زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروژه ویژوال پارادایم

ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
پروژه ویژوال پارادایم
سلام بچه ها خوبین؟
کسی پروژه با ویژوال پارادایم داره؟
یا اینکه کسی هست که منو یاری بده؟
یا اینکه جایی رو معرفی کنید برای...روم به دیوار خرید پروژهSleepy
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
RE: پروژه ویژوال پارادایم
(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)shideh_banoo نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین؟

سلام
به قول شما روم به دیوار
اصلآ چی هست این نرم افزار ؟ به ویژوال بیسیک که ربطی نداره Tongue
(چقدر من بیسوادیم که حتی نمیدونی چی هست ! خوش بحالتون که حداقل میدونین چی هست.Big Grin )

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
۰
۰
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط shideh_banoo.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)shideh_banoo نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین؟

سلام
به قول شما روم به دیوار
اصلآ چی هست این نرم افزار ؟ به ویژوال بیسیک که ربطی نداره Tongue
(چقدر من بیسوادیم که حتی نمیدونی چی هست ! خوش بحالتون که حداقل میدونین چی هست.Big Grin )

میدونین چیه ! یه خورده فکر کنید و برین توی سیستمتون توی قسمت پروژه ها یه فایل هست به نام پروژه ویژوال پارادایم سپس گزینه send toایمیل بنده Cool
یه نرم افزاره برای تولید و تحلیل و طراحی نرم افزار .... کشیدن یوز کیس و اکتیویتی دیاگرام و....
۰
۰
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
پروژه ویژوال پارادایم
من باهاش کار کردم، ولی پروژه ی درست و حسابی ندارم، دیاگرام های پروژه نرم ۲ و پایان نامه ام را با این کشیدم!!!

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  من باهاش کار کردم، ولی پروژه ی درست و حسابی ندارم، دیاگرام های پروژه نرم ۲ و پایان نامه ام را با این کشیدم!!!

اگه کسی رو میشناسین که این کارارو کامل بلده انجام بده ممنون میشم بگین.
۰
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ
پروژه ویژوال پارادایم
انجمن به این بزرگی کسی نیست کمک کنه :-?
۰
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
پروژه ویژوال پارادایم
سلام
من یکی دوتا پروژه دارم
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط p.parsaee.)
پروژه ویژوال پارادایم
ویژوال پارادایم یه نرم افزار برای کشیدن نمودارهای uml هست. اگه میخواید ویژوال پارادایم رو یاد بگیرید بهتره اول مقدماتی نسبی رو از زبان مدلسازی یکپارچه یا uml داشته باشید. نرم افزارهای دیگه ای هم هستن که برای رسم نمودارهای uml به کار میرن. از جمله rational rose . ولی خوب visual paradigm با rational rose تفاوتهایی هم داره.
شما تا نتونی نمودار uml دربیاری با هیچ کدوم از این نرم افزارها هم نمیتونی کار کنی! پس توصیه می کنم که اگه وقت داری و تواناییشو هم داری شروع به یادگیری uml کن. uml هم شامل حدود ۱۳ تا نمودار هست. البته اگه نمودارهای use case و sequence و collaboration و class رو یاد بگیری برای یه پروژه درسی شاید کارت رو راه بندازه. (اینا از نمودارهای مهم uml هستن)

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  ویژوال پارادایم یه نرم افزار برای کشیدن نمودارهای uml هست. اگه میخواید ویژوال پارادایم رو یاد بگیرید بهتره اول مقدماتی نسبی رو از زبان مدلسازی یکپارچه یا uml داشته باشید. نرم افزارهای دیگه ای هم هستن که برای رسم نمودارهای uml به کار میرن. از جمله rational rose . ولی خوب visual paradigm با rational rose تفاوتهایی هم داره.
شما تا نتونی نمودار uml دربیاری با هیچ کدوم از این نرم افزارها هم نمیتونی کار کنی! پس توصیه می کنم که اگه وقت داری و تواناییشو هم داری شروع به یادگیری uml کن. uml هم شامل حدود ۱۳ تا نمودار هست. البته اگه نمودارهای use case و sequence و collaboration و class رو یاد بگیری برای یه پروژه درسی شاید کارت رو راه بندازه. (اینا از نمودارهای مهم uml هستن)

اتفاقا همین umlهارو میخوامHuh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۹۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  ویژوال فاکس پرو ثبت چندین باره زمان بافشردن یک دکمه hmgjob ۱ ۲,۰۴۳ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hmgjob
  پروژه clips hadis_67 ۲ ۳,۱۷۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۰۵۷ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو safoora s ۱ ۲,۵۱۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close