زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه راهنمایی می خوام

ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط molavi.)
Question یه راهنمایی می خوام
سلام .. بچه ها من از اواسط مهر شروع کردم و خوندم ... تا اخر هفته دیگه همه درسا به جز ریاضی مهندسی و ۲ فصل از امار یه دور خوندن بدون تستش تموم میشه ... الان به نظرتون اون قسمتا که مشکل دارم و حس می کنم ضعیفم را با تست بخونم یا وقت بذارم از رو کتابا باز دوباره بخونم ؟
جاهایی که ضعیفم را دقیق می دونم الان
واسه مرور به نظرتون یه کتاب جدید بردارم ؟ مثلا درسی که از پوران خوندم را با پارسه مرور کنم یا همونا یه دور دیگه بخونم ؟
راهنمایی کنید لطفا
درضمن من دانشجو ام و الان داره میان ترمام شروع میشه
Sad
Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
یه راهنمایی می خوام
به نظر من شما به هیچ وجه دنبال کتاب جدید برای خوندن نباشید. همون کتابایی رو که دارید خیلی با جدییت بیشتری دنبال کنید( معمولا دور اول رو اینطور در نظر میگیرند که کتابا فقط خونده بشه، که امید وارم فرضیه من در مورد دور اول خوندن شما اشتباه باشه). از تست ها غافل نشید، نکاتی رو که یادداشت کردید بخونید، مطالبی رو که فکر می کنید تو اونا ضعیف هستین، دوباره و چند باره بخونید (شاید لازم باشه برای این مطالب به کتاب مرجع مراجعه کنید؛ البته فقط برای اون مطالبی که ضعیف هستین و نه چیز بیشتر).
موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: یه راهنمایی می خوام
به نظرمنم طبق سرفصل آزمون آزمایشی مثلا پارسه درسا را مرورکن وسعی کن از روی همون کتابی که خوندی وخلاصه های خودت مرورکنی واگه مبحثی را متوجه نشدی به یک کتاب دیگه رجوع کن اگه از روی یک کتاب دیگه مرورکلی کنی خوبه اما چون دانشجو هم هستی این کار را بهت توصیه نمیکنم.
موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: molavi
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
یه راهنمایی می خوام
ممنون دوستان ... منظورم از دور اول یه دور خوندن نیست ... دقیق تقریبا
فقط اونجاهایی که اشکال دارم رو علامت زدم تا رفعشون کنم ...

پس طبق نظر شم همون کتابارو که دور دیگه و با دقت مضاعف و تست فراوان ... درسته !!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  راهنمایی می خوام برای گرفتن درس در واحد دیگر AH64D ۱ ۱,۷۸۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: stabesh
Lightbulb می‌خوام بدونم کجای کار هستم soheil08 ۲ ۱,۵۸۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_shinobi
  ۵۰ روز به کنکور ارشد مونده می خوام شروع کنم نمی دونم چطوری کمک می خوام mohammad.rezamand ۲ ۲,۹۷۲ ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: A V A
  سه تا سوال مدار الکتریکی حلش را می خوام؟ hamedpo ۰ ۱,۷۸۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedpo
  یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ soniasa ۷۵ ۴۸,۶۶۲ ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: negin.khorasani
  می خوام برای ارشد ۹۳ از الان شروع کنم ترتیب خوندن این همه درس چطوری باشه خوبه؟ soniasa ۴ ۴,۷۸۵ ۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sanar.m
  می خوام ارشد قبول شم ، راهنماییم کنید elize ۳ ۵,۰۳۱ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  می خوام درس بخووووووووونم maryami ۳۵ ۱۵,۳۱۵ ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  درخواست راهنمایی:می خوام امسال برای کنکور ارشد شرکت کنم rostamiani ۳ ۳,۵۴۱ ۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close