زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدهای mpi رو چجوری اجرا کنم؟

ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. برای یکی از درسای این ترم باید پروژه mpi تحویل بدیم. با کدش مشکل ندارم ولی هرچی توی اینترنت میچرخم نرم افزار برای اجراش پیدا نمیکنم که روی ویندوز نصب کنم. کامپایلر آنلاین هم پیدا نکردم. mpcc و mpi.net و openmpi رو بهم معرفی کردن ولی پیداشون نکردم. کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
تو سایت mpich.org هم نگاه کردین؟

من می خواهم و می توانم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
روی vc و mpich2 --->
تو منوی visual studio بعد از ساختن پروژه در قسمت solution explorer ، بخش properties رو انتخاب کنین. در منوی c/c++ در قسمت general محل فولدر include mpich2 رو قرار بدین.
لینکر و lib رو هم باید mpi.lib و فولدر lib قرار بدین.
بعد هم برای اجراش باید از طریق برنامه ی MPICH2 ، فایل wmpiexec.exe رو اجرا کنید.

اول MPICH2 رو دانلود کنید. اگه سوالی بود در خدمتم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان ، می شه MS HPC Pack رو روی ویندوز ۷، در pc های معمولی نصب کرد ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۱۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۲۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم khanum baangize ۲۵ ۱۴,۳۸۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khak
  قطعه کدهای الگوریتم درخت تصمیم درمتلب ایرانی۲۰۱۷ ۰ ۱,۶۰۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ایرانی۲۰۱۷

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close