تالار گفتمان مانشت
اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم - نسخه‌ی قابل چاپ

اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم - rozh66 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ

سلام به همه دوستان مانشتی.ازتون راهنمایی میخوام.من ارشد ازاد شبکه قبول شدم البته توتکمیل ظرفیت وپردیس قزوین.میخواستم بدونم کسی اون واحد ثبت نام کرده کلاساش چندروز افتاده هزینه ش چقدرشده منی که ازراه دور میخوام بیام (آذربایجان غربی)خوابگاه میدن هزینه های اون چقدرمیشه؟ممنون میشم اگه کسی هست وکمکم کنه؟لیسانسم نرم بوده حالا که شبکه قبول شدم برام دروس جبرانی زیاد میذارن؟؟؟؟؟؟؟زنگ زدم دانشگاه گفت ۱۸۰۰ شهریه ثابته ۶۰۰ الی ۷۰۰ تومن هم متغیردرمیاد.........حالا بماند پول خوابگاه واتوبوس و....منو راهنمایی کنید لطفا....

اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم - web.developer - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ

شما رو ترمی ۳ شاید هم بیشتر حساب کن

RE: اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم - Manix - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)rozh66 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی.ازتون راهنمایی میخوام.من ارشد ازاد شبکه قبول شدم البته توتکمیل ظرفیت وپردیس قزوین.میخواستم بدونم کسی اون واحد ثبت نام کرده کلاساش چندروز افتاده هزینه ش چقدرشده منی که ازراه دور میخوام بیام (آذربایجان غربی)خوابگاه میدن هزینه های اون چقدرمیشه؟ممنون میشم اگه کسی هست وکمکم کنه؟لیسانسم نرم بوده حالا که شبکه قبول شدم برام دروس جبرانی زیاد میذارن؟؟؟؟؟؟؟زنگ زدم دانشگاه گفت ۱۸۰۰ شهریه ثابته ۶۰۰ الی ۷۰۰ تومن هم متغیردرمیاد.........حالا بماند پول خوابگاه واتوبوس و....منو راهنمایی کنید لطفا....

شهریه ثابت ۱۸۰۰؟؟؟

اشتباه گفتن ، شهریه ثابت برای رشته های مهندسی ۱۰۷۲۹۹۰۰ ریال هست و برای هر واحد دروس نظری ۶۹۱۵۰۰ ریال هست

بعبارتی اگر ترمی ۹ واحد اخذ کنید می شود : ۱۶۹۵۳۴۰ تومان!!

ضمنا برای درس های جبرانی ، فکر می کنم شهریه هر درس بر مبنای دروس کارشناسی هست. درس های جبرانی رو می تونید در دانشگاهی که نزدیکتون هست و مقطع کارشناسی فناوری اطلاعات رو داره بعنوان مهمان اخذ کنید تا زیاد اذیت نشید.

اگه ارشد شبکه پردیس قزوین ثبت نام کردید ازتون درخواست راهنمایی دارم - rozh66 - 13 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ

ممنون ازاینکه راهنمایی کردید.باور کنید زنگ زدم دانشگاه یه خانم اینطوری بهم گفت واقعا دستش درد نکنه به خاطرراهنماییش.۱۰۸۰ رو برای من خونده ۱۸۰۰/به نظرتون خوابگاه برا فوقا چقدره؟