زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوری - شدیدا به کمکتون احتیاج دارم

ارسال: #۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
باورکنید کنکور آزاد با سراسری از لحاظ منابعی که باید بخونی فرق نمیکنه..مصاحبه رتبه برتر سراسری رو بخونید
نمی دونم جواب من رو نخوندید..من که توضیح دادم
ساختمان داده:مقسمی یا پوران پژوهش
الگوریتم:مقسمی
نظریه:لینز+اگه وقت کنید کتاب تست مٍثلا نیکوکار
هوش مصنوعی:کنکور سال های گذشته..اگه مانند سال های پیش سوال بیاد و اگه وقت اضافه آوردید پوران
محاسبات عددی:راهیان ارشد یا پوران
پایگاه داده:مقسمی
الگوریتم:مقسمی
سیستم عامل:پوران پژوهش(موسوی)
زبان من نظر ندم بهتره...
منطقی:پوران
به نظرم بهتره یه نگاهی به کنکور های سال پیش بندازید دستتون میاد سوالا چطوریه
من تا این حد میدونم...وی سخت نگیرید راجب کتاب..وقتتون رو مطالعه بزارید..
موفق باشید..خدافظ
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoomeh_s , maedeh , aahmadi83
ارسال: #۱۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ق.ظ
فقط نکات و سوالات ساده و متوسط داخل مانشت و درسایی که عاشقشونی و ضریبشون تقریبا بالاست رو بخون و درسایی که نمیرسی رو حذف کن.
اگه دو ماه زمان زیادی نباشه ولی زمان کمی هم نیست.
از اون طرف ۱۳ روز عید وقت آدمو میگیره.
شبا بیا مانشت و رفع اشکال کن و نمونه سوالات موسسات با حل رو ببین.
جزوات برتر رو بخون و مشاوره های دوستان برتر رو بخون تا امیدتو از دست ندی.
توکل کن و سرعت عملتو از دست نده و تا آخرین لحظه هم بخون هم نکته های مهم رو یادداشت کن و علامت بزن.
--
هر جا بلد نبودی و خیلی سخت بود ول کن و وقتتو هدر نده.
به جاش تست های دیگه رو ببین.

ما می توانیمBig Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83 , maedeh
ارسال: #۱۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
به نظر من ببینید توی چه درسهای پایتون قوی تر اون رو بخونید
مهندسی نرم:پوران
طراحی الگوریتم و ساختمان و پایگاه داده:مقسمی
هوش:پوران
نظریه و مدار منطقی:پوران
البته کتابهای کنکور گذشته دانشگاه آزاد خیلی می تونه بهتون کمک بکنه
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , aahmadi83
ارسال: #۱۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ق.ظ، توسط aahmadi83.)
سلام هم مانشتی های گل
باز هم از پاسختون تشکر می کنم

چرا یکی آزاد علوم تحقیقات تهران قبول میشه و یکی دیگه تهران جنوب و یکی هم قزوین؟ این سه گروه چیکار کردند که چنین نتیجه ایی داده؟

باز هم سوالاتمو تکرار می کنم. خواهش می کنم بهمین ترتیب و با همین دقت پاسخ بدید. البته محبت می کنیدD:
۱- هر اطلاعاتی که فکر میکنید برای یک نسخه پیچی کامل طوری که انشالله خروجیش قبولی در واحد علوم تحقیقات بشه را بفرمایید تا خدمتتون ارائه کنم.
۲- اینکه فرمودید "اگه نمره هر واحد دیگه را هم بیارم میتونم برم اونجا" را مطلع نیستم. شما میدونید؟
۳- در هر درس چه کتاب هایی (مرجع، کمک درسی و تست)؟
۴- کدام درس بگذارم کنار و یا روی فلان مبحث از فلان درس ها بیشتر وقت گذاشته (با توجه به پیشینه طراحان سوالات آزاد، از آنجایی که بعضی دروس هرچند که خوب بخونید بازهم احتمال اینکه نتونید به سوال پاسخ بدید هست(ریسکه))
۵- کدوم دروس نیاز به مطالعه نداره ( بعضی دروس باید مطالعه بشه، بعضی فقط فرمول و تمرین، بعضی نیاز به مطالعه نیست و تست کافیه و...)؟

تقریبا کل مانشت زیرو رو کردم، توروخدا منو به صفحه دیگه ایی ارجاع ندید و با همین دقت که پرسیدم پاسخ بدید.
برادری کنید، خواهری کنید
بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ
با سلام
بنده جواب همه سوالات شمارو نمیدونم اما در حدی که بلدم خدمت شما عرض میکنم.
اگه میبینید یه نفر آزاد علوم تحقیقات تهران/تهران جنوب و یکی هم قزوین قبول میشود به چندتا عامل بستگی داره:
۱بومی بودن دانشجو(سهمیه دارد) - ۲تحوه انتخاب شهرهاش به چه ترتیبی بوده - ۳ و از همه مهمتر تراز و رتبه در کارنامه چند بوده

دوستان فرمودند اول ببینید به چه گرایشی علاقه دارید نرم افزار یا هوش بعد کمر همت ببندید.به نظر بنده اگه زمان مدیریت کنید ۲/۵ ماه اونقدا هم کم نیست.اواویت به درسای پر ضریب(مشترک و تخصصی بذارید)فیش برگ زبان خونه یا سر کار دستتون باشه

شما امسال ۲۰ تا انتخاب شهر دارید .براساس درصدهایی که ازهر درس ( مجموعه زبان - مجموعه ریاضی - مجموعه دروس مشترک و دروس تخصصی )در کارنامه دارید در یکی از این ۲۰تا شهر انتخاب میشید.
متاسفانه سوالات دیگه دقیق نمیدونم .بنده هم مثل شما کنکوزی هستم .و فعلا درگیر فارغ التحصیل شدن از دانشگاهم هستم.
شما لطف کنید جواب دوستان بخونید.مطمئنا جواب سوالات خودتون خواهید گرفت.سپاس فراوان

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83
ارسال: #۲۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط mahsarasht.)
منم از فردا شنبه میخوام شروع کنم واسه درس های پایگاه سیستم عامل نرم افزار مدار منطقی و نظریه و زبان پایه خوبی دارم... ریاضیات گسسته اصلا نمیدونم و همینطور الگوریتم و ساختمان ....
به نظرتون از درس هایی که واردم شروع کنم ؟ بعد تر اگه وقت شد اینارو بخونم؟؟؟
من فردا میخوام کلا پایگاه تموم کنم چون واسه سراسری تمومش کرده بودم
به نظرم بهتره به جای مطالعه کل کتاب نمونه سوالات رو بگیریم و از رو اون بخونیم Smile که کجاها مهم است

دنبال یه دوستم اگه مایل بود باهم این دو ماه بخونیم Smile

skygirl_7

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۶۰ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۱۰۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۰۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۰۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۴۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۲,۹۸۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close