زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیازمند یاری سبزتان هستیم

ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
سلام

به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم، امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید.Smile

اما دوستان، دختر خالم بعد از اینکه فهمید قبول شده، رفت سراغ آماده کردن مدارکش، متوجه شده مدرکش نیست Huh، تازه میگه آخرین باری که دیدتش، حدود یک سال پیش بوده...( باید بگم یکی یه دونست ....،از شلختگیش زیاد تعجب نکنید) خلاصه نه اعصاب برای خودش نه خانوادش و نه واسه ما گذاشته( از بس زار میزنه)،حالا خودش هیچ، این بابای بیچارش که نزدیکه سکته کنه، اومده دس به دامن من شده میگه تو مدرکتو بده که ما ... من بهش میگم آخرش میفهمن براش بد میشه، Undecided ( خونه ما هستن، خواب نداریم ماSad )

دوستان که در اینباره اطلاعاتی دارن لطفا مارو بی بهره نذارن. ( واقعا نیازمند یاری تان هستیم)

ممنون.

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
RE: نیازمند یاری سبزتان هستیم
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  سلام

اما دوستان، دختر خالم بعد از اینکه فهمید قبول شده، رفت سراغ آماده کردن مدارکش، متوجه شده مدرکش نیست Huh، تازه میگه آخرین باری که دیدتش، حدود یک سال پیش بوده...( باید بگم یکی یه دونست ....،از شلختگیش زیاد تعجب نکنید) خلاصه نه اعصاب برای خودش نه خانوادش و نه واسه ما گذاشته( از بس زار میزنه)،حالا خودش هیچ، این بابای بیچارش که نزدیکه سکته کنه، اومده دس به دامن من شده میگه تو مدرکتو بده که ما ... من بهش میگم آخرش میفهمن براش بد میشه، Undecided ( خونه ما هستن، خواب نداریم ماSad )

دوستان که در اینباره اطلاعاتی دارن لطفا مارو بی بهره نذارن. ( واقعا نیازمند یاری تان هستیم)

ممنون.
من که نفهمیدم مدرک شما چه به درد او میخوره. چون مدرک تحصیلی را از دانشگاه هم استعلام میکنن و اگه درست نباشه دخترخاله تون اخراج میشه.
بنظرم ایشان بره و بگه که مدرکم را گم کرده ام و بعد از دانشگاهی که قبول شده بخواد که از دانشگاه محل تحصیلش استعلام کنند. بهر حال فرصتی میتونه بگیره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR , انرژی مثبت
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
RE: نیازمند یاری سبزتان هستیم
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  سلام

ممنون.
من که نفهمیدم مدرک شما چه به درد او میخوره. چون مدرک تحصیلی را از دانشگاه هم استعلام میکنن و اگه درست نباشه دخترخاله تون اخراج میشه.
بنظرم ایشان بره و بگه که مدرکم را گم کرده ام و بعد از دانشگاهی که قبول شده بخواد که از دانشگاه محل تحصیلش استعلام کنند. بهر حال فرصتی میتونه بگیره.

ممنون، بازم مایه دلگرمی هستش،Smile

از دستپاچگی میخوان از رو مدرکم مثلا تقلبی بسازن، که منم گفتم ضایع ست، میفهمن.

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
بابا واقعا ضایعست
ایشون به سلامتی یک مقطع پیشرفت کردن ، رشد فکری ، تفکر و .... همه کشک ؟ آخه این چه کاریه بابا
ما آخر نفهمیدم هذف از تحصیل چیه ؟ کسب مدرک یا توسعه تفکر و بینش .. برای هرکاری یک راه حل منطقی و قانونی وجود داره عزیز من .

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در خواست اهدای کتاب برای یک نیازمند واقعی خانه سبز ۲ ۲,۰۰۸ ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۴۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  نیازمند ترجمه تخصصی hosein_badamaki ۱ ۲,۰۱۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.partovi
Question ترخیص از خدمت برای ادامه‌ی دانشگاه (نیازمند کمک) sina.iRoid ۵ ۶,۳۵۳ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  نیازمند معرفی تابع فازی irpersian20 ۱ ۱,۵۰۶ ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  نیازمند فروم انگلییسی و پر مخاطب irpersian20 ۰ ۸۷۶ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  نیازمند کمک: قوانین Query Optimization در Sql AH64D ۰ ۹۲۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: AH64D
Sad درس سیستم عامل - مفاهیم پایه - نیازمند به کمک و راهنمایی salizadeh.c ۴ ۳,۶۳۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmahmoud
  درخواست کمک برای ارشد یا بعبارتی کمک یه زندگی یه جوان نیازمند arman123494 ۴۷ ۲۲,۶۴۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... خانه سبز ۱۸ ۱۰,۶۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: rasoul1990

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close