زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ارشد ۹۳!!!!

ارسال: #۳۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
با سلام از دوستان از اینکه بر تعداد افرادی که از همین الان تصمیم دارن برای سال دیگه بخونن خوشحالم! اما از خودم میترسم که اولش جو زده بشم و یه برنامه بدم اما بعدش از اون رمق بیافتم! امیدوارم انگیزه ای که الان داریم و برنامه ای که میریزیم واقعی و مستمر باشه!
از دوستانی که پیشنهاد میدن ممنونم. به نظر من هرکس با توجه به میزان تسلطش بر مطالب و منابع و همچنین زمانی که در طول روز برای مطالعه میذاره و همچنین توانایی و میزان یادگیری می تونه برنامه بده. پیشنهاد من اینه که تا قبل ازسال نو بعضی از درسهایی که حجمشون زیاده و به نظر مهم تر هستن رو شروع کنیم(اگر شده یک درس یا دو درس مثلا من میخام CRLS رو شروع کنم). جتی شده با مطالعه روزی ۲ ساعت یا ۱ ساعت شروع کنیم و تداومش بدیم! فرودین و اردیبهشت هم یکی دو درس دیگه رو به جمع دروس قبلی اضافه کنید مثلا نظریه و ریاضی مهندسی یا درسهای دیگه... همین جور تا خرداد و تیر درسهای دیگه. تا انشالله قبل مهر به تسلط نسبی از درسهای مهم و حجیم رسیده باشیم یا لااقل به ۵۰ یا ۶۰ درصد یا بالاتر مطالعه کرده باشیم. بعد از اون هم مطالعه کتابهای تست و جمع بندی یا کتابهای دوم مثلا بعضی تمایل دارن برای یک درس دو تا کتاب بخونن.
مطلب بعد که یادم رفت و خانم fateme66 تأکید کردن تست زدن و تمرکز رو تست های سالهای گذشته است. که نباید موکولش کنیم به نزدیکای کنکور یا بعد مهر!
مابقی نظرات به مرور زمان اعلام خواهد شد. دوستان من! امیدوارم بقیه کسایی که قصد مطالعه دارن بیان و نظراتشون رو بگن. خوشحال میشیم!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kahkeshane_besetareh , aydingol , friendchp , sanar.m
ارسال: #۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط friendchp.)
کنکور ارشد ۹۳!!!!
من برای خودم البته با این وضع دانشگاه که دارم اینطور برنامه ریزی کردم که زیاد هم خسته نشم
صبح وبعد ازظهر و شب
۹-۱۲
۱۶-۱۸
۱۹-۲۱
فاصله بین ساعت ها اینقدری هست که آدم خسته نشه (البته این تایم ها رو هم به صورت پویا انجام میدم مثلا دیروز نتونستم سر ساعت ۱۶ بیدار بشم واس همین ساعت ۱۷/۳۰ شروع کردم تایم دوم رو و ساعت ۱۹/۳۰تموم کردم و تایم یا نوبت بعدی رو ساعت ۲۱ تا ۲۳ )
تو هر کردوم هم یک درس رو مطالعه کنین و کلا به نظرم بهتره که تا قبل از عید ۳تا و ماکزیموم۴ درس فقط مطالعه بشه اونم فقط از روی یک منبع نه چند منبع(منظورم کتاب یا جزوه یا هرچیزه دیگه که میخواین بخونین).
من برای خودم مهندسی نرم افزار و شبکه و گسسته رو دارم میخونم(البته توی عید هم فقط و فقط میخوام گسسته بخونم چون وقت برام کمه واسه گسسته باتوجه به درسای این ترم که گرافیک و ریز و شبکه و نرم و شبیه سازی دارم)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
یا طوری شه دانشگاه شریف قرار بزاریم بگیرم ازشون ؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
لطفا تو موضوع بالا جواب بده بقیه هم استفاده کنن
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
منم شروع کردم! با روزی ۲ ساعت بیشتر نمی تونم چون متاهلم و شاغل
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
من تازه عضو مانشت شدم. برادرم هم عضو اینجاست.
امسال کنکور برای من خیلی سخت بود. باید به فکر ۹۳ باشم.
امسال سیستم عامل و پایگاه و خوب زدم اما بقیه خراب کردم
از الان دارم می خونم
فعلا کتاب های مرجع میخونم. تا عید بهتره حداکثر ۳ تا درس شروع کنید. اما برنامه ریزی اصلی بمونه واسه بعد عید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۳۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
(۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Jessica2013 نوشته شده توسط:  عید بهتره حداکثر ۳ تا درس شروع کنید.

یعنی ۲-۳ تا کتاب با هم ؟؟ سخت نمیشه؟ جواب می ده؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
RE: کنکور ارشد ۹۳!!!!
(۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ق.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Jessica2013 نوشته شده توسط:  عید بهتره حداکثر ۳ تا درس شروع کنید.

یعنی ۲-۳ تا کتاب با هم ؟؟ سخت نمیشه؟ جواب می ده؟
۲-۳ تا درس
من خودم طراحی الگوریتم CLRS و هوش راسل و پایگاه داده حق جو دارم می خونم
هدف اصلی من اینه که از جو درس خوندن بیرون نیام واسه همینم چند تا درس انتخاب کن و بخون
یه پیشنهاد هم دارم
ساختمان و طراحی باهم نخون
چون بعضی از سرفصل های این درسها یکی هستش می تونی با هربار خوندن یکی از اونها دوره مجدد داشته باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال: #۳۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
سلام دوستان.آفرین به این انگیزه.منم از اول اسفند دارم clrs و هوش راسل و شبکه تننبام میخونم.تقریبا روزی ۲ یا ۳ ساعت.اما حس میکنم خوندنم مفهومی نیست.نمیخوام درسا رو الکی بخونم فقط واسه اینکه بگم خوندم.از دوستان میخوام راهنماییم کنن
راستی ادامه ی برنامم این هستش
شبکه و clrsوهوش رو تا تیر تموم کنم
گسسته مهندسی نرم وسیتم عامل پایگاه داده با توجه به این که زمان درس خوندنمو بالا میبرم تا مهر تمام کنم
زبانم هر شب لغات ۵۰۴ میخونم
از مهر به بعدم تست وتست وتست
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
الان زود نیست برای خوندن ؟!

لطفا لبخند بزنید !
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
من به شخصه چون پایم ضعیفه و کند پیش میرم از الان شروع کردم.شما اگر از این دست مشکلات نداری هنگامه جان دیرتر شروع کن که خسته هم نشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87 , H3NGAM3H
ارسال: #۴۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
به نظر من هیچ درسی رو نباید بذاریم واسه بعد از مهر.تمام درسا رو حالا از هر کتاب و منبعی میخونیم قبل از مهر تموم کنیم و یه تسلط نسبی پیدا کنیم
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۳!!!!
سلام
بچه ها حتمآ باید منابع رو بخونم؟؟
مثلآ برای ساختمان داده فقط از رو پوران بخونم مشکلی هست یا حتمآ مرجع(هرویتر) هم بخونم؟؟؟
برای الگوریتم چطور؟؟ مقسمی و پوران خونم خوبه یا باید حتمآ clrs هم بخونم؟؟؟
برای پایگاه فکر کنم مقسمی کافی باشه؟؟؟
اگه جواب بدید ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)مصطفی محمودی نوشته شده توسط:  سلام
مثلآ برای ساختمان داده فقط از رو پوران بخونم مشکلی هست یا حتمآ مرجع(هرویتر) هم بخونم؟؟؟
اگه جواب بدید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
الان که وقت هست بهتر از منابع بخونی
ساختمان از هوریتز
الگوریتم ترجیحا CLRS البته مبحث پیچیدگی زمانی به نظر من بهتر از نیپولیتان بخونی. توضیحات ملموستری داره
پایگاه مقسمی خوبه اما اگر فرصت داری(که به نظر من از الان شروع کنی داری) کتاب دکتر روحاینو یه ورقی بزن و در مورد مبحث SQL بهتره یه نگاهی هم به دیت بندازی
موفق باشی

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jessica2013 , مصطفی محمودی
ارسال: #۴۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)مصطفی محمودی نوشته شده توسط:  سلام
اگه جواب بدید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
ساختمان از هوریتز
الگوریتم ترجیحا CLRS البته مبحث پیچیدگی زمانی به نظر من بهتر از نیپولیتان بخونی. توضیحات ملموستری داره
پایگاه مقسمی خوبه اما اگر فرصت داری(که به نظر من از الان شروع کنی داری) کتاب دکتر روحاینو یه ورقی بزن و در مورد مبحث SQL بهتره یه نگاهی هم به دیت بندازی
موفق باشی
با تایید تمامی مطالب فوق ، برای پایگاه بهتر دیت بخونی. کتاب استاد رانکوهی بنا به گفته خودشون مرجع نیست ولی مطالب به خوبی بیان کرده. در مورد ساختمان هم ترجیحا کتاب ساختمان داده به زبان C بخون. اگر تونستی پیدا کنی ترجمه علیخانزاده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aydingol , مصطفی محمودی
ارسال: #۴۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ)Jessica2013 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)مصطفی محمودی نوشته شده توسط:  سلام
اگه جواب بدید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
ساختمان از هوریتز
موفق باشی
با تایید تمامی مطالب فوق ، برای پایگاه بهتر دیت بخونی. کتاب استاد رانکوهی بنا به گفته خودشون مرجع نیست ولی مطالب به خوبی بیان کرده. در مورد ساختمان هم ترجیحا کتاب ساختمان داده به زبان C بخون. اگر تونستی پیدا کنی ترجمه علیخانزاده

دقیقآ همین کتاب ترجمه علیخانزاده رو دارم
یکی از استادامون خیلی گیر داده بود روی رانکوهی...مخصوصآ نرمال سازیاش!!!!!!!!
احتمالآ همین رانکوهیو فقط بخونم(نظرتون چیه؟)...فکر کنم بخوام چند تا کتاب بخونم خیلی گیج بشم!!!!!!۱
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aydingol
ارسال: #۴۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ)yasermrz نوشته شده توسط:  اگر بشه که بله ولی خب حجم واقعا بالاست مخصوصا وقتی بخوای مرجع بخونی اگه بخوای همرو با پوران و مقسمی بخونی آره تموم میشه که به نظرم کار اشتباهیه

با همون مرجع ها اگه مثلا ۵ تا کتابو بذاریم تا تیر و ۵ تا کتاب دیگه تا مهر بازم نمیرسیم؟البته برا رشته آی تی.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۹۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۷۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۶۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۵۰ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۷۱ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۴۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده javad94 ۲۵ ۲۲,۸۳۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۸,۰۱۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  آیا کتاب های کنکوری چاپ ۹۱ با ۹۳و یا ۹۴ تغییر کرده؟ abraham ۰ ۱,۲۶۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close