تالار گفتمان مانشت
پروژه ویژوال پارادایم - نسخه‌ی قابل چاپ

پروژه ویژوال پارادایم - shideh_banoo - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام بچه ها خوبین؟
کسی پروژه با ویژوال پارادایم داره؟
یا اینکه کسی هست که منو یاری بده؟
یا اینکه جایی رو معرفی کنید برای...روم به دیوار خرید پروژهSleepy

RE: پروژه ویژوال پارادایم - naderx - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)shideh_banoo نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین؟

سلام
به قول شما روم به دیوار
اصلآ چی هست این نرم افزار ؟ به ویژوال بیسیک که ربطی نداره Tongue
(چقدر من بیسوادیم که حتی نمیدونی چی هست ! خوش بحالتون که حداقل میدونین چی هست.Big Grin )

RE: پروژه ویژوال پارادایم - shideh_banoo - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)shideh_banoo نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبین؟

سلام
به قول شما روم به دیوار
اصلآ چی هست این نرم افزار ؟ به ویژوال بیسیک که ربطی نداره Tongue
(چقدر من بیسوادیم که حتی نمیدونی چی هست ! خوش بحالتون که حداقل میدونین چی هست.Big Grin )

میدونین چیه ! یه خورده فکر کنید و برین توی سیستمتون توی قسمت پروژه ها یه فایل هست به نام پروژه ویژوال پارادایم سپس گزینه send toایمیل بنده Cool
یه نرم افزاره برای تولید و تحلیل و طراحی نرم افزار .... کشیدن یوز کیس و اکتیویتی دیاگرام و....

پروژه ویژوال پارادایم - lvlina_r - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ

من باهاش کار کردم، ولی پروژه ی درست و حسابی ندارم، دیاگرام های پروژه نرم ۲ و پایان نامه ام را با این کشیدم!!!

RE: پروژه ویژوال پارادایم - shideh_banoo - 12 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  من باهاش کار کردم، ولی پروژه ی درست و حسابی ندارم، دیاگرام های پروژه نرم ۲ و پایان نامه ام را با این کشیدم!!!

اگه کسی رو میشناسین که این کارارو کامل بلده انجام بده ممنون میشم بگین.

پروژه ویژوال پارادایم - shideh_banoo - 14 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ

انجمن به این بزرگی کسی نیست کمک کنه :-?

پروژه ویژوال پارادایم - it866 - 14 آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ

سلام
من یکی دوتا پروژه دارم

پروژه ویژوال پارادایم - p.parsaee - 15 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ

ویژوال پارادایم یه نرم افزار برای کشیدن نمودارهای uml هست. اگه میخواید ویژوال پارادایم رو یاد بگیرید بهتره اول مقدماتی نسبی رو از زبان مدلسازی یکپارچه یا uml داشته باشید. نرم افزارهای دیگه ای هم هستن که برای رسم نمودارهای uml به کار میرن. از جمله rational rose . ولی خوب visual paradigm با rational rose تفاوتهایی هم داره.
شما تا نتونی نمودار uml دربیاری با هیچ کدوم از این نرم افزارها هم نمیتونی کار کنی! پس توصیه می کنم که اگه وقت داری و تواناییشو هم داری شروع به یادگیری uml کن. uml هم شامل حدود ۱۳ تا نمودار هست. البته اگه نمودارهای use case و sequence و collaboration و class رو یاد بگیری برای یه پروژه درسی شاید کارت رو راه بندازه. (اینا از نمودارهای مهم uml هستن)

RE: پروژه ویژوال پارادایم - shideh_banoo - 15 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  ویژوال پارادایم یه نرم افزار برای کشیدن نمودارهای uml هست. اگه میخواید ویژوال پارادایم رو یاد بگیرید بهتره اول مقدماتی نسبی رو از زبان مدلسازی یکپارچه یا uml داشته باشید. نرم افزارهای دیگه ای هم هستن که برای رسم نمودارهای uml به کار میرن. از جمله rational rose . ولی خوب visual paradigm با rational rose تفاوتهایی هم داره.
شما تا نتونی نمودار uml دربیاری با هیچ کدوم از این نرم افزارها هم نمیتونی کار کنی! پس توصیه می کنم که اگه وقت داری و تواناییشو هم داری شروع به یادگیری uml کن. uml هم شامل حدود ۱۳ تا نمودار هست. البته اگه نمودارهای use case و sequence و collaboration و class رو یاد بگیری برای یه پروژه درسی شاید کارت رو راه بندازه. (اینا از نمودارهای مهم uml هستن)

اتفاقا همین umlهارو میخوامHuh