زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سبک متفاوت سوالات امسال-مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ق.ظ
RE: سبک متفاوت سوالات امسال-مهندسی کامپیوتر
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)ramtinmusic نوشته شده توسط:  مثل اینکه از همین الان یکی از سئوال های ساختمان داده، غلط شده...

همون الگوریتمه که کوچکترین عدد رو می خواست پیدا کنه.
از کجا بفهمیم چه سوالی حذف میشه؟

ما می توانیمBig Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
تمام سوالای گسسته اش از کتاب جانسون بود!!!!!!!!!!!!!!!!!محاسباتش واقعا سخت بود از گسسته اش زور میزدی میشد دوتا بزنی!
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
اقا به نظرتون سال دیگه هم مثل امسال استاندارد خواهد بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  سوالات امسال با توجه به عوض شدن طراحان با چند سال پیش تفاوت داشتExclamation
نظره شما چیهIdea
به نظره من اگه دوستان پارسال شرکت کرده بودن متوجه شدن نحوه طراحی سوالات از پارسال بهتر بود طراحان چند سال قبل واقعا افتضاح سوال طرح میکردند

کاملن موافقم ....

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ
از نظر من ریاضیات مهندسی کامپیوتر در برابر پارسال خیلی سخت تر بود.
پارسال محاسبات حداقل میشد ۳تا جواب بدی. پارسال می شد حداقل ۲تا گسسته جواب بدی. پارسال آمار راحت بود.
اما دروس مشترک نظریه راحت تر بود نسبت به پارسال. مدارپارسال رو من همه رو درست زدم امسال نمی دونم چم شده بود فقط ۳تا زدم. معماری امسال مثل پارسال بود.(اگه کی برای معماری سوال تشریحی میده)! مثلا من از سوال مداری که برای ای تی داده بودن خیلی کیف کردم. هم مفهومی بود و هم می شد زد. سیستم عامل از پارسال راحت تر بود اما سوالای عجیبی داشت. signal و wait ، ساختمان رو خیلی نخوندم اما بنظر سخت تر از پارسال بود. (یه سوال تکراری هم داده بودن، مرتب کردن اعداد بین ۱ --- n^2 رو میشه با مرتب سازی پایه در تتای n بدست اورد، که من اشتباه زدم). سوالات پایگاه داده بهتر از پارسال بود، جز سوال اخری که مفهومی بود و با کتاب مقسمی نمیشد اونو جواب داد. سوال کامپایلر جز یه سوالش اون دوتای دیگه راحت بودن. طراحی الگوریتم رو نخوندم نظری ندارم. اما تقریبا مثل طراحی پارسال بود.
طراحی زبان خیلی چرت بود. خیلی خیلی چرت. جمع اوری زباله رو فکر نکنم کسی زده باشه. سوالای دیگه هم بنسبت خوب بودن. اما خیلی خودمو برای این درس هم آماده کرده بودم. ارسالهای پارامتر هرسال یه سوال میدادن، نواحی ایستا و پویا هرسال سوال می یومد.

در کل سبک سوالات به کلی فرق کرده بود تو چند درس، اما راحت بود.
درد من هم از کم زدنه و نه از اشتباه زدن. خیلی کم زدم.
این تحلیل من بود.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
ریاضی خیلی سخت تر از پارسال
مشترک در سطح پارسال
تخصصی هوش آسون تر نسبت به پارسال
تعداد سوالات غلط به طور فزاینده در حال افزایش
نسبت به سالای پیش
Big Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۳۲۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۸۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۴۶ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۳۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۲۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۳۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۵۱۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۹۳ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۶۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close