زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - ترم بهمن ۱۳۹۱

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط genius.)
سلام بچه ها خوبید
یه سوال دارم.
امسال که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به صورت انتخابی شده (ثبت نامی) آیا واسه ترم بهمن تکمیل ظرفیت دومی داریم ؟؟؟؟
و اگه داریم به چه صورتیه ؟؟؟ به صورت سنتی (انتخاب دانشگاه) یا مجددا ثبت نامی هستش ؟؟؟؟
اگه کسی اطلاعات دقیق و موصق داره بگه ممنون میشم.
۲
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
فعلا مشخص نشده و معلوم نیست تکمیل بهمن وجود داشته باشه یا نه
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: genius
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
البته سیاست دانشگاه ازاد اینو میگه که باید داشته باشن ، هر دانشجو ترمی ۲ تومن باید بده ازاد از این سرمایه نمیگزره !

جای مرد بی ادب زندان است .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: genius , amku
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  البته سیاست دانشگاه ازاد اینو میگه که باید داشته باشن ، هر دانشجو ترمی ۲ تومن باید بده ازاد از این سرمایه نمیگزره !
با شما تا حدودی موافقم مرسی از دلدارتون لطفا به این تاپیک که این زیر لینکشو میذارم جواب بدید ممنونم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت در بهمن ماه
با سلام
به نظرتون دانشگاه آزاد برا نیمسال دوم کارشناسی ارشد(بهمن ماه)تکمیل ظرفیت داره یا نه؟
۴
۱
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت در بهمن ماه
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)mnf نوشته شده توسط:  با سلام
به نظرتون دانشگاه آزاد برا نیمسال دوم کارشناسی ارشد(بهمن ماه)تکمیل ظرفیت داره یا نه؟

خدا کنه داشته باشه..... ولی بهش فکر نکن به این فکر کن که راهت رو باید ادامه بدی.... من می شینم سراسری بخونم...
۳
۰
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت در بهمن ماه
خدا میدونه ولی به نظرم برید دنبال اینکه تو یه گرایش متخصص بشید.تو دانشگاه که هیچی یادمون ندادن حداقل بریم کار یاد بگیریم.رشته ی ماها با خیلی رشته ها تو دانشگاها فرق داره.فقط علوم پایست.فقط بازده تدریس داره نه کار
۳
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
در دانشگاه آزاد هیچ چیز قابل پیش بینی نیست........
۱
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
بچه ها کمک....................نظرتون رو بدین......... خواهش میکنم......... دارم خل میشم.............
من علوم تحقیقات خمین قبول شدم... نیم ساعت با اراک فاصله داره...
۲۰۰ کیلومتر تا خونمون فاصله داره میارزه برممممم؟؟؟؟؟
اعصابم خوررررده.......
نظرتون رو بگین...
اعتبار مدرک بروجرد یا ملایر با خمین فرق داره؟؟؟؟
میارزه دوباره بخونم تا نزدیک خونمون قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۱
ارسال: #۱۰
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Sadeghq1.)
به Nimak2

۲۰۰ کیلومتر فاصله مناسبی
حتما اگه میتونی برو . مدارکشون همه معتبر و همه با نام دانشگاه ازاد صادر میشه

دانشگاه های اصلی دو برابر تقریبا گرفتن و بعید مجدد بهمن بگیرن .
بهرحال بهتره به چیزی که اعلام نشده دل خوش نکنید .
اگه میخوایید ادامه بدید برای سال اینده بخوانید . نه که منتظر اس ام اس یا اینکه بهمن هست یا نه بشینید .
۱
۱
ارسال: #۱۱
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد - ترم بهمن ۱۳۹۱
(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  به Nimak2

۲۰۰ کیلومتر فاصله مناسبی
حتما اگه میتونی برو . مدارکشون همه معتبر و همه با نام دانشگاه ازاد صادر میشه

دانشگاه های اصلی دو برابر تقریبا گرفتن و بعید مجدد بهمن بگیرن .
بهرحال بهتره به چیزی که اعلام نشده دل خوش نکنید .
اگه میخوایید ادامه بدید برای سال اینده بخوانید . نه که منتظر اس ام اس یا اینکه بهمن هست یا نه بشینید .

ممنون...
۱
۱
ارسال: #۱۲
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ق.ظ
سلام دوستان
بی خود دلتونو خوش نکنید من زنگ زدم مرکز ازمون گفتن تکمیل ظرفیت بهمن در کار نیست!!!!
۵
۵
ارسال: #۱۳
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط jz_singer.)
من امروز رفتم علوم تحقیقات خراسان جنوبی ثبت نام کردم ... یکی اومد سوال کرد واسه ترم بهمن تکمیل می گیرین؟ ... بهش گفتن به هیچ وجه! ... من آخرین نفر قبول شده بودم با تراز ۵۷۷۱ .... شانس آوردم ...
۱
۱
ارسال: #۱۴
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط ۸۷۰۱۸۳۲۹۵.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)genius نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبید
یه سوال دارم.
امسال که تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به صورت انتخابی شده (ثبت نامی) آیا واسه ترم بهمن تکمیل ظرفیت دومی داریم ؟؟؟؟
و اگه داریم به چه صورتیه ؟؟؟ به صورت سنتی (انتخاب دانشگاه) یا مجددا ثبت نامی هستش ؟؟؟؟

ببین عزیز جان بالاخره باید یه کاری بکنی . اگه سزبازی نرفتی برو سربازی . معمولا الان دیگه سربازی رو با مدرک لیسانس تو شهر خودت می ندازن . اگه واقعا دوست داری ارشد بخونی بعدالظهر ها می تونی درس بخونی . تو این حالت قرار دادنه خودت فقط افسردگی میاره . یه چیزم بگم شما دکترا هم بگیربی برای وارد بازار کار شدن باید یکی دو سال سختی بکشی . شاید بعدا از اینکه ۲ سال وقتتو صزف ارشد نکردی خوشحالم بشی علاوه بر اینکه ۸ میلیونم یاید هزینه کنی . شما همین ۸ میلیون صرف کلاس شبکه و برنامه نویسی بیرون کن مطمئنا خروجی بهتری از دانشگاه آزاد خواهی داشت . یه چیزه دیگه ۷۰ درصد دانشجویان در صورت قبولی در کارشناسی ارشد در واقع از این خوشحال میشن که ۲ سال دیگه تو حالت خوشحال دانشگاه قرار می گیرن . به خدا دخترا دانشجوی ارشد یه غیر از دانشگاه جاهای دیگه هم میرن . اگه همین الان از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بپرسی میگن که کاش همین پولو صرف کلاس های بیرون که بدردمون می خورد می کردیم . موفق یاشی
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahado
ارسال: #۱۵
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ)۸۷۰۱۸۳۲۹۵ نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ)genius نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خوبید
یه سوال دارم.

ببین عزیز جان بالاخره باید یه کاری بکنی . اگه سزبازی نرفتی برو سربازی . معمولا الان دیگه سربازی رو با مدرک لیسانس تو شهر خودت می ندازن . اگه واقعا دوست داری ارشد بخونی بعدالظهر ها می تونی درس بخونی . تو این حالت قرار دادنه خودت فقط افسردگی میاره . یه چیزم بگم شما دکترا هم بگیربی برای وارد بازار کار شدن باید یکی دو سال سختی بکشی . شاید بعدا از اینکه ۲ سال وقتتو صزف ارشد نکردی خوشحالم بشی علاوه بر اینکه ۸ میلیونم یاید هزینه کنی . شما همین ۸ میلیون صرف کلاس شبکه و برنامه نویسی بیرون کن مطمئنا خروجی بهتری از دانشگاه آزاد خواهی داشت . یه چیزه دیگه ۷۰ درصد دانشجویان در صورت قبولی در کارشناسی ارشد در واقع از این خوشحال میشن که ۲ سال دیگه تو حالت خوشحال دانشگاه قرار می گیرن . اگه همین الان از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بپرسی میگن که کاش همین پولو صرف کلاس های بیرون که بدردمون می خورد می کردیم . موفق یاشی

آآآآآآییییییییییی گفتی!
ولی یکی نیست اینو به بابام بفهمونه
Undecided
۱
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۸۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۲۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۲۶ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۰۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۲۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close