زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جوابهاتون به سوالای مهندسی کامپیوتر چی بود؟

ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط SOFT23.)
Lightbulb جوابهاتون به سوالای مهندسی کامپیوتر چی بود؟
سلام
جوابتون به سوالهای مهندسی کامپیوتر را با استدلال اینجا بزاریدHuh

به نام خدا
سلام به همه دوستانه مهندس
این اولین پست منه!
من هم درکنکور کامپیوتروهم در کنکورفناوری اطلاعات حضورداشتم،اونقدرآمادگی داشتم که مطمئن بودم هر سواله سخت ولی استاندارد! را بتونم جواب بدم،اماکنکورامسال درهر دورشته اونقدر
نااستاندارد و پرازاشتباهات اعصاب خوردکن واز نظر من کاملاعمدی! بودکه حتی من که آمادگی کامل داشتم را هم غافلگیر کرد!
این را هم بگم که به هیچ عنوان کنکور کامپیوتر آسونتر از ITنبودتازه سوالهای طراحی و ساختمان کامپیوترمفهومی تر وسخت تر بودچون تو IT فقط دو سه سوالش خیلی سخت بودومفهومی ولی توکامپیوترفقط دو سه سوالش آسون بود ولی بقیه مفهومی بودن،تازه تو گسسته و پایگاه و سیستم سوالای IT آسونتربودن و تو معماری که خیلی آسون بود و من از۱۲تا ۱۱تاش جواب دادم!،لااقل تو it آدم میتونه دلشو به سوال غلط و نامفهوم نداشتن خوش کنه!
البته توIT فقط من یه سوال سیستم عامل هست که مطمئنم اشتباه بودوباید حذف بشه،اماتوکامپیوتراشتباهات از سالهای اخیر هم بیشتر شده بود،سوالهایی که کاملااشتباه بود و باید حذف بشن اینابودن(من حتی به سازمان سنجش هم پیام فرستادم!):سوال ۶۷معماری نانوکه جواب میشه۳۱۰۰۰،سوال ۷۰ سیستم عامل همروندی که نه انحصار متقابل داشت نه پیشرفت،وگرسنگی هم داشت پس انتظارمحدودهم نداشت،سوال۷۳سیستم زمانبندی که جواب میشه۴۵/۳ ک در گزینه ها نبود، سوال۵۲ساختمان که منفی بینهایت را ریخته بودتو مین کاملاغلطه وباید حذف بشه،شایدمنظورش مثبت بینهایت بوده! چندتاسوال هم بود که نامفهوم بودمثل سوال۶۸ معماری BOOTHکه اصلامعلوم نبودمنظورش چیه!(اصلاحداقل و حداکثرچه ربطی به این مفهوم داشت!)وخیلی نااستانداردبود،تازه سوال۶۲ منطقی هم بود که چون اشتباه تایپی در کشیدن جهت فلش ها داشت جواب دقیق نداشت اما به هر حال مدارکه میلی بودومیشه بگی۲تاگزینه درسته!،البته من به دلیل اینکه در تمام زندگیم هیچوقت هیچ سوال منطقی از زیر دستم در نرفته،تونستم اشتباه تایپیش را هم بفهمم وجواب درست را بدست بیاورم!ولی به هر حال فقط۲تا گزینه درست بود،بعدبچه های it بگن کنکور کامپیوترآسون و استاندارد بوده!
سرتون رادیگه حسابی بدردآوردم!،ولی جوابهایی که مطمئنم درسته ودادم را براساس دفترچه Bکه ازهمینجاگرفتم براتون میذارم:
۴۷-۱۹۹ مطمئنم
۴۸- ۴نیمه مطمئن!
۵۰-O(NK) مطمئن
۵۱-O(N)مطمئن
۵۲-O(N)یه ذره مطمئن!
۵۳-همab وهمba مطمئن
۵۴-۱مطمئن
۵۵-۱ "
۵۶-۱ "
۵۷-۱ "
۵۸-xnor "
۵۹-۲ "
۶۰-۳ "
۶۱-۲ "
۶۲-۲ "
۶۳-۲ " استدلال دوستان غلطه اصلاdont care نداره چون هیچ دوبافری باهم فعال نمیشه میتونید بابررسی همه حالات امتحان کنید!
۶۴-۱ "
۶۵-۴ "
۶۷-سوال باید حذف بشه!،جواب۳۱۰۰۰
۶۸-سوال گنگ!ولی جواب گزینه۲
۷۰-سوال باید حذف شه!جواب همه گزینه ها!
۷۱-سوال غلط بایدحذف شه جواب۴۵/۳۳
۷۲-۱ کاملا مطمئن
۹۰-۱ "
۹۱-۲ "
۹۴-۲۰۱۷ "
۹۶-۱ "
۹۷-۴ "
۹۸-۱ "
۹۹-۴،اگه میگید نه مثال نقض بیارید!
۱۰۱- جواب ۳۱ چون بدترین حالت را خواسته!
۱۰۲-۴ "
۱۰۳-۱ "،چرا سوالو میپیچونید؟!،جواب همه فرزندانه،چون فرزند کسانی که پدر دارن،یعنی نوه پدربزگ ها!،من توکامپیوترهم پیاده سازیش کردم جواب شد همه کسانی که فرزندهستند
۱۰۵-۳ "
موفق باشید،دیگه کنکورو بی خیال شین برید دنبال یه لقمه نون!،قبول نشدین هم فدای سرتون سال دیگه هم هست!،البته اگه مسئولان سازمان سنجش عوض شدن شرکت کنید!

مسایل و مشکلات و سختی ها انسانهای بزرگ رامتعالی و انسانهای کوچک رامتلاشی می کند،این رمز خوشبختی انسانهاست و خداوندهمه رابزرگ آفرید.

لطفا در بحث شرکت کنیدوفقط جواب سوالارا با استدلال بگید!
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ
RE: جوابهاتون به سوالای مهندسی کامپیوتر چی بود؟
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  سلام

به نام خدا
این اولین پست منه!
من هم درکنکور کامپیوتروهم در کنکورفناوری اطلاعات حضورداشتم،اونقدرآمادگی داشتم که مطمئن بودم هر سواله سخت ولی استاندارد! را بتونم جواب بدم،اماکنکورامسال درهر دورشته اونقدر
نااستاندارد و پرازاشتباهات اعصاب خوردکن واز نظر من کاملاعمدی! بودکه حتی من که آمادگی کامل داشتم را هم غافلگیر کرد!
این را هم بگم که به هیچ عنوان کنکور کامپیوتر آسونتر از ITنبودتازه سوالهای طراحی و ساختمان کامپیوترمفهومی تر وسخت تر بودچون تو IT فقط دو سه سوالش خیلی سخت بودومفهومی ولی توکامپیوترفقط دو سه سوالش آسون بود ولی بقیه مفهومی بودن،تازه تو گسسته و پایگاه و سیستم سوالای IT آسونتربودن و تو معماری که خیلی آسون بود و من از۱۲تا ۱۱تاش جواب دادم!،لااقل تو it آدم میتونه دلشو به سوال غلط و نامفهوم نداشتن خوش کنه!
البته توIT فقط من یه سوال سیستم عامل هست که مطمئنم اشتباه بودوباید حذف بشه،اماتوکامپیوتراشتباهات از سالهای اخیر هم بیشتر شده بود،سوالهایی که کاملااشتباه بود و باید حذف بشن اینابودن(من حتی به سازمان سنجش هم پیام فرستادم!):سوال ۶۷معماری نانوکه جواب میشه۳۱۰۰۰،سوال ۷۰ سیستم عامل همروندی که نه انحصار متقابل داشت نه پیشرفت،وگرسنگی هم داشت پس انتظارمحدودهم نداشت،سوال۷۳سیستم زمانبندی که جواب میشه۴۵/۳ ک در گزینه ها نبود، سوال۵۲ساختمان که منفی بینهایت را ریخته بودتو مین کاملاغلطه وباید حذف بشه،شایدمنظورش مثبت بینهایت بوده! چندتاسوال هم بود که نامفهوم بودمثل سوال۶۸ معماری BOOTHکه اصلامعلوم نبودمنظورش چیه!(اصلاحداقل و حداکثرچه ربطی به این مفهوم داشت!)وخیلی نااستانداردبود،تازه سوال۶۲ منطقی هم بود که چون اشتباه تایپی در کشیدن جهت فلش ها داشت جواب دقیق نداشت اما به هر حال مدارکه میلی بودومیشه بگی۲تاگزینه درسته!،البته من به دلیل اینکه در تمام زندگیم هیچوقت هیچ سوال منطقی از زیر دستم در نرفته،تونستم اشتباه تایپیش را هم بفهمم وجواب درست را بدست بیاورم!ولی به هر حال فقط۲تا گزینه درست بود،بعدبچه های it بگن کنکور کامپیوترآسون و استاندارد بوده!
سرتون رادیگه حسابی بدردآوردم!،ولی جوابهایی که مطمئنم درسته ودادم را براساس دفترچه Bکه ازهمینجاگرفتم براتون میذارم:
۴۷-۱۹۹ مطمئنم
۴۸- ۴نیمه مطمئن!
۵۰-O(NK) مطمئن
۵۱-O(N)مطمئن
۵۲-O(N)یه ذره مطمئن!
۵۳-همab وهمba مطمئن
۵۴-۱مطمئن
۵۵-۱ "
۵۶-۱ "
۵۷-۱ "
۵۸-xnor "
۵۹-۲ "
۶۰-۳ "
۶۱-۲ "
۶۲-۲ "
۶۳-۲ " استدلال دوستان غلطه اصلاdont care نداره چون هیچ دوبافری باهم فعال نمیشه میتونید بابررسی همه حالات امتحان کنید!
۶۴-۱ "
۶۵-۴ "
۷۲-۱ کاملا مطمئن
۹۰-۱ "
۹۱-۲ "
۹۴-۲۰۱۷ "
۹۶-۱ "
۹۷-۴ "
۹۸-۱ "
۱۰۲-۴ "
۱۰۳-۱ "،چرا سوالو میپیچونید؟!،جواب همه فرزندانه،چون فرزند کسانی که پدر دارن،یعنی نوه پدربزگ ها!،من توکامپیوترهم پیاده سازیش کردم جواب شد همه کسانی که فرزندهستند
۱۰۵-۳ "
موفق باشید،دیگه کنکورو بی خیال شین برید دنبال یه لقمه نون!،قبول نشدین هم فدای سرتون سال دیگه هم هست!،البته اگه مسئولان سازمان سنجش عوض شدن شرکت کنید!

مسایل و مشکلات و سختی ها انسانهای بزرگ رامتعالی و انسانهای کوچک رامتلاشی می کند،این رمز خوشبختی انسانهاست و خداوندهمه رابزرگ آفرید.

در مورد سوال ۵۲ ،جواب گزینه ۳ میشه نه ۲،پیشنهاد میکنم یه بار دیگه برید حلش کنید.در مورد سوال ۹۹ برای قسمت الف مثال نقض دارم
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SOFT23
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
RE: جوابهاتون به سوالای مهندسی کامپیوتر چی بود؟
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  سلام

به نام خدا
این اولین پست منه!
۴۷-۱۹۹ مطمئنم
۴۸- ۴نیمه مطمئن!
۵۰-O(NK) مطمئن
۵۱-O(N)مطمئن
۵۲-O(N)یه ذره مطمئن!
۵۳-همab وهمba مطمئن
۵۴-۱مطمئن
۵۵-۱ "
۵۶-۱ "
۵۷-۱ "
۵۸-xnor "
۵۹-۲ "
۶۰-۳ "
۶۱-۲ "
۶۲-۲ "
۶۴-۱ "
۶۵-۴ "
۷۲-۱ کاملا مطمئن
۹۰-۱ "
۹۱-۲ "
۹۴-۲۰۱۷ "
۹۶-۱ "
۹۷-۴ "
۹۸-۱ "
۱۰۲-۴ "
۱۰۵-۳ "

سوال ۶۳ من هم مثل شما گزینه ی ۲ رو زدم ولی امروز که دوباره برای خودم حلش کردم به نظرم گزینه ی ۴ درست تر میاد چون بافر سوم که به خط کنترلیش c وصل شده اگر همزمان با بافر اول که خط کنترلی a داره فعال بشن خروجی نا مشخصه. خروجی بافر اول not b و خروجی بافر سوم صفر میشه که اگه b=0 باشه Y=0 or 1 میشه و اگه b=1 باشه Y=0 میشه.
۰
۱
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
جوابهاتون به سوالای مهندسی کامپیوتر چی بود؟
دوست عزیز. کاربران تقریبا برای هر درس تاپیک مجزا باز کردند و در مورد سوالات بجث می کنن این کار باعث می شه در اینده دوستانی که می خوان از ننایج این بحث استفاده کنند راحت تر امکان دسترسی داشته باشند. ممنون می شم اگر بحثتون رو در مورد دروس در اون تاپیک ها ادامه بدید و در صورت لزوم برای سایر دروس هم تاپیک مجزا باز کنید. ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۰۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۳۶۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۵۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۱۴۳ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۳۸۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۸۶۵ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close