زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سبک متفاوت سوالات امسال-مهندسی کامپیوتر

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط aatwo.)
سوالات امسال با توجه به عوض شدن طراحان با چند سال پیش تفاوت داشتExclamation
نظره شما چیهIdea
به نظره من اگه دوستان پارسال شرکت کرده بودن متوجه شدن نحوه طراحی سوالات از پارسال بهتر بود طراحان چند سال قبل واقعا افتضاح سوال طرح میکردند

drink 8 glasses of water a day

۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , باران سپهری , csharpisatechnology , Amoojan
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: سبک متفاوت سوالات امسال-مهندسی کامپیوتر
من ازدیدن بعضی از سوالات آی تی مثل سیستم عامل،ساختمان،طراحی وگسسته متوجه شدم که طراح های سوال تغییرکردن چون وقتی سوالات سالهای گذشته را میخوندم دقیقا متوجه میشدم طراح از بچه های نرم چی میخواد وچه چیزی از بچه های آی تی انتظارداره ولی با همه اینا از طراح سوال سیستم عامل لااقل ممنونم که بالاخره تونستم یک سوال درست وحسابی ازش ببینم.درمورد ریاضیات هم دیدگاه طراح عوض شده بود مثلا گسسته اش خیلی زمان میبرد وکسی که خیلی مساله حل کرده بود راحت از پسش برمیومدش من همیشه ۳۰مین به زبان میدادم ولی امسال حرف دوست خوبم را گوش کردم وبعد زدن ریاضیات رفتم درحدود۱۵دقیقه به متن زبان دادم درکل از کنکور امسال راضی بودم.اصلا مهم نیست نتیجه اش چی میشه مهم اینه که تونستم یکبار مدیریت جلسه وزمان وکنترل استرس داشته باشم وهمونی باشم که هستم وامروز به هرسوالی که میتونستم با همه فکرجواب دادم وامیدوارم نتیجه اش خوب بشه وهمچنین برای شمادوستام.درکل سوالات مشترک خیلی خوب طراحی شده بودن لااقل بهتراز ریاضی وتخصصی.درموردساختمان داده به نظرم سوالاتش خوب بودش وفقط به درداونایی میخورد که واقعا درس را فهمیده بودن،فرق بین فهمیدن مفهومی درس وفقط خوندن نکات تستی هستش. انشاالله هرچی خدابخوادهمون میشه.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۲
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
مثل اینکه از همین الان یکی از سئوال های ساختمان داده، غلط شده...

همون الگوریتمه که کوچکترین عدد رو می خواست پیدا کنه.
۰
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
من امسال نخوندم...پارسال خونده بودم علوم تحقیقات تهران قبول شدم ثبت نام کردم
به نظرم سوالا سیستم و معماری استاندارد تر بود...اما سخت بود
اما ریاضی پارسال کجا امسال کجا..خیلی سخت کردن..حتی من نمی تونستم تشخیص بدم کدوم سوال محاسباتHuh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ariazad
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط ayubes.)
خدا وکیلی سوا لات ای تی ۲۰ برابر سخت تر ازمهندسی بود جون نرم خیلی اسون تر نسبت به ای تی بود سوالت تخصصی هوش و نرم ب الخص پایگاه داده وهوش خیلی خیلی ساده بود چون من هر۲ رشته اتی ونرم رو شرکت کرده بودم واسه این نطر میدم سالهای پیش ای تی ساده ونرم سخت ولی امسال بلعکس شده بود
۳
۳
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  خدا وکیلی سوا لات ای تی ۲۰ برابر سخت تر ا مهندسی بود جون نم خیلی اسون تر نسبت به ای تی بود سوالت تخصصی هوش و نرم اغزار ب الخص پایگاه داده وهوش خیلی خیلی ساده بود چون من هر۲ ذشته اتی ونرم رو شرکت کرده بودم واسه این نطر میدم سالهای پیش ای تی ساده ونرم سخت ولی امسال بلعکس شده بود
کاملا باهات موافقم!
اصلا قابل مقایسه با IT نبود!!!!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  خدا وکیلی سوا لات ای تی ۲۰ برابر سخت تر ا مهندسی بود جون نم خیلی اسون تر نسبت به ای تی بود سوالت تخصصی هوش و نرم اغزار ب الخص پایگاه داده وهوش خیلی خیلی ساده بود چون من هر۲ ذشته اتی ونرم رو شرکت کرده بودم واسه این نطر میدم سالهای پیش ای تی ساده ونرم سخت ولی امسال بلعکس شده بود
کاملا باهات موافقم!
اصلا قابل مقایسه با IT نبود!!!!

من مهندسی خوندم ولی الان میگم کاش آی تی خونده بودم! درسته آسون بود مشترکا اما چندتا سواله غلط داشت که وقتتو کلی میگرفت ولی به جواب نمیرسید! واسه همین من دیدم اکثرا زبان نتونستند بزنند! ریاضیم که بیشتر یا نزدند یا منفی زدند
۲
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
واقعا نمیدونم رو چه حسابی اینارو طراح سوال میکنن!!!! نیم ساعت با خودم کلنجار رفتم که منفی بینهایت غلطه بعد میگفتم نه بابا درسته و میشه فلان گزینه Angry اه اه اه!!!
۲
۰
ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
آی تی که حداقل دروس مشترکش سبک سوالاش فرق کرده بود !!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
Thumbs Down RE: سبک متفاوت سوالات امسال-مهندسی کامپیوتر
دوستان عزیز کلا امسال چه it وچه com جز سال هایی می شه که تو کلاس کنکورها و جزوات کنکوریه سالای دیگه بهش اشاره می کنند و درسش می دهند ---ConfusedConfusedConfused
ظاهرا امسال انواع سوالات متنوع بود خیلی آسون بود ,خیلی سخت بود, خیلی مبهم بود ,حفظی بود ,غلط بود,از هرچی بلد نبودیم بود,جدید بود ......AngryAngryAngry
نهExclamationمن موندم کجاش مثل پارسال بود که گفتند امسال همانند سال قبل برگزار میشه Angryخصوصا it من اصلا خبر اینکه قراره ۹۰ تا تست بشه ۱۰۵ تا نداشتم . ظاهرا یکی از دوستان مانشتی گفته بود فقط آزمون آخر مدرسان شریف همین طوری برگزار شده ولی وقتش ۲۱۰ دقیق بودهDodgyDodgy
به خدا امروز احساس پوچی کردم آخه یه پسره بعد از کنکور آمده بیرون می گفت یهو همش یادش آمده !!!یعنی چی؟؟؟یعنی اینکه امسال هر کی حفظی ها را بیشتر خونده بود موفقتره اما من بیشتر وقتم را برای تست های حل کردنی گذاشته بودمUndecidedUndecided
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۱۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
اوضاع منم خیلی خرابه!سبک سوالارو عوض کرده بودن!با اینکه زیاد زحمت کشیده بودم احساس میکنم اگه نکشیده بودمم یکی بود!فک می کردم همه بچه ها بد دادن ولی فکرم مثل اینکه اشتباه بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه دنیای غریبی!
۳
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط teacherpc.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)amirh نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کلا امسال چه it وچه com جز سال هایی می شه که تو کلاس کنکورها و جزوات کنکوریه سالای دیگه بهش اشاره ظی ها را بیشتر خونده بود موفقتره اما من بیشتر وقتم را برای تست های حل کردنی گذاشته بودمUndecidedUndecided
دوست عزیز مشکل شما مشکل همه است سوالات غیراستاندارد به ما هم لطمه زد!
مثلن شما وقتت رو میزاری رو مشترک ها و تخصصی نمیخونی بعد میری سر جلسه میبینی مشترک سخت دادند تخصصی اسون
این مشکل سازمان سنجش همیشه داشته!
این بخاطر طراحان کنکور هم هست من شنیدم کسی نظریه درس میداده بهش گفتن سیستم عامل طراحی کن من صحبتم با طراح کنکوری که تو درس خاصی تست مشکل و غلط طرح میکنه و با اینده یه عده بازی میکنه ایا حساب و کتابی نداره اون دنیا؟؟؟
تو هردرس همه طیف سوالی باید باشه که بعضی وقتا اینطور نیست سوالات محاسبات تا پارسال دودوتا چهاتا بود من صددرصد اماده بودم بعد بزور یکی زدم بقیه سوالاتش هم همینطور
پارسال ریاضی ها اسون بود من خیلی وقت گذاشتم رو ریاضی وقتی دیدم اینطوری سوال دادند خیلی دعا کردمشون که به سزای عملش برسه طراح! چرا با اینده مردم بازی میکنن !
بنظر من هیچ کلاس کنکوری شرکت نکنید تو کلاسهای کنکور چیزای ساده رو طرح میکنن که خودتون میتونید بخونید

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
مشکله اینه ما به سوالات غیر استاندارده سالهای پیش عادت کرده بودیم و حتی اگه امسال هم استانداردتر بود برای ما غیر استاندارد محسوب میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  مشکله اینه ما به سوالات غیر استاندارده سالهای پیش عادت کرده بودیم و حتی اگه امسال هم استانداردتر بود برای ما غیر استاندارد محسوب میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز سازمان سنجش همیشه میگه که سوالا استاندارد و مفهومی هستن !!

یعنی از نظر سازمان سنجش کنکور همیشه استاندارده
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)SoheilGh نوشته شده توسط:  یعنی از نظر سازمان سنجش کنکور همیشه استاندارده
بله کنکوری که باید با چشم بصیرت و اینکه در ذهن طراح سوال همچنین اشتباهای کوک تایپی باشد و داوطلبان باید از پس اون بر بیان همیشه استاندارد است

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۲۷۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۱۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۴۹۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۲۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۱۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۸۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۵۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close