زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] کلید اولیه مدرسان شریف برای سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B

ارسال: #۴۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
RE: [دانلود] کلید اولیه مدرسان شریف برای سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ق.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  نظر شما در باره کلید های تخصصی نرم افزارش چی هست؟
شما خودتون با این کلید ها درصداتونو میگید؟

۰ [url=jvoid(0);][/url] [url=jvoid(0);][/url] ۰
سلام
با کلید مدرسان مشترکم حدود ۵۰ هستش البته فکر کنم با سنجشم همین حدود بشه !!! حالا یه سوال؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟ سوالایی که من غلط زدمو مدرسان میگه درسته!!!!!!! یعضی ازونایی ام که مطمئنم درست هستو میگه غلطه!!!! فقط منتظر کلید سنجشم تا یه طنز ازیم موسسه بسازیم- ولی در کل این نوع آزمون نامردیه محضه! من از ۵ مهر که استارت زدم تقریبا از ماه بعدش که موتورم روشن بشه تقریبا همه چیم تعطیل شد واسه درس خوندن حتی ۲۰ روز آخر سر تمرین ورزشم نرفتم ولی آخرش چی شد؟ با وجود کلی امیدم به زبان نرسیدم تستای زبانو بخونم!!ریاضی سفید!! مشترکم تازه اگه ۵۰ بشه ازون ور تخصصی ام گند زدم ۲۰ الی ۳۰ درصد!!!! این که واقعا شاهکارم بود البته به خودم حق میدم انقدر سر اینکه نرسیدم زبان بزنم داغون شدم و استرس وجودمو گرفت سر تخصصی اصلا خودم نبودم-آخرش اینه چندماه زندگیتو میذاری به امید اینکه یه جای خوب قبول شی همه این چندماهو باید سر یه بازه زمانی کوچک بریزی بیرون!! شاید بعضیا بگن شرایط واسه همه یکیه ولی منم میگم همه آدما یه جور نیستن که توو یه چارچوب خاص تعیین شده بتونن عادلانه باهم رقابت کنن یعنی هرکسی واقعا سوادش سنجیده بشه
مهندس جان شما ۴ ماه وقت گذاشتید اکثر بچه ها ۱ سال و یا بیشتر وقت گذاشتند،هیچ کس به عینه نمیشه پیدا کرد تو نرم کمتر از ۶ ماه خونده باشه و رتبه خوب آورده باشه اونم اگه باشه یا شریف بوده یا یک جای عالی کارشناسیشو خونده،اکثر بچه ها هم سال دومشون پس زیاد ناامید نباش
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)amir.svr نوشته شده توسط:  مهندس جان شما ۴ ماه وقت گذاشتید اکثر بچه ها ۱ سال و یا بیشتر وقت گذاشتند،هیچ کس به عینه نمیشه پیدا کرد تو نرم کمتر از ۶ ماه خونده باشه و رتبه خوب آورده باشه اونم اگه باشه یا شریف بوده یا یک جای عالی کارشناسیشو خونده،اکثر بچه ها هم سال دومشون پس زیاد ناامید نباش
نا امید نیستم دوست من- مشکلم با رواله آموزشه! رواله سنجش! من خودم به شخصه سرجلسه هنگ بودم سوادشو داشتم ولی نمی تونستم توو اون جو پیادش کنم! دیشب که واسه آزاد ثبت نام کردم نه بخاطر اینکه نمی تونم دیگه بخونم واسه اینکه توو فرهنگ و اجتماع ما لاقل ما پسرا تایممون واسه تکرار اشتباهات این چنینی کمتره - واسه من خیلی مهم بود تهران توو شهر محل زندگیم بخونم واسه اینکه نمی خواستم ۲ سال دیگه همه زندگیم درسم باشه - فیلم هندی شدااااااااا از ما مهندسا بعیده!!!!!! به قول دوستای دوره خدمتم چون می گذرد غمی نیست-
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
بابا مدرسان تو همون حل کنکورای قبلیم مونده و پر از اشتباهه دیگه چه برسه به کنکورای جدید. جدی نگیرید من که نگاش کردم پر از اشتباهه. به زودی کلیدا میاد Wink
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۷۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۵۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close