زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سال ۹۰

ارسال:

masume_ml پرسیده:

سال ۹۰

سلام دوستان خوب مانشتی امیدوارم همه تون موفق باشین
چرا کنکور ۹۰ مهندسی کامپیوتر این طوریه ؟Angry
بعضی از سوالاش سر و ته ندارن کتاب جمع بندی مقسمی رو دارم که اصلا حل تستش خوب نیس ازتون کمک میخامHuh
سوال سوم:سوال ۵۹ نظریه گزینه ۱ رو من به خاطر نپذیرفتن abbbba رد کردم چطوری جواب گزینه یک شده؟
کمکم کنید شدددددددددددددیدIdeaHuhHuhHuh
ممنونSmile

۰
ارسال:

Shiny_Star پاسخ داده:

RE: سوال نظریه ۹۰(کمک)

(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوب مانشتی امیدوارم همه تون موفق باشین
چرا کنکور ۹۰ مهندسی کامپیوتر این طوریه ؟Angry
بعضی از سوالاش سر و ته ندارن کتاب جمع بندی مقسمی رو دارم که اصلا حل تستش خوب نیس ازتون کمک میخامHuh
سوال سوم:سوال ۵۹ نظریه گزینه ۱ رو من به خاطر نپذیرفتن abbbba رد کردم چطوری جواب گزینه یک شده؟
کمکم کنید شدددددددددددددیدIdeaHuhHuhHuh
ممنونSmile

سلام
گزینه اول غلطه به دلیل اینکه ماشین رشته aba رو میپذیره ولی زبان گزینه اول این رشته رو نمیپذیره
گزینه ۳ غلطه چون رشته a رو قبول میکنه ولی ماشین این رشته رو قبول نمیکنه
گزینه ۴ غلطه چون ماشین رشته aababaaaa رو قبول میکنه ولی زبان گزینه ۴ قبول نمیکنه

جواب گزینه ۲ هست
سوال رو پیوست کردم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

fa_karoon پاسخ داده:

سوال نظریه ۹۰(کمک)

ممنون از پاسخ قشنگ تون، اما یه سوال گزینه ۳ هم aتنها رو نمی پذیره گفته با aشروع می شه و تناوبی ab داره یعنی aدر کنار abهای بعدی می آید؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سوال نظریه ۹۰(کمک)

سلام. پاسخ که مشخصه گزینه ۲ هست. گزینه ۳ که اگه w رو نال بگیریم سیکمااستار میشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۷۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
Shocked ۹۰۰ معماری behzad6870 ۰ ۹۰۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: behzad6870
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۲۱۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست کمک رتبه ۹۰۰ نرم nooshaa ۳ ۲,۲۹۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sadegian
  اگه شما جای من بودید میموندید یا ... (۹۰۰ نرم و ۱۰۰۰ هوش + شاگرد اولی!) testo ۰ ۱,۱۵۹ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: testo
  به نظرتون سال ۹۳ چطور بود و برنامتون برای سال ۹۴ چیه ؟ mohandese javan ۰ ۱,۸۹۷ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohandese javan
  اختلاف سنی بالای ۵ سال یا زیر ۵ سال؟؟ singleboy0123 ۳۸ ۱۷,۸۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Bahar_HS
  با ۹۰۰ نرم افزار کجا قبول میشم؟کمک کنین :( ibish ۶ ۴,۲۸۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ali_nemo
  تناقض سوال ۶۴ سال ۸۵ و ۶۶ سال ۹۰کنکور کامپیوتر shima541 ۲ ۱,۹۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shimaa
  [دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - سال ۹۲ (ورودی سال ۹۳) هاتف ۳ ۲,۷۵۶ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۱۳محمد

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close