زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی مهندسی

ارسال:

mahshar پرسیده:

ریاضی مهندسی

من تو درس ریاضی مهندسی خیلی مشکل دارم کتاب پوران رو هم خوندم ولی کلا پایم ضعیفه
و از کسایی که این درس رو خوب بلدن میخوام منابع خوب رو معرفی کنن.

۱
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

RE: ریاضی مهندسی

نقل قول: مدرسان شریف(نامی) واسه شروع خوبه!
منم موافقم به خصوص که خیلی جاها از زیاده گویی و باز کردن بیجای مطالب!! که بر طبق آمار سوالهای قبل به درد کنکور نمیخوره  خودداری کرده...
و در ضمن سوالهای سالهای قبل رو هم تقریبا به شیوه تستی حل کرده...

نقل قول: کتاب نیکوکار هم خوبه ولی به نظرم سطحش یکم بالاتر از مدرسان هستش.
من یکی که کلا هیچ میونه ای با کتابای نیکوکار چه ریاضی مهندسیش و چه آمار و احتمالش ندارم به نظرم بیشتر به درد دوره و تسلط در موقع زیادی وقت میخورن نه به درد یادگیری...البته اگه پایتون خوب نیست منظورم هست...

کتاب معتقدی پارسه هم هست که جمع بندی مطالبش از مدرسان کاملتره ولی خیلی خلاصه هست و بیشتر واسه تسلط بعد از کمی راه افتادن خوبی...

انتشارات نصیر هم یک کتاب ریاضی مهندسی جدیدا زده (کریمی) که دو نفر رو می شناسم که خوندنش و راضین کتاب قطوری هست و بعضی جاها از پایه شروع کرده ولی ظاهرا بعضی جاها در حد مهندسین برق درس داده! و سطحش از کامپیوتری‌ها بالاتر هست...
به خصوص قسمتهای آخر رو...

ارسال:

hamidkhl پاسخ داده:

(۱۶ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۱۱ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
نقل قول: مدرسان شریف(نامی) واسه شروع خوبه!
منم موافقم به خصوص که خیلی جاها از زیاده گویی و باز کردن بیجای مطالب!! که بر طبق آمار سوالهای قبل به درد کنکور نمیخوره  خودداری کرده...
و در ضمن سوالهای سالهای قبل رو هم تقریبا به شیوه تستی حل کرده...

نقل قول: کتاب نیکوکار هم خوبه ولی به نظرم سطحش یکم بالاتر از مدرسان هستش.
من یکی که کلا هیچ میونه ای با کتابای نیکوکار چه ریاضی مهندسیش و چه آمار و احتمالش ندارم به نظرم بیشتر به درد دوره و تسلط در موقع زیادی وقت میخورن نه به درد یادگیری...البته اگه پایتون خوب نیست منظورم هست...

کتاب معتقدی پارسه هم هست که جمع بندی مطالبش از مدرسان کاملتره ولی خیلی خلاصه هست و بیشتر واسه تسلط بعد از کمی راه افتادن خوبی...

انتشارات نصیر هم یک کتاب ریاضی مهندسی جدیدا زده که دو نفر رو می شناسم که خوندنش و راضین کتاب قطوری هست و بعضی جاها از پایه شروع کرده ولی ظاهرا بعضی جاها در حد مهندسین برق درس داده! و سطحش از کامپیوتری‌ها بالاتر هست...
به خصوص قسمتهای آخر رو...
کتابهای ریاضی نصیرو آقاسی می نویسه، من تعریف کتابای ریاضی ۱،۲، معادلات و... خیلی شنیدم، کلاساشم میگن عالیه، اگه ریاضی مخندسی هم چاپ کنه احتمالا خوبه
نظرتون در مورد ریاضی مهندسی دکتر کریمی چیه؟ کسی خوندتش؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۱
ارسال:

sara_ajami پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

کتاب ریاضی مهندسی کریمی با اینکه زیاده ولی ارزش خوندنشو داره بهترین کتابه هم تست داره هم مفهوم رو عالی رسونده!!!!!

۱
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

(۱۳ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sara_ajami نوشته شده توسط:  کتاب ریاضی مهندسی کریمی با اینکه زیاده ولی ارزش خوندنشو داره بهترین کتابه هم تست داره هم مفهوم رو عالی رسونده!!!!!

در مورد فصول اولیلش و به خصوص بخش نگاشت موافقم ولی خیلی از تستها رو پاسخ تشریحی نداره و جواب گزینه ای داده و خیلی جاها هم فرض کرده پیش زمینه ریاضی خواننده بالاست...
(جاهایی تو تبدیل فوریه و چند جای دیگه... مثلا فرض کرده طرف حل انتگرال های پیچیده رو بلده و تنها جواب نهایی اونها رو گذاشته و یا در مورد کانولوشن که فرض کرده مفهومش رو همه می دونن و فقط استفادش رو توضیح داده و...)
در کل به نظر من این کتاب بیشتر برای بچه های برق نوشته شده و روی مطالب لازم برای اونها تمرکز داره و کامپیوتری‌ها بهتره Selection بخونن...

۰
ارسال:

Soheil پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

مدرسان شریف(نامی) واسه شروع خوبه!(از سطح پایینتری شروع به گفتن مطالب کرده)
البته کتاب نیکوکار هم خوبه ولی به نظرم سطحش یکم بالاتر از مدرسان هستش.
جالبه که داخل این دو کتاب (مدرسان و نیکوکار) یه مثال معروف واسه فهم بهتر مطلب حل شده که هر کدوم به یه جواب مجزا رسیدن!!!!

۰
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

نقل قول: نظرتون در مورد ریاضی مهندسی دکتر کریمی چیه؟ کسی خوندتش؟
اون مطلبی که در مورد ریاضی مهندسی انتشارات نصیر گفتم در مورد کتاب دکتر کریمی بود (البته دوست من که این کتاب رو خونده می گفت مهندس کریمی!!) پست رو ویرایش می کنم که سوءتفاهم نشه! چون من اصلا نمیدونستم انتشارات نصیر دو تا ریاضی مهندسی با نویسنده مختلف چاپ میکنه!!

۰
ارسال:

mahshar پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

ممنون از همگی

۰
ارسال:

امیرعلی۲ پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

برا این درس کتاب معتقدی پارسه همراه با تست ها(کتاب تست جداهستش)هم خیلی خوبه ولی درکل اگه آقاسی کتابی در زمینه ریاضی مهندسی چاپ کرده باشه عالیه چون فکرنمیکنم توریاضیات کسی مثل اون باشه ریاضی ۱و۲ که عالیه هیچ مطلبی را جانذاشته

۰
ارسال: #۱۰

hanif پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

سلام دوستان من علوم بودم و حالا می خوام نرم افزار شرکت کنم برای خوندن ریاضی مهندسی چه پیش نیاز هایی می خواد‌: اعداد مختلط ریاضی ۱‌، معادلات دیفرانسیل ؟

۰
ارسال: #۱۱

Fardad-A پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

پیش نیاز ریاضی مهندسی تو دانشگاه ،معادلات دیفرانسیل هست و بهر حال دونستن ریاضی عمومی تا حد‌ی لازمه. ریاضی مهندسی خودش دو بخشه . ۱-متغیرهای مختلط و ۲-معادلات دیفرانسیل جزئی و سری فوریه. فک کنم شما علاقه به مراجع اصلی دارید. اگه اینطوری هست مرجع اولی کتاب چرچیل هست که حدود ۶-۷ فصلش بابت مورد اول تدریس میشه. در خصوص معادلات جزئی معمولا" دو فصل آخر کتاب معادلات دیفرانسیل بویس و بابت سری فوریه هم معمولا از کتاب ریاضی مهندسی پیشرفته یک فصل سری فوریه تدریس میشه. در خصوص تست و کنکور هم که کتابهاش رو دوستان بالا گفته اند.

۰
ارسال: #۱۲

hanif پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

واقعا ممنونم مرسی.

۰
ارسال: #۱۳

karostami پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

کتاب منبع خوب ریاضی مهندسی به نظر من: توابع مختلط چرچیل است که به بچه های رشته ریاضی درس می دن. با این همه خیلی خوب توضیح داده و با یک پایه ضعیف هم میشه ازش چیز فهمید
کتاب ریاضی مهندسی شیدفر به خصوص تو قسمت معادلات دیفرانسیل جزیی خوبه
ولی اگر وقت ندارید کتاب پارسه-معتقدی درسشو پیشنهاد می کنم
برای تست هم کتاب معتقدی عالیه
یک نکته ای در مورد مهندسی بگم با اونکه در نگاه اول درس خیلی سختی به نظر میاد ولی با یک کم خوندن متوجه میشید از خیلی از درسهای مشترک راحتتر است و مهمتر از اون در صورتی که تو این درس به تسلط برسید تست های ارشد این درس را خیلی راحتتر از درسهای دیگر می تونید بزنید

۰
ارسال: #۱۴

hanif پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

چه فصل هایی از معادلات رو بخونم کافییه؟ وقت زیادی واسه خوندن معادلات ندارم.

ارسال: #۱۵

karostami پاسخ داده:

(۲۹ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۰۹ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  چه فصل هایی از معادلات رو بخونم کافییه؟ وقت زیادی واسه خوندن معادلات ندارم.

اگر معادلات تا حدی بلدید( یعنی ریاضی ۲ و ۱ را خوب بلدید) بهتون پیشنهاد می کنم اصلا نخونید. مستقیم برید سراغ خود مهندسی. هرجش رو نفهمیدید برگردید به معادلات. تو بیشتر قسمتها چندان ربطی به معادلات نداره و یه آگاهی اولیه ازش کافیه

۰
ارسال: #۱۶

hanif پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

ممنونم دوست عزیز

۰
ارسال: #۱۷

SarahArshad پاسخ داده:

برا دانشگاه آزاد بهترین منبع چیه؟

۰
ارسال: #۱۸

karostami پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

سر فصل های دانشگاه آزاد چندان تفاوتی با سراسری ندارد. فقط سوالها آسانتر است. با این حال اگر فقط برای آزاد می خوانید بهتر است بیشتر( نه همه) تستهایی که می زنید از کنکور آزاد باشد.
ولی بهتون پیشنهاد می کنم که هدفتون را فقط دانشگاه آزاد نگذارید. اگر خوب برای سراسری بخوانید مطمئن باشید آزاد هم قبول می شوید.

۰
ارسال: #۱۹

SarahArshad پاسخ داده:

سلام دوست عزیز من در اهواز زندگی میکنم و چون متاهلم نمی تونم برم شهر دیگه و چمران هم هوش داره که من زیاد خوشم نمی یاد پس مجبورم ممنون از پاسخ شما.
من منظورم این است که برا آزاد ریاضی‌ها رو از کدوم کتابها بخونم .

۰
ارسال: #۲۰

m.saleh پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

نظرتون در مورد کتاب ریاضی مهندسی پیام نور (مسعود شفیعی و مسعود ساروی) چیه؟

۰
ارسال: #۲۱

karostami پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

من این کتاب را نخوندم. ولی به طور کلی کتابهای پیام نور واسه خوندن درس مفیده. البته بعد از خوندنش لازمه که تستهای کتابهای ارشد را بزنید.

۰
ارسال: #۲۲

parvaz_hj پاسخ داده:

سلام
دوستان من پارسه ثبت نام کردم حالا می خوام بدونم با توجه به کتاب قطوری که پارسه واسه درس ریاضی مهندسی داره این کتاب برای خوندن بهتره یا کتاب انتشارات نصیر مهندش کریمی؟؟
با توجه به اینکه سال گذاشته نیکوکار را هم خوندم...میشه کسی که خونده نظرش را بگه؟؟؟
کتاب پارسه یا انتشارات نصیر مهندس کریمی..؟؟با فرض اطلاع کامل از کتاب نیکوکار....
خواهشا سریع جواب بدید...Huh

۰
ارسال: #۲۳

setaiesh پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

به نظرتون می ارزد برای ریاضی مهندسی از کلاس استفاده کنم؟
کلاس نیمه حضوری آقای معتضدی در پارسه بهتره یا کلاس آقای کریمی در نصیر؟

ارسال: #۲۴

هاتف پاسخ داده:

(۰۳ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)setaiesh نوشته شده توسط:  به نظرتون می ارزد برای ریاضی مهندسی از کلاس استفاده کنم؟
کلاس نیمه حضوری آقای معتضدی در پارسه بهتره یا کلاس آقای کریمی در نصیر؟
رتبه ۱ گرایش سخت افزار که نصیر بوده و مصاحبه اش توی سایت نصیر هست خیلی تعریف آقای کریمی رو کرده، اما من شنیدم کلاس های نصیر کمی شلوغه، البته دوستی می گفت که پرسیده و بهش گفتن بیشتر از ۶۰ نفر در هر کلاس نمی شن!! نمی دونم

اما آقای معتقدی در پارسه رو هم خیلی تعریف می کنن، البته عموما کلاس های پارسه گرون تره
قیمتی که توی سایت زده به ازای ۲۸ ساعت، ۲۶۰ هزار تومن اما نصیر به ازای ۴۸ ساعت تدریس، ۱۹۰ هزار تومن

۰
ارسال: #۲۵

SarahArshad پاسخ داده:

دوستانی که برا کنکور ۹۰ ریاضی مهندسی رو خوب زدن از تجربیاتشون بگن!!!!!
ممنون

۰
ارسال: #۲۶

alamdar پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

بچه‌ها بالاخره چی بخرم واسه این درس

من مرجع ریاضیات مهندسی پیشرفته وایلی-برت رو دارم دنبال کتاب نکته و تست برای ارش میگردم

ممنونم

۰
ارسال: #۲۷

alaydyn پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

در این زمینه ریاضی ا یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

ارسال: #۲۸

ملیکا پاسخ داده:

(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۶ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  در این زمینه ریاضی ا یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

به نظر من یه جزوه از معتقدی که درس باشه رو گیر بیارید‌، در کنارش یه کتاب داره معتقدی که فقط تست های سال های گذشته رو حل کرده ‌، اون جزوه رو مبحث به مبحث بخونید و بعد بشینید تست های سال های گذشته رو حل کنید .. ریاضی فقط حل تمرینه‌، باید وقت بذارید مسائل رو کاملا بفهمید.. اینقدر باید تست حل کنید تا با راه حل های مختلف در تست‌ها آشنا بشید .
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستانی که برا کنکور ۹۰ ریاضی مهندسی رو خوب زدن از تجربیاتشون بگن!!!!!
ممنون

کتاب تست های سال های گذشته معتقدی .. البته باید چند دور حل کنید تا کامل براتون جا بیفته .. این کتاب رو چند دور حل کنید ریاضی آزاد رو ۱۰۰ میزنید .

۰
ارسال: #۲۹

zer0ne پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
اگه شما جزوه معتقدی رو دارین ممنون میشم واسه دانلود بزارین
کتاب معتقدی جدید پارسه به همراه درس و تست هست که حجمشم زیاده ولی دوستان میگفتن که قبلا کتابی داشت که یکیش درس و یکیشم تست بود و حجمشم کمتر از این کتاب جدیده هست
از دوستان کسی این کتابارو داره؟ مقایسه با کتاب جدید کرده؟ کتاب جدیده واسه همه رشته هاس که به نظرم واسه کامپیوتر زیاد خوب نیس!
میشه با خوندن جزوه و حل تستا سوالات کنکور سراسری رو زد؟

۰
ارسال: #۳۰

پشتکار پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

بچه‌ها برای شروع مبتدی ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره؟
میگید کریمی در حد برقه
یعنی بالاست یا پایینه؟
اگه بالاست بخونیم طوری میشه؟
فقط واسه وقتش میگید نخونیم؟

۰
ارسال: #۳۱

پشتکار پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

خیلی سایت مانشت سوت و کور شده!!!

۰
ارسال: #۳۲

hanif پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

من با حاجی جمشیدی شروع کردم بدون استاد خدایی خیلی سنگین بود البته انتشارات صفار

۰
ارسال: #۳۳

rezatotti پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

کتاب پارسه معتقدی فوق العاده است، حجمش زیاده ولی در عوض تمام نکات رو پوشش داده . من خودم این درس رو تو این ترم جدید برداشتم و پایه ریاضیم خوب نیست ولی با خوندن کتاب تو این درس راه افتادم.

ارسال: #۳۴

پشتکار پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)rezatotti نوشته شده توسط:  کتاب پارسه معتقدی فوق العاده است، حجمش زیاده ولی در عوض تمام نکات رو پوشش داده . من خودم این درس رو تو این ترم جدید برداشتم و پایه ریاضیم خوب نیست ولی با خوندن کتاب تو این درس راه افتادم.

به نظرتون واسه من که ریاضیات مهندسی پاس نکردم و هیچی ازش نمی دونم پارسه می تونه مفید باشه؟

۰
ارسال: #۳۵

delta پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

اره کتاب پارسه خیلی خوبه ولی چند دور باید خونده بشه کتاب حاجی جمشیدی برای کسی ک تازه میخواد شروع کنه اصلا خوب نیست اگه یه جزوه ساده ریاضی مهندسی هم باشه ک مثلا اول مبحث سری فوریه را ازش بخونی تا بفهمی چی میگه بعد بری سراغ پارسه ک کاملا توضیح داده نکات اضافی را هم یاد میگیری بعد از درس هم تستها را تقسیم بندی میکنی تو چند دوره میزنی بعد ک رفتی سوال فصل بعد بازم چند تا تست انتخابی از فصل قبل حل میکنی تا یادت نره تستهایی هم ک بار اول حل کردی نتونستی جواب بدی یه علامت کنارش میزنی دفعه بعد همون تستها خونده بشه اگه حل کردی علامت کنارشا پاک میکنی اگه بازم نتونستی حل کنی میذاری باشه تا وقتی یاد گرفتی پاکش کنی.در مورد درسهایی ک اینجا میپرسن ک چی بخونیم من اونایی را جواب دادم ک خودم توش مسلط بودم در مورد بقیه ک مسلط نبودم نظری ندادم

ارسال: #۳۶

پشتکار پاسخ داده:

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  اگه یه جزوه ساده ریاضی مهندسی هم باشه ک مثلا اول مبحث سری فوریه را ازش بخونی تا بفهمی چی میگه بعد بری سراغ پارسه ک کاملا توضیح داده نکات اضافی را هم یاد میگیری
شما خودتون چه جزوه ای رو به عنوان اینکه گفتید پیشنهاد می دید؟

۰
ارسال: #۳۷

fatemeh-r پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

سلام
من ریاضی مهندسی رو از روی مدرسان خوندم البته تست نزدم نمی خام تست رو از روی مدرسان بزنم.
الان بین نصیر و پارسه معتقدی موندم که یکی رو انتخاب کنم و تا اخر از اون بخونم و تست‌ها رو از اون بزنم.
نصیر یا پارسه معتقدی ؟

۰
ارسال: #۳۸

پشتکار پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

یه جزوه پیش پا فتاده و مبتدی که واسه کسی که نه معادلات دیفرانسیل خونده و نه ریاضیات مهندسی خوب باشه

۰
ارسال: #۳۹

fatemeh-r پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

شوت نیستم و مسائل پیش پا افتاده رو یه دور کلیات رو خوندم حالا واسه اساسی بین ۲ گزینه پارسه و نصیر موندم

۰
ارسال: #۴۰

Morteza_s پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

کتاب ریاضی مهندسی نصیر مهندس کریمی
کتاب روون ساده وجامعی هستش
به نظرم گزینه خوبی باشه که بتونید ریاضی مهندسی
را به بهترین نحو ممکن با این کتاب ببندین
موفق باشین

۰
ارسال: #۴۱

saba7 پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

دوستان خوندن فصلهای بعد از فوریه و مختلط و نگاشت رو توصیه میکنید؟واسه کسی که تو این قسمتها ضعیفه

۰
ارسال: #۴۲

yoohanna پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

دوستان عزیز من امشب ریاضی مهندسی مدرسان رو خریدم به نظرتون چطوریه؟
اگه خوب نیست که برم پس بدم!
تالیف دهکردی

ارسال: #۴۳

پشتکار پاسخ داده:

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من امشب ریاضی مهندسی مدرسان رو خریدم به نظرتون چطوریه؟
اگه خوب نیست که برم پس بدم!
تالیف دهکردی

البته من هنوز ریاضی مهندسی رو شروع نکردم ولی فکر کنم مدرسان نکات خوبی هم داره، البته نگاه و مطالعه من اجمالی بود ولی من میخوام منبع اصلیم اول مندس کریمی بعد پارسه و بعد واسه نکته مدرسان باشه...Tongue
البته دوست عزیز آقا مرتضی‌، از ما جلوترند و حرفشون شاید رو منم تاثیر بذاره.
ولی اگه ممکنه یه کتاب بهتری رو که گفتن معرفی کنند تا همه مون استفاده کنیم.

۰
ارسال: #۴۴

Morteza_s پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

به نظر من که اگر پس بدین یه کتاب بهتر بگیرین
خیلی بهتر از این هست که این منبع اصلیتون باشه
البته این نظر شخصی هستش.

۰
ارسال: #۴۵

missmas پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

بهترین راه به نظرم جزوه معتقدی به همراه VOICE اش هست، ۲ تا کتاب کوچیک هم داره معتقدی مال پارسه اس...یکیش تست سال های قبل، یکیش هم تست های تالیفی و خلاصه درس
کلاً معتقدی خیلی خلاصه بهت چند تا روش یاد می ده که تستارو می خوری راحت
موفق باشی

ارسال: #۴۶

پشتکار پاسخ داده:

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ)missmas نوشته شده توسط:  بهترین راه به نظرم جزوه معتقدی به همراه VOICE اش هست، ۲ تا کتاب کوچیک هم داره معتقدی مال پارسه اس...یکیش تست سال های قبل، یکیش هم تست های تالیفی و خلاصه درس
موفق باشی

ویسشو می شه از کجا تهیه کرد؟

ارسال: #۴۷

mohsen_4050 پاسخ داده:

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ)missmas نوشته شده توسط:  بهترین راه به نظرم جزوه معتقدی به همراه VOICE اش هست، ۲ تا کتاب کوچیک هم داره معتقدی مال پارسه اس...یکیش تست سال های قبل، یکیش هم تست های تالیفی و خلاصه درس
موفق باشی

میشه لینک Voice معتقدی رو بذارین،ممنون

۰
ارسال: #۴۸

Morteza_s پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

کتاب بهتر منظور کتاب نصیر یا کتاب معتقدی هستش
به نظرم خوندن کتاب نصیر وپارسه با هم جایز نباشه
چون مطالب یکی هستش
پیشنهاد من کتاب مهندس کریمی هست کتاب خیلی جامعیه
به جای اینکه چند تا کتاب بخونید
همین کتاب را چند بار بخونید(شعارگاج) فقط برای تسلط بیشتر
تستهای کنکور رشته های دیگه مخصوصا برق ومکانیک
که تستهاشون نسبت به کامپیوتر قوی‌تر هستش را هم حل کنید
که باعث بالارفتن توانایی تو مباحث متفاوت میشه

۰
ارسال: #۴۹

yoohanna پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  به نظر من که اگر پس بدین یه کتاب بهتر بگیرین
خیلی بهتر از این هست که این منبع اصلیتون باشه
البته این نظر شخصی هستش.

شما گفتید پس بدم و اینو نخونم ولی نگفتید که چی بگیرم بهتره؟
البته من وقت زیادی هم ندارم واسه خوندنش آخه این درس رو این ترم دارم و پایه هم نسبتا ضعیفه

۰
ارسال: #۵۰

Morteza_s پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

من تو پست قبلی هم گفتم
البته این نظر شخصی بود ویه پیشنهاد برای پس دادن کتاب
چون خودم هم کتاب مدرسان هم کتاب نصیر را خونده بودم
و از سطح کتاب مدرسان خبر داشتم این پیشنهاد را بهتون دادم!

۰
ارسال: #۵۱

darkabod پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

برای خوندن ریاضی مهندسی چه کتابی خوبه؟ از پایه مطالب رونوشته باشه؟

۰
ارسال: #۵۲

پشتکار پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

بچه‌ها من میخوام برم کلاس آقای معتقدی
میخواستم ببینم به نظرتون برم یا فقط کتابشو بخونم؟
کسی که از پایه درس رو نخونده به نظرتون کلاس میتونه واسش مفید باشه؟

ارسال: #۵۳

پشتکار پاسخ داده:

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من میخوام برم کلاس آقای معتقدی
میخواستم ببینم به نظرتون برم یا فقط کتابشو بخونم؟
کسی که از پایه درس رو نخونده به نظرتون کلاس میتونه واسش مفید باشه؟

واقعا کسی نظری نداره؟

۰
ارسال: #۵۴

sir prince پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

کتاب بیژن طائری خیلی خوبه.البته یکم وقت گیره

۰
ارسال: #۵۵

aryaee پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

سلام من یک سوال درباره ریاضی مهندس داشتم آیا شما از میان کلاس های دکتر معتقدی پارسه و مهندس کریمی نصیر کدام را انتخاب می کنید با تشکر از شما

ارسال: #۵۶

پشتکار پاسخ داده:

(۰۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  سلام من یک سوال درباره ریاضی مهندس داشتم آیا شما از میان کلاس های دکتر معتقدی پارسه و مهندس کریمی نصیر کدام را انتخاب می کنید با تشکر از شما

من کتاب مهندس کریمی رو می پسندم
چون خیلی مبتدی هستمSmile

۰
ارسال: #۵۷

پشتکار پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

بچه‌ها من هیچی از ریاضیات مهندسی نمی فهمم!!!!!!!!!!!!۱
بنظرتون چکار کنم؟

ارسال: #۵۸

Bache Mosbat پاسخ داده:

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  بچه‌ها من هیچی از ریاضیات مهندسی نمی فهمم!!!!!!!!!!!!۱
بنظرتون چکار کنم؟

خیلی وسواس به خرج ندین رو ریاضی مهندسی مخصوصا اثباتا. اگه وسواس نگیرین آسونه نمی خواد خیلی تحلیل کنین . فقط همون فرمولا رو یاد بگیرین برای کنکور کامپیوتر کافیه . کتاب جدیده معتقدی خیلی جاها رو مفهومی توضیح داده .

۰
ارسال: #۵۹

mahi_24 پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

من هنوز شروع به ریاضی مهندسی خوندن نکردم.میخوام فقط فصلایی که تو ۵ سال اخیر سوال اومده رو بخونم.به نظرتون خوبه؟مثلا فصل معادلات دیفرانسیل ازش خیلی سوال اومده.اونو بیشتر بخونم.یا اینکه فصل‌ها بهم مرتبطن و اگه گلچین کنم دچار مشکل میشم؟(آخه من ۵ سال پبش پاسش کردم بادم نیستن Sad )

۰
ارسال: #۶۰

Bache Mosbat پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

مشکلی پیش نمی آد که جدا جدا بخونین! ولی مثلا یه بخشایی به هم مربوطه‌! در ضمن ریاضی مهندسی تقریبا از تمام مباحثش چه فوریه چه انتگرال چه معادلات و چه نگاشت تو ۵ سال اخیر سوال اومده .
اگه یادتون نیست با یه کتاب ساده و سبک مثل شیدفر شروع کنین به نظرم .

۰
ارسال: #۶۱

*farnaz* پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

ریاضیات مهندسی پارسه معتقدی چاپ ۹۰ با ۸۶ چه فرقی کرده؟ اگه ۸۶ بخونم کافیه یا باید چاپ ۹۰ بگیرم؟

۰
ارسال: #۶۲

lili.mlsh پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

بچه ها واسه ریاضی مهندسی واسه آزاد پارسه بهتره یا نصیر؟

۰
ارسال: #۶۳

matin724 پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

چقدر اینجا خلوته
برای ریاضی مهندسی ازاد چی بخونم؟

۰
ارسال: #۶۴

ali reza پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

من که کلا گیج شدم...بین این همه کتاب نمیدونم سراغ کدومش برم...کاش یکی میتونست اینا رو جمع بندی کنه!
من معادلاتم هم زیاد خوب نیست...من ریاضی مهندسی رو با ۱۲ پاس کردم ولی یک کلمه هم ازش نفهمیدم
با این اوصاف که میگید فکر کنم باید بیخیال این درس بشم...

۰
ارسال: #۶۵

Parva پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  من که کلا گیج شدم...بین این همه کتاب نمیدونم سراغ کدومش برم...کاش یکی میتونست اینا رو جمع بندی کنه!
من معادلاتم هم زیاد خوب نیست...من ریاضی مهندسی رو با ۱۲ پاس کردم ولی یک کلمه هم ازش نفهمیدم
با این اوصاف که میگید فکر کنم باید بیخیال این درس بشم...
هیچ وقت دست از تلاش برندارید، شما میتونید ویس استاد کریمی رو با جزوه‌ی ایشون گوش بدید و فکر کنم مفید باشه البته کتابش رو اگه داشته باشین که خیلی عالی میشه؛ ولی کتاب مدرسان شریف از سطح ابتدایی شروع کرده و اگه از پایه مشکل داشته باشین تا حد زیادی کمکتون میکنه، معتقدی پارسه هم کتاب خیلی کاملیه که نکات اضافیه زیادی داره ولی تمرینات و تست های خیلی خوبی داره.
حالا انتخاب با خود شماست.
موفق باشین.

۰
ارسال: #۶۶

mohsen_4050 پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

حالا به نظرتون من کتاب پارسه رو بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۰
ارسال: #۶۷

Parva پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون من کتاب پارسه رو بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره، کتاب خیلی خوبیه و دوستان موفق زیادی یشنهاد کردن به خوندش،‌
در کل بررسی که من کردم دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن از یکی از سه کتاب زیر حتما استفاده کردن
معتقدی پارسه
نامی مدرسان شریف
کریمی موسسه نصیر

۰
ارسال: #۶۸

pouri_sb پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  در کل بررسی که من کردم دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن از یکی از سه کتاب زیر حتما استفاده کردن
معتقدی پارسه
نامی مدرسان شریف
کریمی موسسه نصیر

الان رده بندی کردین اینا رو؟ :دی بعدا ویس کریمی با کتابش جور هست؟ می شه ویس رو با کتاب خوند یا باید جزوش باشه؟

۰
ارسال: #۶۹

pouri_sb پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

ممنون ولی درخواست ویس برای دانلود نکردم که :دیٰ جواب سوالم رو نگرفتم!

۰
ارسال: #۷۰

هاتف پاسخ داده:

ریاضی مهندسی

(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  ممنون ولی درخواست ویس برای دانلود نکردم که :دیٰ جواب سوالم رو نگرفتم!
معذرت میخوام، اشتباه کردم، اون پست رو حذف می کنم.
درباره سوالتون اطلاع ندارم، بازم ببخشید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۸۰۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۷۷۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۴۴۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۰۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف asemane_nili ۷ ۶,۶۷۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sanaz90
  مشخصات کلی،برنامه و سرفصل دروس دوره کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار banou ۴ ۳۵,۹۲۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Question سوال در رابطه با گروه مستقل مهندسی رباتیک دانشگاه امیرکبیر y.s ۱ ۲,۸۴۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: y.s
  دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز p.parsaee ۱۴ ۵۶,۸۸۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: javadmaster
  همایش ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری - همایش ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست amir_dj ۰ ۲,۰۳۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_dj
  ۳۰۶ مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه تحصیلات تکمیلی وفناوری پیشرفته کرمان - روزانه abibib ۱۹ ۸,۸۹۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: farnod3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close