زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد روش *IDA

ارسال:

javad94 پرسیده:

Question سوال در مورد روش *IDA

با سلام خدمت دوستان مانشتی

یه سوال استادمون در مورد جستجوی *IDA داده و از ما خواسته که به وسیله این روش نقشه بهینه شده کشور رومانی که در کتاب هوش

راسل است رو کشیده و جواب بهینه که به صورت عددی است را بدست آوریم . در کتاب راسل هم فقط توضیح الکی داده و در حدود ۱ یا ۲ خط

توضیح داده و من متوجه نمیشم که چی میگه ؟؟؟؟؟ روز یکشنبه هم بایستی تحویل بدم هرچی تو اینترنت دارم می گردم توضیح خوبی ازش

نیست و از شما دوستان خوبم میخوام که این روش رو برای من توضیح داده و جواب نهایی رو برای من بدین.

واقعا ممنون میشم واسه من این مساله سخت رو حل کنین...

مرسی از همتون..
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

سوال در مورد روش *IDA

به نظر من به صورت عمقی تکرار شونده گراف رو پیمایش کنید ، و هر بار عمق پیمایش رو افزایش بدید .چون IDA* درواقع همین هست. و هر بارکه عمق برش رو افزایش میدید باید که از عمقی که در مرحله قبل انتخاب کردید بیشتر باشه .
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۹۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۳,۰۴۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۶۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد Mohammad WR10 ۶ ۱۰,۴۱۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Shadik
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۸۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۱۸ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  روش های تولید محتوا برای سایت melinaa ۰ ۱,۹۹۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close