زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۱۱۲ کامپیوتر ۹۱ - فلوید

ارسال:

Amir V پرسیده:

سلام.

چرا پاسخ ۱ میشه؟ فلوید با یال منفی کار میکنه و با وجود دور منفی توی حلقه میفته و ممکنه منفی بی‌نهایت برگردونه. پس ۳ میشه.

من کجا رو اشتباه میکنم که به گزینه ۱ نمیرسم؟

the Floyd–Warshall algorithm (also known as Floyd's algorithm, Roy–Warshall algorithm, Roy–Floyd algorithm, or the WFI algorithm) is a graph analysis .algorithm for finding shortest paths in a weighted graph with positive or negative edge weights (but with no negative cycles)
منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

۸Operation پاسخ داده:

امیر جان فلوید هرگز تو حلقه نیمفته!اینو حفظ کنی حله!!!با توجه به تاپیک سوالات ۹۱ گفتم!
ضمنا امیر جون وقتی همه بچه های مانشتو دعا کردی نفر آخرم از حضرت رضا بخواه که به من حقیرم کمک کنه...
مرسی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

majid_22 پاسخ داده:

دوست عزیز توی سوال قید نکرده که دور منفی داره گفته فقط یال منفی داره الگوریتم فلوید با یال منفی درست کار میکند و میتواند وجود یا عدم وجود دور منفی را تشخیص دهد.
دایجکسترا اصلا با یال منفی کار نمیکند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه uzarcf ۶ ۳,۷۵۵ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: uzarcf
  کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز uzarcf ۳ ۲,۶۹۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  رتبه ۲۷ امنیت و شبکه ۱۱۲ تجارت ali123321 ۲۸ ۲۲,۶۴۵ ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  ی سوال از علوم کامپیوتر ۸۶ /یک سوال شبهه ناک در جواب! mostafa2012 ۳ ۳,۱۴۵ ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.roshan
  سوال ۱۱۲ کامپیوتر shamim_70 ۳ ۱,۰۸۸ ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_70
  سوال ۱۱۲ طراحی الگوریتم ارشد ۹۳ ttm ۱۹ ۷,۷۱۳ ۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: MiladCr7
  ۱۱۲ مهندسی دانش - روزانه خوارزمی تهران H0ney ۸ ۱۷,۰۶۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salmaa
  سوال در مورد آدرس دهی --- مثلا سوال اول کامپیوتر ۹۰ e.shrm ۱۹ ۸,۲۶۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: e.shrm
  سوال ۱۱۲ و ۱۱۳ کنکور مهندسی ۹۲ m-behdad ۱۳ ۶,۱۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsalove
  سوال از نرخ برخورد (سوال مهندسی کامپیوتر ۸۷) mahyamk ۲ ۲,۳۴۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahyamk

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close