زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست هوش مصنوعی - سراسری۹۱ (منطق و پایگاه دانش)

ارسال:

edge پرسیده:

تست هوش مصنوعی - سراسری۹۱ (منطق و پایگاه دانش)

[attachment=8544]
سلام دوستان اگه میشه کمک کنید این سوالو یا بهتر بگم این تیپ سوالا رو با هم حل کنیم چون می دونم خیلییا از جمله خودم با هاش مشکل دارن. یکی این سوال یکی هم سوال ۷۳ سال ۸۶ . مشکل من اینجاس که تو سوال کنکور ۸۶ طبق قضیه یکنوایی میشد ۲ (هر چند که گزینه ۴ هم به نظرم درسته ) اماباز تو کنکور پارسال نباید یکنوایی رو در نظر می گرفتیم بعد اگر هم می گرفتیم باز هم به نظر من ۳ تا گزینه درست میشد. اگه شما این دو تا سوالو واضح یاد گرفتین یه توضیح کامل بدین ممنون میشم.
البته اینم بگم جوابای مقسمیو خود سنجشو برای این دو تا سوال دیدم همشون انگار از روی اجبار گزینه صحیح رو زدنو یه توضیح هم از روش دادن و اصلاً جواب کامل و واضحی ندادن خواهشاً یه راهنمایی کلی کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

edge پاسخ داده:

RE: سوال ۱۲۰ هوش ۹۱

یعنی این سوالا واقعاٌ اینقد سخته که بچه های فرهیخته مانشتم نمی تونن از پسش بر بیان؟

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

سوال ۱۲۰ هوش ۹۱

قبلا توی قسمت بررسیسئوالات کنکوری بحث شده بود روی این سئوال
این سئوال سخت نیست اصلا.ولی گزینه ای که براش انتخاب کردند شک برانگیزه
من گزینه ۲ رو زدم توی کنکور ولی کلید ظاهرا ۴ بود
خب بدیهی است که با نگاه به سئوال اولین و بدیهیترین نتیجه ای که میشه گرفت گزینه ۲ هست
ولی خب گزینه ۴ رو هم میشه نتیجه گرفت.درحالی که گزینه های ۳و۱ رو نمیشه نتیجه گرفت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۶ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۹ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۹ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۲۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close