زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در سرزمین عجایب

ارسال: #۴۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط oli92.)
RE: برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در سرزمین عجایب
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ق.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  منم تو دانشگاه آزاد گرگان، آی تی دادم. اما کلاس ما دشواری نداشت Big Grin ولی در مورد اتفاقی که برای دوستمون افتاد ایشون هم بی تقصیر نبودند، مطمئنا اگر تو کلاسی که من بودم همچین اتفاقی می افتاد، کاری می کردم کارستون... تا حداقل سال بعد این اتفاق تکرار نشه و زحمات چندین و چند ماهه افرادی مثل من در عرض چند ساعت دود نشه بره هوا!

دوست عزیز شاید برای شما مقدور بود، اما من نمی تونستم. من خودم رو آماده کرده بودم تا نتیجه خوبی بگیرم و نمی گم تمام تلاشم، اما بیشترین تلاشی که تا به حال در عمرم کرده بودم رو توی این شش ماه انجام دادم.
نمی تونستم به خودم اجازه بدم به خاطر شرایط پیش اومده رفتاری انجام بدم که شاید درست باشه اما باعث ضایع شدن تلاش و برنامه ریزی هام بشه. یه جورایی آخرین فرصت برام بود تا در مسیری که فکر می کنم درسته حرکت کنم.
سر جلسه هم تمام تلاشم رو کردم که خودم رو از محیط ایزوله کنم تا بتونم تمرکز داشته باشم،
خوب حالا یه مقدار افسوس می خورم به خاطر از دست دان تمرکز در لحظاتی حساس و چند سوالی که از دست دادم. اما با این حال امیدوارم به اینکه نتیجه مناسب و حداقل راضی کننده ای بگیرم.
هرچند با اون وضع سوالای کج و کوله، از پشته های بی پشتوانه منفی بی نهایت ساختمان و نانوی معماری و گل سر سبدشون سیستم عامل(که هنوز هم نمی تونم باور کنم سیستم رو اینجوری از دست بدم) اشتباهای تایپی و لغوی و منطقی گرفته تا فلسفی، باید منتظر دسته گل بعدی سنجش تا بیرون اومدن کلیدها باشیم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط shima_24.)
برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در سرزمین عجایب
من که دانشگاه اراک بودم تقریبا همه چیز خوب بود بجز کفش پاشنه بلند مراقبمون و اون آقاهه که از پشت بلندگو میگفت "وقت دفترچه اول به پایان رسید " Tongue کشت منو تا سکوت برقرار شد .ولی درکل خوب بود.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۹۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۳۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۸۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۲۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close