زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] کلید اولیه مدرسان شریف برای سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B

ارسال: #۱۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
[دانلود] کلید اولیه سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B
من که نگاه نمیکنم ، دانلود هم نمیکنم. خداییش دلتون خوشه . بابا معیار چیزی دیگست نه این.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
درصدای من با این کلید که خیلی بد شد.
زبان:۱۸
ریاضی:۶
مشترک:۱۱
نرم افزار:۱۰
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مسیر موفقیت گام هایت را محکم بردارSmile
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
من چک کردم
همون اول بگم این موسسه توو رشته ما ۱ پاپاسی نمی ارزه اینو مطمئنم!!! من کتاب آزموناشو داشتم کلی صوتی داشت!! این تا اینجا!! حالا در مورد کلیدش؟؟ نظریه سوال اولشو که دقیقا تست ۹۰ هستو مثل کتابش بازم اشتباه زده!! چون کلید سنجشم گزینه ۴ بود-سوال تورینگو من حل نکردم و نمیدونم ولی بقیرو تا آخر اشتباه زده!!!! میریم سراغ مدار!! مدارش به جز تستش آخرش که هنوزم روش بحث دارم بقیه رو درست زده-معماری ام سوال اول هنوزم روش بحثه ولی زده ۳ سول ۶۵ رو زده ۲۵۶ کلمه همون گزینه ای که من زدم ولی اینم اشتباه و میشه ۳۲ کلمه-تعداد ثبات رو زده ۴ تا این که دیگه خنده داره!!!!تست نانو رو زده گزینه ۲ که کلا ربطی به داستان نداره!!ضرب بوث رو هم غلط زده گزینه۱ که جواب گزینه ۲ هست -سیستم سوال اولش به نظرم بهترین گزینه ممکنو زده با اونکه تست غلطه- تست زمانبندیرو زده گزینه۲ باز میزد۳ دلم کمتر میسوخت می گفتم حتما اینم موقع حساب کردن مثل طراح سوال خمار بوده تعویض متنو در نظر نگرفته؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تستای ساختمانم به نظرم کمش ۲تاشو غلط زده!!! من رفتم توو پورتالشون نوشتم شما که صلاحیت و سوادشو ندارین چرا با روان مردم بازی می کنین؟؟؟ و گفتم تا سوژه خاصو عام نشدین این کلیدو بردارین که نظرمو تایید نکردن!!!!!!!!!!!!!۱ ایتارو گفتم بگم اصلا به این کلید اعتماد نکنید جوابایه دوستاتون بسیار معتبرترن- واسه اون اختلاف نظرا بین چندتا تستم باید منتظر کلید سنجش بشیم- راستی کسی نمیدونه کلید سنجش کی میاد؟؟؟
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: leila_2020
ارسال: #۱۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
سوال دفترچه B رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
مطمئنم سوال ۶۷ معماری ۹۶/۷۶۰ نمیشه
این کلید چرا اینطوره آخه

خدا شاهده این کلید مدرسان حالمو گرفت

۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
حالم گرفته شد Sad(

دروس مشترک ۳۰
دروس تخصصی نرم افزار-۶
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
اگه این کلید مدرسان باشه
قبول نمیشم

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
RE: [دانلود] کلید اولیه سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  من چک کردم
همون اول بگم این موسسه توو رشته ما ۱ پاپاسی نمی ارزه اینو مطمئنم!!! من کتاب آزموناشو داشتم کلی صوتی داشت!! این تا اینجا!! حالا در مورد کلیدش؟؟ نظریه سوال اولشو که دقیقا تست ۹۰ هستو مثل کتابش بازم اشتباه زده!! چون کلید سنجشم گزینه ۴ بود-سوال تورینگو من حل نکردم و نمیدونم ولی بقیرو تا آخر اشتباه زده!!!! میریم سراغ مدار!! مدارش به جز تستش آخرش که هنوزم روش بحث دارم بقیه رو درست زده-معماری ام سوال اول هنوزم روش بحثه ولی زده ۳ سول ۶۵ رو زده ۲۵۶ کلمه همون گزینه ای که من زدم ولی اینم اشتباه و میشه ۳۲ کلمه-تعداد ثبات رو زده ۴ تا این که دیگه خنده داره!!!!تست نانو رو زده گزینه ۲ که کلا ربطی به داستان نداره!!ضرب بوث رو هم غلط زده گزینه۱ که جواب گزینه ۲ هست -سیستم سوال اولش به نظرم بهترین گزینه ممکنو زده با اونکه تست غلطه- تست زمانبندیرو زده گزینه۲ باز میزد۳ دلم کمتر میسوخت می گفتم حتما اینم موقع حساب کردن مثل طراح سوال خمار بوده تعویض متنو در نظر نگرفته؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تستای ساختمانم به نظرم کمش ۲تاشو غلط زده!!! من رفتم توو پورتالشون نوشتم شما که صلاحیت و سوادشو ندارین چرا با روان مردم بازی می کنین؟؟؟ و گفتم تا سوژه خاصو عام نشدین این کلیدو بردارین که نظرمو تایید نکردن!!!!!!!!!!!!!۱ ایتارو گفتم بگم اصلا به این کلید اعتماد نکنید جوابایه دوستاتون بسیار معتبرترن- واسه اون اختلاف نظرا بین چندتا تستم باید منتظر کلید سنجش بشیم- راستی کسی نمیدونه کلید سنجش کی میاد؟؟؟
آره باهات موافقم منم کتابشون رو داشتم کلی غلط داشت. اصلآ نمیشه رو مدرسان شریف حساب باز کرد.
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)leila_2020 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  من چک کردم
آره باهات موافقم منم کتابشون رو داشتم کلی غلط داشت. اصلآ نمیشه رو مدرسان شریف حساب باز کرد.

من با این کلیده تخصصیم فقط ۳ تا درست زدم!میشه ۸ !
وای خدایا کاش این همه نخونده بودم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
به نظر من فقط زبانش درسته!
تو بقیه حتما غلط داره...
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  من چک کردم
۱-موسسه ایی که خودش اعتبار داره اسم صنعتی شریف رو برای سو استفاده رو خودش نمی زاره (یه اسم دیگه میزاره و با همون اسم معروف میشه)
۲-هرکی دانلود نکرد و نگاه نکرده کاره خوبی کرده من که سر درد گرفتم از ظهر تا حالا انگار تب ۴۰درجه دارم. باسه خودشون دوکون وا کردن باسه فروش ساله بعدشون!!
۳-تو رقابتی که فاصله میلی متریه چرا باید با نظر یه حاج آقا یا حاج خانومی درصدمون که به نظر یه نفر دیگه قرار صحیح بشه رو بررسی کنیم؟؟
در نتیجه هممون الان استرس داریم ولی بهترین کار اینه که منتظر کلید سنجش باشیم و قاطیه بازیه این مغازه دارها نشیم!
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  مطمئنم سوال ۶۷ معماری ۹۶/۷۶۰ نمیشه
این کلید چرا اینطوره آخه

خدا شاهده این کلید مدرسان حالمو گرفت
بابا اخه هر جور حساب کنی سزال ۶۷ اعشاری نمیشه اخه اعداد اولیه که عدد صحیح هستن عملیات هم که فقط جمع و ضرب و تفریق پس چه جوری عدد حاصل میخواد اعشاری بشه HuhHuh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۲۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ
بچه ها کسی میدونه کد دفترچه d رو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
دوستان روز یکشنبه ۲۹ بهمن کلید سوالات میاد
اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال: #۳۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ
RE: [دانلود] کلید اولیه مدرسان شریف برای سوالات مهندسی کامپیوتر:کد B
این لینکی که میذارم واسه نرم افزار سال قبل یعنی ۹۱ هستش مال دفترچه A
کلید منتشر شده توسط مدرسان شریف و مال سازمان سنجش هم از تو سایتش برید ببینید و قضاوت کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Cool آسمان فرصت پرواز بلندیست ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشی Cool
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۴ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close