردا ساعت ۱۸ مثلا قراره بزارن روی سایت نمیدونم کی این سازمان سنجش یاد میگره خوش قولی کنه
چرا شایعه می کنی ؟ خودشون گفتن یکشنبه .

متاسفانه واقعیت داره
برو سایت سنجش نگاش کن
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
اسمش سازمان رنجش هست نه سنجش
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou , fateme66
ارسال: #۲۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
lyrebird نوشته شده توسط:  به نظر من مشکل اصلی از طرف خودمونه. وقتی به راحتی قبول می کنیم که فاصله اعلام نتایج نهایی کنکور تا برگزاری کنکور سال بعد ۵ ماه باشه، و از طرف دیگه فاصله برگزاری کنکور تا اعلام نتایجش ۷ ماه باشه (!!!!)
باهات موافقم. (شاید نوشته ام ابهام داشته باشه) منظورم این نبود که با این شرایط کنار بیاییم. اینکه یه سری چیزها رو یاد نگیریم هم خیلی بد نیست. بیشتر می خواستم با این بیان، تفاوت میان انتظارات و خواسته هامون رو با شرایط موجود بیان کنم.
مطمئنا برای رسیدن به زندگی بهتر هر کس باید خودش رو مسئول بخشی از شرایطش بدونه و اگه می خواد تغییری ایجاد بشه، اون تغییر از درون خودش باید شروع شه.
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
بچه ها اون علامت خطر کنار نوشته ش شما رو یاد چی میندازه؟میخواد وسط جاده پنچری بگیره؟؟
۳
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
آقای تننبام !!!!!!!!!!!! نظرتون راجع به سوالای سیستم عامل امسال چیه ؟ ؟؟
تازه الان دیدم . از ظهر تا حالا سر کاریم .
۳
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
فک کنم در میان علما درباره اینکه کدوم گزینه رو به عنوان گزینه درست اعلام کنن اختلاف افتاده Big Grin
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , mohsen.srn
ارسال: #۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
این قصه سری دراز دارد
دوستان ارامش خودتون حفظ کنید و سعی کنید صبور باشید
چون تازه قسمت اصلیش مونده
واسه اعلام کارنامه ها
از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد باید f5 بزنیم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: angize13
ارسال: #۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط nader618.)
پاسخنامه اولیه کی میاد
اح اح اح
گندتون بزنن ای سازمان زجرشیها
مملکت گل و بلبله دیگه.معلوم نیست اصلا کی به کیه اینجا.اون موقع انتظار دارن فرار مغز ها نداشته باشیم و همه ی دانشمندامونم برگردن بیان اینجا وره دلشون.اره ارواحه ..........تون
اقایونه دکتر پشته میزاشون تخمه میشکونن ما باید سماغ بمکیم.
ارشدو بگیریم بریم یه گوری از دسته این ادا اطوارا راحت شیم

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۴
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
پاسخنامه اولیه کی میاد
mehdi.nine نوشته شده توسط:  فک کنم در میان علما درباره اینکه کدوم گزینه رو به عنوان گزینه درست اعلام کنن اختلاف افتاده Big Grin
امیدوارم! من که فکر نکم آقایون علما زحمت نظر دادن رو هم به خودشون بدن، چه برسه به اختلاف.
به نظر من اپراتور سایت از صبح داره زور می زنه صفحات رو آپلود کنه، نمی تونه.

((البته فقط به خاطر مزاح عرض کردم، دوستان سنجشی به دل نگیرن. ما همه مون به تلاش و پشتکار شما کاملا ایمان داریم و از اینکه شب و روز به فکر ما هستنین و چند ماه قبل و بعد از آزمون خواب و خوراک ندارین، سپاسگذار هستیم))
۳
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ، توسط lyrebird.)
RE: پاسخنامه اولیه کی میاد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)oli92 نوشته شده توسط:  
lyrebird نوشته شده توسط:  به نظر من مشکل اصلی از طرف خودمونه. وقتی به راحتی قبول می کنیم که فاصله اعلام نتایج نهایی کنکور تا برگزاری کنکور سال بعد ۵ ماه باشه، و از طرف دیگه فاصله برگزاری کنکور تا اعلام نتایجش ۷ ماه باشه (!!!!)
باهات موافقم. (شاید نوشته ام ابهام داشته باشه) منظورم این نبود که با این شرایط کنار بیاییم. اینکه یه سری چیزها رو یاد نگیریم هم خیلی بد نیست. بیشتر می خواستم با این بیان، تفاوت میان انتظارات و خواسته هامون رو با شرایط موجود بیان کنم.
مطمئنا برای رسیدن به زندگی بهتر هر کس باید خودش رو مسئول بخشی از شرایطش بدونه و اگه می خواد تغییری ایجاد بشه، اون تغییر از درون خودش باید شروع شه.

صحبت من هم در ادامه صحبت های شما بود، نه در مقابلش.
من یک بار از طریق سیستم پاسخگویی سایت سنجش درخواست کردم که در مورد برنامه زمانبندی برگزاری کنکور و اعلام نتایجش تجدید نظر کنند، طبق معمول وعده دادند که پیگیری می کنیم (و البته نتیجه پیگیری هاشون این شد که امسال یک هفته زودتر کنکور برگزار شد!)
بعد از اون تصمیم گرفتم با سازمان سنجش مکاتبه کنم و خواستم همراه با همه افراد معترض این کار رو انجام بدم که موثر باشه. اینجا یک نظرسنجی گذاشتم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم نتیجه اش:
۴ رأی بله، ۲ رأی خیر !

(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  فک کنم در میان علما درباره اینکه کدوم گزینه رو به عنوان گزینه درست اعلام کنن اختلاف افتاده Big Grin

تازه این دور اول اختلافاته که اگه حل بشه کلید اولیه رو میذارن. بعدش دور دوم اختلافات شروع میشه و این داستان همچنان ادامه داره ..... Rolleyes
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: oli92
ارسال: #۲۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط amirh.)
RE پاسخنامه اولیه کی میاد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ق.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ)oli92 نوشته شده توسط:  

صحبت من هم در ادامه صحبت های شما بود، نه در مقابلش.
من یک بار از طریق سیستم پاسخگویی سایت سنجش درخواست کردم که در مورد برنامه زمانبندی برگزاری کنکور و اعلام نتایجش تجدید نظر کنند، طبق معمول وعده دادند که پیگیری می کنیم (و البته نتیجه پیگیری هاشون این شد که امسال یک هفته زودتر کنکور برگزار شد!)
بعد از اون تصمیم گرفتم با سازمان سنجش مکاتبه کنم و خواستم همراه با همه افراد معترض این کار رو انجام بدم که موثر باشه. اینجا یک نظرسنجی گذاشتم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم نتیجه اش:
۴ رأی بله، ۲ رأی خیر !

(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  فک کنم در میان علما درباره اینکه کدوم گزینه رو به عنوان گزینه درست اعلام کنن اختلاف افتاده Big Grin

تازه این دور اول اختلافاته که اگه حل بشه کلید اولیه رو میذارن. بعدش دور دوم اختلافات شروع میشه و این داستان همچنان ادامه داره ..... Rolleyes
دوستان عزیز کلا خلوص نیت نداریند دیگه Dodgy!!!!برای همین سازمان سنجش فهمیده امسال چه آزمون خوب-بدون غلط-استاندارد در حد المپیک برگزار کرده از این رو آمده نیت داوطلبان را نیز مورد سنجش قرارداده و فهمیده هر چه دیرتر اعلام کنه شاید بتونه بهتر اعصاب داوطلبن را کنترل کنه و یا از اعتراض خیل عظیم معترضان حالا به هر نحوی جلوگیری کنهTongueTongueTongue
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۱۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۱۰,۱۰۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71
Information راهنمایی برای رفع مشکل کارنامه اولیه HamidReza1 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه ارشد ۹۷ anyone ۱۶ ۹,۱۰۲ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khadijeh_gh
  کارنامه‌های اولیه ارشد کامپیوتر و آیتی ۹۷ ph0en1x ۸ ۵,۸۸۳ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
Wink کارنامه اولیه ارشد ۹۷ rezakalhor1667 ۳ ۴,۶۸۱ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezakalhor1667

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close