زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی مجموعه ریاضیات مهندسی کامپیوتر ۹۲

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
۳۵ : ۱) ۲/۷ ۲) ۱/۷ ۳) ۳/۷ ۴)۴/۷
۴۴: ۱) ۸۸ ۲) ۹۰ ۳) ۹۱ ۴) ۸۹
۴۵ : ۱) نادرست - نادرست ۲) نادرست - درست ۳) درست-نادرست ۴) درست - درست
۴۶ : ۱) ۸^۸ ۲) ۸! ۳) ۲*۸! ۴) (۸!)^۲
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
منم زدم ۸! وظاهرا اشتباهه!!
اون سوال آمار که توزیع یکنواخت بود کدومش غلط میشد؟یه شکل متوازی الاضلاع بود

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
چرا ۸! من زدم ۸*۲!
۳۱)۱/۴
۳۲)۲
۳۳)۳
۳۹)۲
۴۲)۲
شما چی زدین؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
۳۸- ۳

۴۰- ۱

۴۱-۴

۴۳- ۱

۴۴- ۴ رابطه بازگشتی دارد. a n = a n-1 + a n-2

۴۶- ۸! * ۸!
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
اینا رو بر اساس دفترچه B زدین؟
خداکنه ۳۸ درست باشه وگرنه ریاضی من منفی میشه!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط damavand_kellap.)
آقا مگه این سوال گسسته ۸! نمیشه تو این سوال متمایز بودن رخا که تاثیری تو حل مسئله نداره که مهم شرط مسئلست که میگه نباید تو یه سطر و ستون باشنتو سطر اول میتونیم یکی از این ۸ تا رخ رو استفاده کنیم تو سطر دوم ۷ تا و همینطور تا پایین واسه ۲ تا مهره تو یه صفحه ۲ در ۲ حساب کنید.نظرتون چیه؟

دوستان اون سوال ۶تا سیاه و ۴ تا سفید آمار جوابش ۲/۷ میشه؟
اون سوال گسسته در مورد هم ارزی چی؟من زدم n-r مضرب ۳ هست درسته به نظرتون؟
۱
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  اینا رو بر اساس دفترچه B زدین؟
خداکنه ۳۸ درست باشه وگرنه ریاضی من منفی میشه!

بر اساس همین دفترچه ای که دوستان گذاشتن. B

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  آقا مگه این سوال گسسته ۸! نمیشه تو این سوال متمایز بودن رخا که تاثیری تو حل مسئله نداره که مهم شرط مسئلست که میگه نباید تو یه سطر و ستون باشنتو سطر اول میتونیم یکی از این ۸ تا رخ رو استفاده کنیم تو سطر دوم ۷ تا و همینطور تا پایین واسه ۲ تا مهره تو یه صفحه ۲ در ۲ حساب کنید.نظرتون چیه؟

دوستان اون سوال ۶تا سیاه و ۴ تا سفید آمار جوابش ۲/۷ میشه؟
اون سوال گسسته در مورد هم ارزی چی؟من زدم n-r مضرب ۳ هست درسته به نظرتون؟

منظورتون از آقا من که نبودم! Big Grin

راه حلش اینه:

رخ ها به نظر من میشد ۸ فاکتوریل به توان ۲/ رخ ها متمایز و صفحه ۸ *۸ :

رخ اول ۶۴ خونه برای نشستن داره.

۱ سطر و یه ستون حذف میشه پس برای رخ دوم میشه ۷*۷ انتخاب و به همین ترتیب .... اینها تو هم ضرب میشن که به جواب بالا میرسیم....
۳
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
چرا شما بودی اتفاقا اگه اینجوریه که شما میگی که تو اولین بار ما ۶۴ تا خونه داریم ۸ تا هم مهره متفاوت پس برا اولین درج ۸ به توان۶۴تا حالت داریم که یعنی تو هر خونه ای میشه گذاشتش که ۶۴ تا خونه داریم اونطرف هم ۸ تا مهره داریم که میشه تو هر خونه ۸ حالت اینطوری همه چیز به هم میریزه که؟ من که کلا گیج شدم Sad
۰
۱
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
من ضربدر دو گذاشتم گفتم دو حالت هست اول تو یه سطر نباشند اون وقت یک تهدید یا این که در یه ستون باشند که ۲ حالت رو جمع کردم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: بررسی مجموعه ریاضیات مهندسی کامپیوتر ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  دوستان اون سوال ۶تا سیاه و ۴ تا سفید آمار جوابش ۲/۷ میشه؟

منم ۲/۷ آوردم . اول تاپیک گفتم که . شما از بالا نگاه نمی کنی میای پایین؟ Angel
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
RE: بررسی مجموعه ریاضیات مهندسی کامپیوتر ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
چرا شما بودی اتفاقا اگه اینجوریه که شما میگی که تو اولین بار ما ۶۴ تا خونه داریم ۸ تا هم مهره متفاوت پس برا اولین درج ۸ به توان۶۴تا حالت داریم که یعنی تو هر خونه ای میشه گذاشتش که ۶۴ تا خونه داریم اونطرف هم ۸ تا مهره داریم که میشه تو هر خونه ۸ حالت اینطوری همه چیز به هم میریزه که؟ من که کلا گیج شدم Sad

من خانومم! از اسمم مشخص نیست؟؟؟ Blush

نه دیگه ! نشد.

چرا خودتونو گیج می کنین؟؟؟

یکم ساده تر میگم: برای جایگشت ۲ شخص متمایز روی ۲ تا صندلی می گفتیم در مکان اول ۲ تاشون میتونن بشینن. و یکی میمونه و یک صندلی که میشینه روی اون.

حالا تعمیم میدیم برای این سؤال:

سطر اول می خوایم یکی از رخ ها رو بذاریم. ۸ انتخاب برای رخ ها داریم چون متمایز هستند و بعد از انتخاب رخ مورد نظر ۸ خونه در هر سطر هست که میتونه بشینه. با جایگذاری این رخ برای سطر بعد ۷ تا رخ داریم و ۷ خانه در سطر برای انتخاب. درسته؟ به همین ترتیب اگه ادامه بدید میشه ۸! * ۸!

امیدوارم واضح باشه... Shy
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ramzi
ارسال: #۱۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  

من خانومم! از اسمم مشخص نیست؟؟؟ Blush

نه دیگه ! نشد.

چرا خودتونو گیج می کنین؟؟؟

یکم ساده تر میگم: برای جایگشت ۲ شخص متمایز روی ۲ تا صندلی می گفتیم در مکان اول ۲ تاشون میتونن بشینن. و یکی میمونه و یک صندلی که میشینه روی اون.

حالا تعمیم میدیم برای این سؤال:

سطر اول می خوایم یکی از رخ ها رو بذاریم. ۸ انتخاب برای رخ ها داریم چون متمایز هستند و بعد از انتخاب رخ مورد نظر ۸ خونه در هر سطر هست که میتونه بشینه. با جایگذاری این رخ برای سطر بعد ۷ تا رخ داریم و ۷ خانه در سطر برای انتخاب. درسته؟ به همین ترتیب اگه ادامه بدید میشه ۸! * ۸!

امیدوارم واضح باشه... Shy
ببخشید این کنکور دیگه واسه ما حواس نمیزاره به خدا.عذر میخوام :دی
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ق.ظ، توسط mohsen.srn.)
بررسی سوالات گسسته مهندسی کامپیوتر ۹۲
بچه ها بیاید بگید گسسته رو چکار کردید.
همه که دارند می نالند!
پس چرا آخه من این همه زدم! عجب اشتباهی کردم ها...

من اینجوری زدم(ولی به همشون مشکوکم)
(دفترچه ی B)
۴۲ -> زدم ۳ --- ولی عجب اشتباهی کردم که زدم. آخه مشبکه رو آدم دلش نمیاد نزنه... نه؟
۴۳ -> 1 --- با حل کردن مثال
۴۴ -> نزدم ولی خیلی دوست دارم بدونم چی مشه.

۴۵ -> نزدم

۴۶ -> زدم ۲ (!۸) ولی دوستان با دلایل منطقی می گند میشه ۴/ یعنی ۲^!۸ *** همون موقعی هم که میزدم مطمئن نبودم. بیخود زدم...
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ق.ظ
بررسی سوالات گسسته مهندسی کامپیوتر ۹۲
من فک کنم ۴۲ رو ۲ زدم بین ۱ و دو شک داشتم

HeartTongue
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ، توسط damavand_kellap.)
دوستان بالاخره سوال ۳۵ ۲/۷ درسته یا ۴/۷ یکی جوابمو بده لطفا خیلی حیاتیه

خوب منم دیدم نظرتونو ولی میخواستم ببینم دوستان دیگه هم همینو زدن که لا اقل خیالم از بابت این یه سوال راحت شه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۰۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۰۹۸ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۶۶ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
  مجموعه آموزشی رایگان برنامه نویسی متلب net work ۰ ۱,۹۶۴ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۶۳ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۱۵ ۱۷,۱۶۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: *farnaz*
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۹۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۳۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۲ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close