زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حوزه امتحانی !

ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
حوزه امتحانی !
با سلام
حوزه امتحانی باید حتما شهر اول انتخابی باشد یا فرق نمیکنه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
RE: حوزه امتحانی !
من تو این تاپیک جوابتونو داده بودم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
حوزه امتحانی !
ممنون از جوابتون ، متاسفانه تالار یک مشکل کوچیک اما مهم داره که شما بعد از وارد شدن و یا پست گذاشتن به صفحه مورد نظر انتقال پیدا نمیکنید ، و این مشکل فقط باید یک forum / را از کدها حذف کرد
لطفا مدیران رسیدگی کنند
۰
۰
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: حوزه امتحانی !
خواهش میکنم .
اگه منظورتون این هست که موقع ورود پست خودتونو ببینید میتونید از گزینه بالا سمت راست " ارسال های من " ویا تو پروفایلتون قسمت " یافتن تمامی ارسال ها " استفاده کنید . Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۵ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۳۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۵۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۱۵ ۱۷,۰۷۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: *farnaz*
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۶۶ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  ایده برای نوشتن مقاله در حوزه ی شبکه ۲۰۱۲s ۳ ۳,۵۴۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: crevice
  موضوعات تازه در حوزه امنیت Rehe1994 ۰ ۱,۵۹۵ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  بحث و همفکری درباره آخرین موضوعات در حوزه داده کاوی banou ۴۹ ۳۷,۷۱۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  تجارت الکترونیک در حوزه خدمات hiradupvc ۰ ۱,۷۲۴ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hiradupvc

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close