زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات شبکه کنکور آی تی ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط SoheilGh.)
RE: بررسی سوالات شبکه کنکور آی تی ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)ehsan007 نوشته شده توسط:  سلام دوستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان عزیزم..... آقایون (خانم ها) لطفا اگر کمکی از دستتون بر میاد بهم بکنید ..من امسال برای آی تی شرکت کردم ولی چون به هیچ وجه نخوندم !!!! طبیعتا بسایر بد جواب دادم ....میخوام ببینم برا اینکه بتونم سال دیگه ان شا الله شریف شبکه قبول بشم باید از کی بخونم ؟!!!!!!!!! در ضمن من چون رشته کارشناسیم سخت افزار هست ...باید یک سری درس ها رو اضافه بخونم که تا حالا اصلا نخونده بودم مثــــــــــــل: هوش و مهندسی نرم افزار و پایگاه داده میخوام ببینم اینا رو برای اینکه بتونم خوب بزنم باید اول برم از روی مراجعشون بخونم یا نه؟؟ همین مراجع کنکوری کافیه؟؟؟ سوال آخرم اینه که کدوم درس ها رتبه رو بالا میبره برای شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممننننننننننننننننننننننننننننننننننننننوووووووووون
عزیزم شریف شبکه نمی گیره فقط IT میگیره باید به جای معماری مدیریت بخونی

توی دفترچه ننوشته شبکه ولی شبکه ، امنیت اطلاعات و MIS می گیره امسال تا اونجا که من پرسیدم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
سوال ۵۸ چی زدین؟؟؟

دکتر شریعتی : همه از فکر تو می ترسند. Idea
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ق.ظ
سوال ۵۸ فک میکنم نکتش این بود که Persistent از کانکشنی که اول کار ساخته تا انتها استفاده میکنه در حالی که Non-persistent برای هر Object یک کانکشن میسازه. با این حساب Persistent یک بار برای برقرای ارتباط و ۸ بار برای Object ها انتشار داره در مجموع ۹۰۰ و Non-persistent هشت بار برای ارتباط و ۸ بار برای Objects انتشار داره که در مجموع میشه ۱۶۰۰ که ۱۸۰۰ نزدیکترین گزینه بود! من زدم ۱۸۰۰ و ۹۰۰ حالا بازم اطمینان ندارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahak.k
ارسال: #۱۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ق.ظ
آره ۵۹ می شه ۵۰۰ منم ضرب دو در مخرج یادم رفته جای ۵۰۰ آوردم ۱۰۰۰ Sad
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط golabijat.)
سوال ۵۸ یه فرمول تو جزوه امیرکبیر شکل این بود :

[tex]\dpi{100} non-persistent=(n 1)2RTT \sum_{i=1}^{n}(t_{Objecttransfer})[/tex]

و چون زمان انتقال object ها ناچیز است پس همونn+1)RTT) میمونه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
سوال ۵۸ تمرین ۸ کتاب ross kurose صفحه ی ۱۸۳ (ویرایش ۵) هستش که اون اینطوری حل کرده ( با فرض اینکه n تا Object داشته باشیم):
Non-Persistent : Sigma(RTT) + (2n+2)RTT
Persistent : Sigma(RTT) + 3RTT
که Sigma(RTT زمان انتقال Object هاست که صفره! و جواب قطعا میشه ۱۸۰۰ و ۳۰۰
دیگه رسما منبا سوالای شبکه ross kurose شده و خوش بحال بچه های امیرکبیر که این سوالا رو قبلا دیدن و واسشون راحته بقیه هم که .....
مفت این سوالو غلط زدم! مفت...
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
اون سوال مربوط به timeout فرمولش چیه ؟ چه جوری حساب میشه؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط alidg.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)golabijat نوشته شده توسط:  اون سوال مربوط به timeout فرمولش چیه ؟ چه جوری حساب میشه؟
DevRTT = (1-b) *DevRTT + b * (SampleRTT - EstimatedRTT
TimeOut = EstimatedRTT + 4*DevRTT
مقدار b هم معمولا ۰/۲۵!
با این فرمول میشه ۱۸۰
مطمین نیستم و اینکه خودم هم جواب ندادم!!

DevRTT میزان انحراف از حالت میانگین (Deviation) که این جا ۲۰
SampleRTT آخرین زمان رفت و برگشت که ۱۲۰
EstimatedRTT میانگین RTT جدید و قبلی که میشه ۲ / (۱۲۰+۹۶)
DevRTT = 18
TimeOut = 108 + 18*4 = 180
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
سؤال ۵۵- نمیدونم چرا کسی در مورد سؤال ۵۵ چیزی نگفته- به نظر من خیلی ساده اومد اما حالا که کسی هیچ نظری نداره به راه حلم شک کردم و با ترس و لرز راه حلی که خودم استفاده کردم را میگم، اگه خیلی ضایع بود ببخشین...
۱ مگابیت پهنای باند داریم که بین ۱۰۰ ایستگاه که بطور متوسط ۴۰ درصدشون فعالند تقسیم شده بنابراین در واقع ۱ مگابیت بین ۴۰ تا ایستگاه تقسیم شده است. پس به هر ایستگاه به اندازه ۴۰/۱ پهنای باند یعنی ۲۵ کیلوبیت تخصیص پیدا میکنه و از این ۲۵ کیلو بیت هم ۱۰ درصدش(۵/۲ نیم کیلوبیت) بخاطر فعل و انفعال سرکشی هدر میره. بنابراین ۵/۲۲ کیلو بیت باقی میمونه یعنی گزینه ۲

-------------------------------------------------------------------------------
خواستم بی خیال باشم اما دیدم بیخیالی سالاد نمیشه
۳
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط ermia_2012.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)alidg نوشته شده توسط:  سوال ۵۸ تمرین ۸ کتاب ross kurose صفحه ی ۱۸۳ (ویرایش ۵) هستش که اون اینطوری حل کرده ( با فرض اینکه n تا Object داشته باشیم):
Non-Persistent : Sigma(RTT) + (2n+2)RTT
Persistent : Sigma(RTT) + 3RTT
که Sigma(RTT زمان انتقال Object هاست که صفره! و جواب قطعا میشه ۱۸۰۰ و ۳۰۰
دیگه رسما منبا سوالای شبکه ross kurose شده و خوش بحال بچه های امیرکبیر که این سوالا رو قبلا دیدن و واسشون راحته بقیه هم که .....
مفت این سوالو غلط زدم! مفت...

متاسفانه منم ۳۰۰-۱۸۰۰ زدم ولی ۹۰۰-۱۸۰۰ میشه! تو جزوه استادمون بود (دوست صمیمی ادمین)

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  سؤال ۵۵- نمیدونم چرا کسی در مورد سؤال ۵۵ چیزی نگفته- به نظر من خیلی ساده اومد اما حالا که کسی هیچ نظری نداره به راه حلم شک کردم و با ترس و لرز راه حلی که خودم استفاده کردم را میگم، اگه خیلی ضایع بود ببخشین...
۱ مگابیت پهنای باند داریم که بین ۱۰۰ ایستگاه که بطور متوسط ۴۰ درصدشون فعالند تقسیم شده بنابراین در واقع ۱ مگابیت بین ۴۰ تا ایستگاه تقسیم شده است. پس به هر ایستگاه به اندازه ۴۰/۱ پهنای باند یعنی ۲۵ کیلوبیت تخصیص پیدا میکنه و از این ۲۵ کیلو بیت هم ۱۰ درصدش(۵/۲ نیم کیلوبیت) بخاطر فعل و انفعال سرکشی هدر میره. بنابراین ۵/۲۲ کیلو بیت باقی میمونه یعنی گزینه ۲

خدا کنه اینجور باشه Big Grin
ولی فکنم یکم پیچیده تره!

پارسال نخونده ۴تا رو زدم!
امسال با اینکه نسبتا خونده بودم! نهایتا ۱یا ۲ تا صحیح! + ۲تا غلط!! سوال های پارسال بدیهی بود! امسال مسخره بود :|
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ)ermia_2012 نوشته شده توسط:  متاسفانه منم ۳۰۰-۱۸۰۰ زدم ولی ۹۰۰-۱۸۰۰ میشه! تو جزوه استادمون بود (دوست صمیمی ادمین)
۱۸۰۰ و ۳۰۰ جواب درسته من ۱۸۰۰ و ۹۰۰ زدم که غلطه!
ظاهرا اساتید امیرکبیر از رو ross kurose درس میدن که این سوال تو تمرینای اون کتاب بوده و من تو حل تمرین رسمی این کتاب این سوالو با حل دیدم که جواب اونجا ۱۸۰۰ و ۳۰۰ بوده پس اگه اینو زدی درست زدی!
خوبی سوالای امسال این بود که دیگه کسی صرفا با خوندن کتابای موسسات مختلف رتبه ی خوبی نمیتونه بیاره
پرچم کتابای مرجع بالاست امسال!!
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۲۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  مصاحبه با ۳ آیتی، ۸ شبکه کنکور ارشد ۹۶ amirrezashafaat ۶ ۱۰,۰۱۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ق.ظ
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۶۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close