زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست معرفی یک منبع خوب و خلاصه برای استفاده در حداقل زمان!

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام
از اونجایی که من شاغل هستم معمولا اکثر کلاسای دانشگا رو نمی تونم برم.
درس نظریه زبانها یکی از اون درسایی بود که در طول ترم حتی یه جلسه هم نتونستم برم کلاس!! هرچند بچه ها هی بهم می گفتن درسش یه جوریه که اگه یه جلسه سر کلاس نباشی دیگه نمی فهمی، ولی من فکر می کردم چرت و پرت می گن!!!(آخه ترمای قبلم هی انرژی منفی می دادن که فلان درسو حتما می افتی خیلی سخته و از این چیزا ولی همه رو با نمره های نسبتا خوب پاس می کردم!)
مثه همه ی درسای دیگه ۲ روز مونده به امتحان جزوه ی بچه ها رو کپی گرفتم و نشستم که بخونم، دیدم ای بابا واقعا هیچی نمی فهمم! یعنی نمی دونم مشکل از درس بود یا از جزوه! این جزوهه فقط یه مشت مثال بدون هیچ توضیحی توش بود و من واقعا هیچی نفهمیدم! سر امتحانم از ۸ شدم۲/۵ !!!Sad
حالا که نزدیک پایان ترمه می خوام دوستان یه منبعی ، کتابی چیزی معرفی کنن که خیلی حجیم نباشه و ضمنا کامل هم باشه.خلاصه اش این که یه چیزی که من بتونم با حداکثر ۵-۶ روز وقت گذاشتن این درسو پاس کنم.
شرایطمم جوری نیست که بخوام درسو حذف کنم یا بیفتم(تا الان هم به جز یه ۳ واحدی که اونم به خاطر مشکل با استاد بود نه چیزی افتادم نه حذف کردم!) اینه که خواهش می کنم یه کمکی به من درمانده بکنین.Huh
ببخشید طولانی شدBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
سلام
نظریه یه درسی که در حداقل زمان نمیشه بهش مسلط شد!!
اما نگران نباشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این جزوه تقریبا مثالها و تمرینات مهم کتاب لینز رو انتخاب کرده ویه مقداری هم توضیح داده کلا نظریه درسش یه جوریه باید باهاش بسازید Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hrh_fourtyseven
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ق.ظ
منم دوستی داشتم که شاغل بود و درسهاشو بدون کلاس پاس کرد
البته خودشم خوب تلاش میکرد
ترم اول گسسته و معادلات رو حذف کرد
ترم دوم با من اشنا شد من جزوات کلاسی رو براش کپی میکردم نزدیک امتحان هم بهش یاد میدادم فقط استاد معماری باهاش لج کرد که چون نیومدی کلاس باید بوفتی
پروژه ها هم اسمشو مینوشتم کنار اسمم
درس ریاضی مهندسی و معادلات و گسسته که سخت بودن اصلن کلاس نیومد من کامل مطالب رو یادش دادم و با ۱۰ پاسشون کرد
معدل کلش شد ۱۴/۵ من ۱۷/۲۰
اون زودتر از من تموم کرد چون پررژه شو زودتر داد
اما یه نکته جالب الان داره دانشگاه روزانه میخونه با رتبه صد و خورده ای
بنظرم شما بگردین یکی مثل من تو کلاستون پیدا کنید (از خودم تعرف نمیکنم منم بعضی وقتها از کمک دوستام بهره بردم و مفید بوده) این تدریس به خود ادم هم کمک میکنه و کسی که توضیح میده مسلط میشه پس هر وقت کسی ازمون کمک خواست بهش کمک کنیم مطئن باشید کسی که بهش کمک میکنی هم به تو کمک میکنه
این جزوه هم که دوستمون معرفی کردند خیلی خوبه ولی نظریه درس سختیه و نیاز به اموزش داره .ساختمان داده نیست بگین خودم میخونم هرچند بعضیا چون پایه ریاضی شون خوبه خودشون میخونن

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ق.ظ
اینجا مربوط به سوالهای درسی است نه منابع.

ولی برای نظریه زبانها و ماشینها من کتاب مهندس جبل عاملی انتشارات دانش پژوهان رو معرفی میکنم.

توی آدینه بوک می تونید پیداش کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط teacherpc.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)A.A نوشته شده توسط:  اینجا مربوط به سوالهای درسی است نه منابع.
ولی برای نظریه زبانها و ماشینها من کتاب مهندس جبل عاملی انتشارات دانش پژوهان رو معرفی میکنم.
چون صحبت از اقای جبل عاملی شد گفتم شاید اینجا بتونم ازشون تقدیر کنم من تو دانشگاه درس نظریه نداشتم چند جلسه ای رفتم کلاس ایشون و اونجا بود که بانظریه اشنا شدم و خوشم اومد از این درس بعدش تو کلاس دوستی پیدا کردم که بهم تو نظریه کمک کرد هر وقت مشکلی داشتم میرفتم پیش استاد جبل عاملی از نزدیک جواب میدادن چون کلاسهام تداخل داشت با کلاسشون نمیتونستم زیاد کلاسشون رو برم.
ترم اخر درس مباحث ویژه این درس رو گرفتم ولی استادش زیاد جالب نبود
استاد جبل عاملی فارغ اللتحصیل شریف و خیلی استاده خوب و باسوادی هستند براشون دعا میکنم زندگیشون همیشه پر خیر و برکت باشه

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
RE: درخواست معرفی یک منبع خوب و خلاصه برای استفاده در حداقل زمان!
(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام
نظریه یه درسی که در حداقل زمان نمیشه بهش مسلط شد!!
اما نگران نباشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این جزوه تقریبا مثالها و تمرینات مهم کتاب لینز رو انتخاب کرده ویه مقداری هم توضیح داده کلا نظریه درسش یه جوریه باید باهاش بسازید Big Grin

ممنون دوست عزیز .
این کم نیست؟ ۳۰ صفحه که آخه کار یه روزم نیست!
این کارگهی چه طوره ؟ انگار بحثش این جا خیلی داغه! به درد من نمی خوره؟

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  منم دوستی داشتم که شاغل بود و درسهاشو بدون کلاس پاس کرد
البته خودشم خوب تلاش میکرد
ترم اول گسسته و معادلات رو حذف کرد
ترم دوم با من اشنا شد من جزوات کلاسی رو براش کپی میکردم نزدیک امتحان هم بهش یاد میدادم فقط استاد معماری باهاش لج کرد که چون نیومدی کلاس باید بوفتی
پروژه ها هم اسمشو مینوشتم کنار اسمم
درس ریاضی مهندسی و معادلات و گسسته که سخت بودن اصلن کلاس نیومد من کامل مطالب رو یادش دادم و با ۱۰ پاسشون کرد
معدل کلش شد ۱۴/۵ من ۱۷/۲۰
اون زودتر از من تموم کرد چون پررژه شو زودتر داد
اما یه نکته جالب الان داره دانشگاه روزانه میخونه با رتبه صد و خورده ای
بنظرم شما بگردین یکی مثل من تو کلاستون پیدا کنید (از خودم تعرف نمیکنم منم بعضی وقتها از کمک دوستام بهره بردم و مفید بوده) این تدریس به خود ادم هم کمک میکنه و کسی که توضیح میده مسلط میشه پس هر وقت کسی ازمون کمک خواست بهش کمک کنیم مطئن باشید کسی که بهش کمک میکنی هم به تو کمک میکنه
این جزوه هم که دوستمون معرفی کردند خیلی خوبه ولی نظریه درس سختیه و نیاز به اموزش داره .ساختمان داده نیست بگین خودم میخونم هرچند بعضیا چون پایه ریاضی شون خوبه خودشون میخونن

ممنون به خاطر پاسختون
خوب منم دقیقا همینو گفتم.یعنی یه چیزی می خوام که خوب توضیح داده باشه(کار استادو بکنه واسم).
ضمنا خوش به حال دوستت! به پست ما که از این آدما نمی خوره!

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ)A.A نوشته شده توسط:  اینجا مربوط به سوالهای درسی است نه منابع.

توی آدینه بوک می تونید پیداش کنید.
ممنون.
به نظر میاد کتاب خوبی باشه.
والا آخه اسم بخش ، درخواستهای اعضا بود گفتم لابد باید این جا بدارم.
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  این کم نیست؟ ۳۰ صفحه که آخه کار یه روزم نیست!
این کارگهی چه طوره ؟ انگار بحثش این جا خیلی داغه! به درد من نمی خوره؟
شما این ۳۰ صفحه رو اصولی یاد بگیرید ببینید چقدر میشه!
به نظر من جزوه کارگهی بدون ویسش واسه کسی که نظریه حتی ضعیف هم باشه به دردش نمیخوره!چون بیشتر توضیحات در ویس هست تا نوشته شده در جزوه...
جزوه سید جوادی هم اگر وقت دارید نگاهی بندازید توضیحات به نسبت بیشتری داره.

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۱۴ ب.ظ
ی کتاب میخوام ب جز سیپسر ک قسمت تصمیم ناپذیری رو خوب گفته باشه تمرین حل شده هم اگ باشه عالیه
ی نفر کمک کنه تو رو خدا امتحان دارم
پی دی اف باشه فقط نمیتونم بخرم الان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close