زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال کامپایلر - رابطه بین LL1 و LALR

ارسال:

rezareza2 پرسیده:

سلام.
توی کتاب پوران پژوهش در صفحه ۱۰۶ عکسی رو گذاشته که رابطه بین پارسرها رو نشون میده و طبق این عکس گرامری که LL1 باشه لزوما LALR نیست اما در جواب تستهایی همچون تست ۹ صفحه ۱۲۱ یا ۱۲ صفحه ۱۲۲ گفته که هر گرامری که LL1 هست حتما LALR هم هست یعنی LL1 زیرمجموعه LALR هست.

دوستان نظرشون چی هست. من متاسفانه کتاب مرجعش رو ندار که نگاه کنم.
ممنون میشیم دوستان پاسخ بدن.

۰
ارسال:

Payam92 پاسخ داده:

RE: سوال کامپایلر - رابطه بین LL1 و LALR

ببین شکل زیر به دردت میخوره.
در واقع باید بگم هر گرامر LL1 حتما CLR هم هست ولی میتونه LALR نباشه.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

rezareza2 پاسخ داده:

مرسی پیام جان. آره درست همین شکلی هست که قرار دادی. متاسفانه کتاب پوران با این نکته غلطی که ارز کردم خیلی از تستها رو حل کرده !!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۴۵۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۷۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۱۳۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۱۱ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  استاد کامپایلر mahsa.byt ۲ ۳,۲۰۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۰,۶۷۹ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۱۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۰۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close