زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۹۰۰ معماری

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط behzad6870.)
Shocked 900 معماری
با این درصدا پارسال شدن ۲۸۶ امسال من شدم ۹۱۷ یعنی اینقد با پارسال و امسال اختلاف باشع؟؟؟؟؟؟؟ AngryAngryAngry

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۱۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۹۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
  درخواست کمک رتبه ۹۰۰ نرم nooshaa ۳ ۲,۲۶۹ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sadegian
  اگه شما جای من بودید میموندید یا ... (۹۰۰ نرم و ۱۰۰۰ هوش + شاگرد اولی!) testo ۰ ۱,۱۵۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: testo
  با ۹۰۰ نرم افزار کجا قبول میشم؟کمک کنین :( ibish ۶ ۴,۲۳۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ali_nemo
  تفاوت معماری کامپیوتربا معماری سیستم های کامپیوتری mehr 93 ۳ ۳,۹۳۳ ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: alma90
  معماری پیشرفته در قیاس با معماری کارشناسی؟ Talnetir ۱ ۳,۳۶۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: baran
  برای معماری کامپیوتر چه کتاب کنکوری بهتره بخونم؟ هیچی از معماری بلد نیستم sonia1990 ۲ ۲,۸۸۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: kashti
  معماری مخزنی معماری کلاینت-سرور دز مهندسی نرم افزار vijay ۲ ۳,۶۴۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close