زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۷۵۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ
سلام بچه ها.
من طبق پاسخنامه مدرسان درصدام بدک نشده مشترک کمی پایینم که اونم همه پایینن ولی اشتباه زیاد داره مخصوصا طراحی الگوریتم یکی دوتا سیستم و ... . همه تلاشمونو کردیم توکلتون به خدا باشه ایشالا اون چیزی که صلاحه برا هممون پیش بیاد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۵۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  من زبان و مشترک و مدیریتم خوب شده

اما فک کنم تخصصیام منفیم میشهههههههههههههههههههه ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مشترک و مدیریت چند زدی؟مشترک سخت بود

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
ارسال: #۷۵۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط saeid1389.)
گریه ها و شیون هامونو؟؟!!! باید بزاریم برای پاسخنامه سنجش ....
پاسخنامه مدرسان رو بیخیال شید، اشتباه زیاد داره
همونطور که تو یکی ار تاپیک ها گفتم:

مدرسان شریف اعتبار علمی چندانی تو رشته ما نداره - برخلاف تبلیغات زیادش -

برای نمونه:

۱- پاسخنامه اولیه ای که سال گذشته ارائه کرد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲- کتب مدرسان شریف:
سال گذشته پکیج آموزش مدرسان رو تهیه کرده بودم، متاسفانه بالای ۹۰% دروس، کتب ضعیفی داشت
برای نمونه، کتاب مجموعه سوالات رشته مهندسی کامپیوتر (دروس مشترک و تخصصی) ده سال اخیر، از نظر علمی واقعا اشکال داره،
پاسخ سوالات کنکور رو نه اشتباه تایپی ، بلکه اساتیدشون ، بعضی دروس رو ، اشتباه حل کرده بودند(با مقایسه با سایر کتب مطرح، مثل : پارسه ، مقسمی و ... ) اونم نه چند تا - که طبیعیه - ، واقعا براشون متاسفم و از تهیه بسته آموزشی مدرسان پشیمون.
۰
۰
ارسال: #۷۵۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ
من باکلید مدرسان
زبان ۶
مشترک ۲۵
مشترک تخصصی۴۸
معماری ۲۷
تخمین زده برام ۷۱۸
حیف اونهمه زحمتSad
۱
۰
ارسال: #۷۵۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
بچه ها کسی که درصد تخصصی و مشترکش نسبت به پارسال کم شده باشه و مدیریت و زبان رو بهتر از سال قبل زده باشه مسلماً رتبه اش افتضاح تر از پارسال میشه دیگه؟!!!!!!!!!!!
واقعاً برای خودم متاسفم...

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
ارسال: #۷۵۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
من با مدرسان :

زبان صفر ( ۱ درست ، ۳ غلط)
مشترک ۹ (۵ درست ، ۷ غلط)
تخصصی ۲۴ (۶ درست، ۵ غلط)
معماری ۳۳ (۶ درست، ۶ غلط)

میانگین ۱۵ : خیلی مخلصیم . امنیت امیرکبیر قبولم، ۱۰۰% Smile Smile Smile
۱
۰
ارسال: #۷۵۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
اه آخه چرا این جوری بود من اصلا از بس بد دادم نت.نستم چک کنم دارم دیونه میشم . فک کنم همه درصد هام منفی باشه از رتبه ۹۰۰ پارسالم هم بد تر بشه اون همه خوندم آخه. چرا این جوریه سوالا؟ مخصوصا تخصصی ها
چررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااا
۱
۰
ارسال: #۷۵۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها، واسه اینکه این چند ماه رو بتونیم استفاده کنیم، چند تا پیشنها دارم واسه آموزش و کار کردن دور هم.
از بین این تاپیک ها کدومش رو فکر میکنید بهتره؟
١- پیکربندی و کانفیگ سرویسهای شبکه مثل DHCP,DNS,RRAS,Remote Desktop, Clustring و...
٢- مباحث مسیریابی و سوییچینگ سیسکو
٣- معرفی و پیکربندی VoIP روی تجهیزات سیسکو
٤- معرف و بحث راجع به فایروال مایکروسافت Forefront TMG

من مباحث ۱ و ۴ رو در حد حرفه ای و ۲ و ۳ رو بطور نیمه حرفه ای میتونم واستون ارائه کنم.

لطفا نظر و پیشنهاتون رو بگید.

رای من ۳ و ۴ هست
اگه هم رای بچه ها ۲و۱ باشه میتونم تو ارائه مطلب به عنوان دستیارکمک کنمSmile
میکروتیک رو هم بتونیم راه بندازیم خیلی خوب میشه الان خیلی جاها از میکروتیک استفاده میکنن
بچه ها به نظرم این مباحث بیشتر از ارشد فعلا به کارومون میاد Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , ehsanlp
ارسال: #۷۵۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  میترسم سال بعد هم همین وضع باشه...

آلا گیان ساله تر سخت نیه فرش راحته بوچه له خوم ناپرسی من امسال دومین سال بو ایتر. فریش خاصه بخاطر اوه که درسو نیه و فقط بو کنکور اخونی له شونیش یا ۷ مان بیکاری هرکاره وا حظ بکی انجامی ایی :دی
۱
۷
ارسال: #۷۶۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  من که رسما دور کلید و ... رو خط میکشم میرم دنبال کارا و برنامه هایی که داشتم...با ندا خانوم موافقم!اگه خدا خواست قبول شدیم که میرم ارشد اگه هم نه اون موقع اردیبهشت تصمیم میگیرم که چیکار کنم....
دیگه در این شرایط غصه خوردن هیچ فایده ای نداره!
توکل به خدا!
التماس دعا از همگی....
مهتی منم دور همه چیو خط کشیدم Big Grin هر چی خدا خواست یا ۵۷۱ میشیم سهمیه بندی میکنن قبول نمیشیم یا ۴۵۷۱ میشیم قبول میشیم هیچی معلوم نیس میدونی که......
۰
۰
ارسال: #۷۶۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  کسی که درس خونده بدون شک نتیجه ی تلاشش رو می گیره، این به من ثابت شده. پس نگران نباشید. سوالا واسه همه سخت بوده
نمیدونم چرا نمیتونم به این جمله اعتقاد بیارم .به نظرم برعکسه هر کی بیشتر تلاش کنه کمتر نتیجه میگیره

مصداق حرفتون کنکور امسال و پارسال من.
پارسال خیلی بد و کم خوندم طوری که نزدیکای کنکور قیدش و زدم،حتی روز کنکور،کی اینقدر میتونه بدشانس باشه که روز کنکور تصادف کنه!! پارسال تا روز کنکور برام کابوس بود اما بعد کنکور خیلی خوشحال بودم چون تصورم این نبود که بتونم با اون اوضاع حتی مجاز بشم چه برسه به قبولی.
اما امسال بعد کنکور فقط دارم خودمو اذیت میکنمSad
امیدوارم هرکس که تلاش کرده نتیجه بگیره اما به این مطمئن نیستم
درود
منم امسال شب کنکور مریض شدم رفتم زیر سرم دو تا امپول نوش جان کردم ولی فایده نداشت
پس مثل منم بد شانس وجود داره Big Grin
ولی خوب پیش میاد دیگه ما تلاشمونو کردیم تا ببینیم خدا چی میخواد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۷۶۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز الکی رو این پاسخنامه ها حساب نکنید من پارسال با پاسخنامه ماهان و چند تا موسسه دیگه حساب کردم هر کدوم یچی بود مثلا مشترک بعضی جاها منفی بعضی جاها عالی آخرم تو کارنامم شد ۳۵درصد عامل همه جا میشد عالی تو کارنامم منفی شد صبر کنید تا کارنامه ها بیاد اینجوری فقط روحیتون خراب میشه توکل کنید بخدا اگه به شانس بود نفر اولم شانسی میشد که میدونید غیر ممکنه من که هنوز میدونم و امیدوارم که همه مانشتی ها دو رقمی و سه رقمی هستند حالا تا نتیجه صبر کنید و از زندگیتون لذت ببرید دوسداشتید برید آکادمی یا کلاس رقص یا جزایر قناری تنوعه دیگهBig Grinمن پارسال دندونما دقیقا سه روز قبل کنکور عصب کشی کردم و یکیشم امروز جراحی کردم یعنی اگه کنکور این هفته بود باز میشد سه روز قبل کنکور گمونم تا وقتی کنکور میدم دندونام تو نوبتن دیگه خدا چه جوری حالی کنه به من در س خوندن بیفایدس کم کم نو بت قلب و کلیه هامه هر خوبی بدی دیدید حلال کنیدBig GrinBig Grin

دوستای مانشتی سلام
من موندم شما چرا خون خودتون کثیف میکنید.از این به بعد خواستین سرخودتون به دیوار بکوبین
لطفا برگه خوش خط ویزیت دکتر+هزینه رفت و برگشت به مطب دکتر+هزینه قرص و شربت و امپول +پول بنزین و خیلیییییی چیزهای دیگه جلوی چشاتون تجسم کنید
اونوقت مثل بنده از حرص خوردن .سرکوبوندن به دیوار و .... پشیمون میشینSmile

توکل به خدا

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani
ارسال: #۷۶۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)saeid1389 نوشته شده توسط:  گریه ها و شیون هامونو؟؟!!! باید بزاریم برای پاسخنامه سنجش ....
پاسخنامه مدرسان رو بیخیال شید، اشتباه زیاد داره
همونطور که تو یکی ار تاپیک ها گفتم:

مدرسان شریف اعتبار علمی چندانی تو رشته ما نداره - برخلاف تبلیغات زیادش -

برای نمونه:

۱- پاسخنامه اولیه ای که سال گذشته ارائه کرد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲- کتب مدرسان شریف:
سال گذشته پکیج آموزش مدرسان رو تهیه کرده بودم، متاسفانه بالای ۹۰% دروس، کتب ضعیفی داشت
برای نمونه، کتاب مجموعه سوالات رشته مهندسی کامپیوتر (دروس مشترک و تخصصی) ده سال اخیر، از نظر علمی واقعا اشکال داره،
پاسخ سوالات کنکور رو نه اشتباه تایپی ، بلکه اساتیدشون ، بعضی دروس رو ، اشتباه حل کرده بودند(با مقایسه با سایر کتب مطرح، مثل : پارسه ، مقسمی و ... ) اونم نه چند تا - که طبیعیه - ، واقعا براشون متاسفم و از تهیه بسته آموزشی مدرسان پشیمون.
دوست گرامی خود پارسه کلی مشکل داره و اشکال تایپی و... داره از همه بدتر سال بعدش میری ویرایش جدید میگیری میبینی هنوز اشکالاتش موجوده!!!!!
حتی خود سازمان سنجش هم برای مثال اون راهنمای حل کنکوراش که از سال ۸۵ تا الان بصورت کتاب داده بیرون اون هم پر از اشتباهه...
۰
۱
ارسال: #۷۶۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان! من نمیدونم به چه دلیل اکانت قبلیم (گویا!) مسدود شده...
با خودم تصمیم گرفته بودم دیگه مانشت و اینجور جاها نیام و تا اعلام نتایج به خودم استرس ندم و برم یه فکری واسه آیندم بکنم!! اما خوب دیگه اغفال شدم Big Grin
دوستان من ۸ تا آزمون مدرسان شرکت کردم، مدرسان به سوالای خودش هم اشتباه جواب میده چه برسه به کنکور!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خلاصه اینکه به قول بیرجندیا "خور جوش مده ی"
اکثر ماها تلاشمون رو کردیم و پیش وجدانمون راحتیم، پس اگر در کنکور موفق نشدیم مطمعنا موفقیت جای دیگری منتظر ماست، بیهوده به این در نکوبین. هر کدوم از ما در دنیا رسالتی داریم، رسالت را دریابیم...
سرافراز باشید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , shima_24 , saaraa , SSMAE
ارسال: #۷۶۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ق.ظ
RE: یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
زمان کم بود با اون سوالات سخت .کلید مدرسان هم خیلی با جوابای من متفاوت بود.نمیدونم تکلیف زحمات من چی میشه. اززندگیم کارم خانوادم گذشتم تا به آرزوم برسم...
من واقعا تمام زحمتمو کشیدم .نمیدونم...
حالا باید تا شهریور بشینیم سخت منتظر

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: redarmy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۱۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۵۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۴۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close