زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم

ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
سلام به همه دوستان مانشتی.ازتون راهنمایی میخوام.من ارشد ازاد شبکه قبول شدم البته توتکمیل ظرفیت وپردیس قزوین.میخواستم بدونم کسی اون واحد ثبت نام کرده کلاساش چندروز افتاده هزینه ش چقدرشده منی که ازراه دور میخوام بیام (آذربایجان غربی)خوابگاه میدن هزینه های اون چقدرمیشه؟ممنون میشم اگه کسی هست وکمکم کنه؟لیسانسم نرم بوده حالا که شبکه قبول شدم برام دروس جبرانی زیاد میذارن؟؟؟؟؟؟؟زنگ زدم دانشگاه گفت ۱۸۰۰ شهریه ثابته ۶۰۰ الی ۷۰۰ تومن هم متغیردرمیاد.........حالا بماند پول خوابگاه واتوبوس و....منو راهنمایی کنید لطفا....

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
شما رو ترمی ۳ شاید هم بیشتر حساب کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
RE: اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم
(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)rozh66 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی.ازتون راهنمایی میخوام.من ارشد ازاد شبکه قبول شدم البته توتکمیل ظرفیت وپردیس قزوین.میخواستم بدونم کسی اون واحد ثبت نام کرده کلاساش چندروز افتاده هزینه ش چقدرشده منی که ازراه دور میخوام بیام (آذربایجان غربی)خوابگاه میدن هزینه های اون چقدرمیشه؟ممنون میشم اگه کسی هست وکمکم کنه؟لیسانسم نرم بوده حالا که شبکه قبول شدم برام دروس جبرانی زیاد میذارن؟؟؟؟؟؟؟زنگ زدم دانشگاه گفت ۱۸۰۰ شهریه ثابته ۶۰۰ الی ۷۰۰ تومن هم متغیردرمیاد.........حالا بماند پول خوابگاه واتوبوس و....منو راهنمایی کنید لطفا....

شهریه ثابت ۱۸۰۰؟؟؟

اشتباه گفتن ، شهریه ثابت برای رشته های مهندسی ۱۰۷۲۹۹۰۰ ریال هست و برای هر واحد دروس نظری ۶۹۱۵۰۰ ریال هست

بعبارتی اگر ترمی ۹ واحد اخذ کنید می شود : ۱۶۹۵۳۴۰ تومان!!

ضمنا برای درس های جبرانی ، فکر می کنم شهریه هر درس بر مبنای دروس کارشناسی هست. درس های جبرانی رو می تونید در دانشگاهی که نزدیکتون هست و مقطع کارشناسی فناوری اطلاعات رو داره بعنوان مهمان اخذ کنید تا زیاد اذیت نشید.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
ممنون ازاینکه راهنمایی کردید.باور کنید زنگ زدم دانشگاه یه خانم اینطوری بهم گفت واقعا دستش درد نکنه به خاطرراهنماییش.۱۰۸۰ رو برای من خونده ۱۸۰۰/به نظرتون خوابگاه برا فوقا چقدره؟

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۶۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۳۶ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close