زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی انستیتو تکنولوژی شمسی پور

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط Studious.)
به دلیل عدم ویرایش صحیح و منابع موثق حذف شد

فایل‌(های) پیوست شده

امام علی علیه السلام:
فرصت ها همچون ابر در گذرند پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید
۳
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asusx59sr , Mohammad Ehsan , Happiness.72
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
من هم شمسی پور بودم یه مدتی.
البته کامپیوتر خوندم نه مثل شما حسابداری. تو رشته کامپیوتر تقریبا میشه گفت هیچ استاد بنام و سرشناسی نداشت، بعضی اساتیدش خوب بودن اما در کل میشه گفت هیچ استادی در حد دانشگاه های مادر نداشت، با اوضاعی که من دیدم می رفتم زنجان، اراک،کرمان، و .. این سطح دانشگاه ها می خوندنم بهتر از شمسی پور بود. این یه واقعیته واسه فنی های کامپیوتر.
اما واقعا دانشجوی خوب زیاد داره، بچه ها چون فنی بودن جای بهتری از شمسی پور ندارن که برن، پس میشه فهمید که خیلی از دانشجوهاشون خیلی خوبه و در حد دانشجوهای دانشگاه های تاپ هستن(البته زیاد دانشجو رو با دانشگاه نمیشه مقایسه کرد).
چیز جالبی که تو شمسی پور هست اینه که همه بچه ها عملی کار کردن و همه تو کار هستن، اکثر بچه ها ما همه جایی شاغل بودن و یا کارای عملی و کلاس ها و آزمون های عملی مثل شبکه، لینوکس و ... می رفتن. کلا علاقه خیلی زیادی به کارای عملی بود تا تئوری. یکی از دوستان من که از بچه های گرون آشیانه هست و یک دیگه هم داره تو همکاران سیستم کار می کنه.
در کل دانشجو های خوبی داره انصافا. شاید دانشجویان دانشگاه های مادر تو کارهای اکادمیک باسوادتر باشن اما تو کار عملی و پیاده سازی واقعا شمسی پوریا خیلی سرن.

اما یه جمع بندی نظر خودم در مورد شمسی پوره اینه که اگر میخوای ادامه تحصیل بدی و مدرک کارشناسی خوبی داشته باشی واقعا شمسی پور بدر نمیخوره و بچه های فنی به ناچار میرن . اما اگه میخوای وقتت آزاد باشه و بری تو کسب و کار جای خوبیه. اساتید زیاد خوب و سرشناسی نداره(حداقل کامپیوترو می دونم) ، محیطشم کوچیک و فنچه ، امکانات درست و حسابی هم نداره اما دانشجوهای خوبی داره.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Studious , هاتف , mohammadali1990 , سجاد۶۷ , Happiness.72
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به نظرم اومد چند تا نکته رو ذکر کنم.

اول این که عنوان تاپیک " معرفی ... " اورده شده پس کاربر انتظار داره مواردی مثل امکانات فیزیکی و ..، سطح علمی، رتبه، و رشته های پذیرش، تعداد اساتید و دانشجویان و مواردی از این دست اورده بشه شبیه اونچه مثلا در ویکی می تونید برای هر دانشگاه پیدا کنید. مطممئنا برای معرفی یه دانشگاه یا موسسه اموزشی به یه رشته خاص پرداخته نمی شه و اونچه اینجا اورده شده با عنوان تاپیک همخونی نداره. ضمن این که اگر قرار به معرفی باشه عموما از یه منبع موثق اطلاعات ذکر می شه.

از طرفی مانشت یک انجمن علمی برای دانشجویان رشته های کامپیوتر اعم از مهندسی و ای تی و علوم (و شاید برق) هست. اگر فرض رو بر این بذاریم که قرار به معرفی یک رشته یا رشته های خاصی باشه بهتره رشته هایی بررسی بشه که به کاربران این تالار مربوط باشه.

ضمن این که حتی اگر قرار به معرفی رشته باشه فکر نکنم لزمی داشته باشه که بگیم که چه درسی رو چه استادی تدریس می کنه چون لزوما نباید ثابت باشه یا این که چطور تدریس می کنن .این نوعی معرفی استاد هست نه اون رشته در اون دانشگاه. حتی ندیدم واسه معرفی استاد هم گفته بشه فلان درس ور چطور تدریس می کنن. و این که شما در یه درس چه نمره ای اوردید ملاکی برای مقایسه یا بررسی یا مزیت محسوب نمی شه.

یه جورای شما کمی از معرفی دانشگاه رو با معرفی رشته حسابداری در این دانشگاه با معرفی اساتید و دروس ارائه شده در رشته حسابداری با نمرات اکتسابی خودتون و .. رو قاطی کردید و اوردید که به نظرم درست نیست!!!!

از طرفی گاهی قسمت ها حالت مقایسه داره ! و در مقایسه باید طرفین مقایسه مشخص باشن مثلا این که در فلان ورودی چند نفر در ارشد پذیرفته شدن نسبت به چه دانشگاهی مزیت محسوب می شه! این فقط می تونه نوعی بیان امار باشه نه مقایسه ای که تهش بشه به مزیت یا عیب یا امثال اون برسیم.

البته من شناختی نسبت به این دانشگاه ندارم و قصد ندارم بگم خوبه یا بده صرفا در مورد تاپیک شما صحبت کردم و اگر بجای هر دانشگاه یا موسسه اموزشی دیگه هم این موارد به این صورت بیان می شد به نظرم این چیزا در موردش صدق می کرد!!

البته اسم دانشگاه رو هم توی ویکی انستیتو تکنولوژی تهران یا دانشکده فنی شهید شمسی پور دیدم!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Studious , aatwo , mohammadali1990
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
بله حق با شماست

امام علی علیه السلام:
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
معرفی شمسی پور توی مانشت جایی نداره، چون اصلا در حد و اندازه ی ارشد نیست! هرچند دانشجویای پُر تلاشی داشته و داره که سعی می کنند توی این سطح ضعیف باقی نمونند و برای قبولی ارشد موفقیت هایی داشتند.
آموزشکده ای که داشتن دوره ی کارشناسی براس ۳ رشته رو به سختی تاب میاره و اونقدر به فضاحت رسیده که توی سایت اش اطلاعیه جذب استاد داده، ترم اول ارشد باشی می تونی توی شمسی پور تدریس کنی!
الانم که ساختمان اش رو رسما داره تصرف می کنند و به میدان امام حسین (ع) منتقل میشه، به نظرم دیگه برای بچه های کاردانی هم اون جذابت سالهای گذشته رو نداره.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۴
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط Studious.)
آقای معرفت
ساختمانشو دارن انتقال میدن
هویتش رو که انتقال نمیدن آقا
هویتش تا ابد باقی میمونه
تاسیسش قبل از صنعتی شریف بوده و تا قبل انقلاب زیر نظری اساتید MIT اداره میشده
امسال هم رتبه هایی مثل ۱ - ۷ - ۹ و ۱۱ (خودم) اونجاییم خدارو شکر
اینکه تو مانشت جایی داره یا نه تشخیصش با شما نیست مانشت مدیر و صاحب داره اگه صلاح میدیدن حذف میکردن
تمام

امام علی علیه السلام:
۹
۴
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
این که دعوا نداره دوستان
من که خودم شمسیپور بودم نظراتم رو نوشتم.
شمسی پور جایی بدی هم نیست حداقل دانشجوهای خوبی داره.
با این حرف که شمسی پور جایی تو مانشت نداره مخالفم. شمس پور تو کنکور ارشد بد نتیجه نگرفته تا حالا.
با دیدی که من داشتم شمسی پور به خاطر امکانات و گستردگیش و اساتیدش شاید به اندازه دانشگاه ها خوب نیست اما دانشجوهاشو میشه با دانشگاه ها خوب مقایسه کرد، گرچه این قیاس هم جالب نیست اما میشه کمی هم به آمار و ارقام قبولی تو کارشناسی و ارشد هم یه نیگاهی انداخت.
در کل داره در حقه بچه ها فنی واقعا ظلم میشه، اگه نمی تونن امکانات درست کنن خوب فنی رو ببندن بره، تا بچه ها بدونن که فقط باید از طریق زیاضی وارد کامپیوتر بشن.
من الان شریف یه درس کارشناسی جبرانی دارم دارم می بینم بچه ها از چه امکانات و اساتیدی دارن استفاده می کنن اما تویه قبولی های ارشدمون ۲و۳ نفر بیشتر شریفی نیست !!!!
اونا هم واقعا بچه های خوبین اما دلیل قطعی برای توانایی علمیه بیشتر نیستش، محیطشون واقعا بی نظیره، دارن نظریع زبان رو با به استاد تمام پاس میکنن که من تویه درس ارزیابی ارشد واقعا واسم بی نظیره، تویه یک درس ارشد انقدر تسلط ببین تویه نظریه زبان چیکار می کنه، تو این محیط توقع هم زیاده اما شمسی پوریا با اون اوضاعه دانشگاه و اساتید خیلی نتیجه ها خوبی می گرن، ازشمسی پوری ها قبولی تاپ انتظار نمیره اما باز قبولی میده پس نباید اونجا روهم دست کم گرفت اما تویه برگه تویه آمار کلی نه نسبت به امکانات، نتایج ضعیفی رو داره که کاملا عادی هم هست.
در کل بی خیال اینجاو و اونجا ، فقط خودت باش و واسه عشق و علاقه خودت بخون

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Studious , majid67110
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Studious.)
حق با شما ست دوست عزیز
ویرایشش کردم ولی شما در حدی نیست که توانایی سنجش اطلاعات من را داشته باشید
اگه مدیر مانشت صلاح دونست منو بلوک میکنه چه من باشم یا نه عاشق ما نشتم دوسش دارم وبه خیلی از دوستام معرفیش کردم
الان ترم ۱ کاردانی ام ولی انشاء الله تا ارشد با اجازه مدیران مسئولش میتونم از اعضای مفیدش باشم
تمام

امام علی علیه السلام:
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط Studious.)
در کل بی خیال اینجاو و اونجا ، فقط خودت باش و واسه عشق و علاقه خودت بخون

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  در کل بی خیال اینجاو و اونجا ، فقط خودت باش و واسه عشق و علاقه خودت بخون
به به عجب جمله ای درست همینه

امام علی علیه السلام:
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Mohammad Ehsan
ارسال: #۱۰
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
RE: معرفی انستیتو تکنولوژی شمسی پور
(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Studious نوشته شده توسط:  حق با شما ست دوست عزیز
ویرایشش کردم ولی شما در حدی نیست که توانایی سنجش اطلاعات من را داشته باشید
اگه مدیر مانشت صلاح دونست منو بلوک میکنه چه من باشم یا نه عاشق ما نشتم دوسش دارم وبه خیلی از دوستام معرفیش کردم
الان ترم ۱ کاردانی ام ولی انشاء الله تا ارشد با اجازه مدیران مسئولش میتونم از اعضای مفیدش باشم
تمام

بابت ویرایش ممنون.
سوء تفاهم نشه، من فقط خواستم بگم اطلاعاتی که شما دادین، بیشتر بدرد دانشجویان حسابداری می خوره و ربطی به کامپیوتر و احیانا برق نداره؛ من خودم رو در هیچ حدی نمی دونم، حتی در مورد سنجش اطلاعات شما.
به مانشت خوش اومدید. و انشالله یکی یکی پله های موفقیت رو طی کنید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۱۱
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
شما بزرگتر من هستید و احترامتان واجب
قصد بی احترامی نداشتم وبابت کج فهمی ام ازشما مهندس عزیز معذرت میخواهم
تمام

امام علی علیه السلام:
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , esi
ارسال: #۱۲
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
رتبه ی کاردانی که دیگه الکیه. وقتی من با ۲ ماه الکی خوندن رتبه ۹ باشم خودت حساب کن!!!!!!
با این موضوع موافقم که دانشجوهاش خوبن. یجوری این دانشکده شریف بچه های فنیه.
اما درباره ی کتابخونش اغراق شد

استادایی مثل حسن سید رضی بزرگ یا حاج رسولیها که توی منچستر درس خونده و یا دکتر خرسند اونجان، اما بازم در کل اساتید خوبی نداره. حداقل واسه کامپیوتر
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , esi , Happiness.72
ارسال: #۱۳
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
RE: معرفی انستیتو تکنولوژی شمسی پور
(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  رتبه ی کاردانی که دیگه الکیه
با کمال احترام به شما دوست بزرگوار
ولی این جمله چندان جالب و سنجیده نیست

امام علی علیه السلام:
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Mohammad Ehsan , Happiness.72
ارسال: #۱۴
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
راست میگی. اما خوب انقدرا هم معتبر نیست.
ببخشی بد گفتم.
اما خیلی کار خوبی کردی که راجع به این دانشکده صحبت کردی.
خیلی ها اصلا نمیشناسنش در حالی که از خیلیییییی جاها بهتره

سپاس
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Studious , Happiness.72
ارسال: #۱۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
شمسی پور قبلا خیلی خوب بوده الان دیگه خرابش کردن اساسی
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۴۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۰۸ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۸۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۷۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۶۵ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close