زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند

ارسال: #۷۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  حالا کی گفت قشون کشی کنیم و سفیر بکشیم!!!!! دوست عزیز ...

ولی باید اعتراض کرد و هر کس سکوت کنه معلومه براش مهم نیست ...

توی کشورهای اسلامی دیگه قشون کشی شده و خون ها ریخته شده بابت همین جریان! و کشور ما هم با bold کردن اونها دراخبار و رسانه ها این رفتار رو به نوعی تایید میکنه!
اعتراض به این سبک و روش دقیقا همون چیزیه که دشمنان تفکر اسلامی هم میخوان و دنبالشن!
باید همشمندانه تر عمل کرد و به فکر تقویت قوای خودمون بشیم! نه به قول دوستان خودسوزی!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۷۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
من که فیلم را دیدم، دقیقا این برداشت رو کردم که سازنده هرچند بسیار آماتور هست و این فیلم در حد فیلمی ست که چند نفر دور هم جمع شده اند و فیلم را ساختنه اند، منظور کلی فیلم این است که مسلمانان متوحش هستند. آیا تظاهرات کردن و آتش زدن و کشتن، این موضوع را ثابت نمیکند؟ قبلا هم مشابه چنین کارایی انجام شده مثل آیات شیطانی و کاریکاتورهایی که در روزنامه های دانمارک منتشر شد و نتیجه اش رو دیده بودند. آیا سازنده ی فیلم نتیجه رو نمیدونسته؟ بسیار ساده لوحانست اگر فکری جز این داشته باشیم که یک فرد کینه ای فیلمی را ساخته و میدانسته که مسلمانان بجان یکدیگر خواهند افتاد تا گفته ی او ثابت شود. اگر ایشان فردی است بسیار بلند مرتبه ، چرا باید واکنش نشان دهیم؟ اگر هیچ واکنشی نشان نداده بودند سازنده ی فیلم شکست سنگینی خورده بود.
الان تصور کنید که وی با خود نام فیلم را مدام تکرار میکند و پوزخند میزند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: myself , GoodStudent67 , Payam92 , فوژان , saba_1984
ارسال: #۷۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط follower.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من که فیلم را دیدم، دقیقا این برداشت رو کردم که سازنده هرچند بسیار آماتور هست و این فیلم در حد فیلمی ست که چند نفر دور هم جمع شده اند و فیلم را ساختنه اند، منظور کلی فیلم این است که مسلمانان متوحش هستند. آیا تظاهرات کردن و آتش زدن و کشتن، این موضوع را ثابت نمیکند؟ قبلا هم مشابه چنین کارایی انجام شده مثل آیات شیطانی و کاریکاتورهایی که در روزنامه های دانمارک منتشر شد و نتیجه اش رو دیده بودند. آیا سازنده ی فیلم نتیجه رو نمیدونسته؟ بسیار ساده لوحانست اگر فکری جز این داشته باشیم که یک فرد کینه ای فیلمی را ساخته و میدانسته که مسلمانان بجان یکدیگر خواهند افتاد تا گفته ی او ثابت شود. اگر ایشان فردی است بسیار بلند مرتبه ، چرا باید واکنش نشان دهیم؟ اگر هیچ واکنشی نشان نداده بودند سازنده ی فیلم شکست سنگینی خورده بود.
الان تصور کنید که وی با خود نام فیلم را مدام تکرار میکند و پوزخند میزند.

دوست عزیز ، حرف ما این است :
تمامی کسانی که در این فیلم و ساخت و پخش آن شرکت داشته اند و یا حمایت مالی کرده اند، باید مجازات شوند و دولت های مربوطه هم اگر راست می گویند که دخالتی در این موضوع ندارند باید این گفته ی خود را اثبات کنند و آن ها را به خاطر این جنایت مجازات کنند ... .
این برداشت شما از فیلم است . نشان دادن توحش مسلمانان بخشی از این فیلم است ولی اهانت به پیامبر عظیم الشان اسلام مساله ی اصلی است که همه ی اعتراضات به خاطر این اهانت است ... . والا این اولین فیلمی نیست که چهره ی این چنینی و دروغین از مسلمانان نشان می دهد...

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ)myself نوشته شده توسط:  توی کشورهای اسلامی دیگه قشون کشی شده و خون ها ریخته شده بابت همین جریان! و کشور ما هم با bold کردن اونها دراخبار و رسانه ها این رفتار رو به نوعی تایید میکنه!

کشور ما جنایات صهیونیست ها رو هم نشون می ده. آیا داره این رفتار رو تایید می کنه ؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_gh
ارسال: #۷۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Mahbanoo313.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)myself نوشته شده توسط:  داستان معروفیه که شخصی یهودی بر سر پیغمبر ما خاکستر میریزه و ایشان به عیادت اون شخص میره و اون رو شیفته منش اسلامی میکنه!!!
و حالا ما باکوچکترین توهین بدون هیچ هوشمندی و هوشیاری، واکنش هایی رو نشون میدیم که هر آدم غیر مسلمانی هم که بهش توهین بشه دقیقا همون کارها رو میکنه!
آیا قشون کشی کردن مردم و خراب کردن سفارتخانه ها و کشتن سفیر و ... ، همان منش پیغمبر ماست یا تایید تفکر اونها...؟!!!؟!
کسی که فیلم رو ساخته اگر با هوشمندی و زیرکی بسیار این کار رو کرده باشه، با این واکنش ها، به هدفش رسیده متاسفانه!Sad

اولا اگر قراره در برابر توهین سکوت پیشه بشه ربطی به بزرگ و کوچک بودن توهین نداره !!!

لطفا فیلم رو ببینید و بعد ادعا کنید که توهین کوچیک بوده . حتی توضیحاتی که توی برخی سایت ها اورده شده گوشه ای از فیلم هست !!!

اگر تمام پست ها رو از ابتدا دنبال میکردین متوجه میشدین که کسی از قشون کشی و کشتن انسان های بیگناه حمایت نکرده حتی اگر اون انسان سفیر آمریکا باشه .

علت خشم بیشتر مردم کشورهای مسلمانی که در اونجا درگیری و کشتار پیش اومده بیشتر به خاطر اینه که اون فیلم دو ساعته رو دیدن !البته این توجیهی نیست برای درگیری و خشونت

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
ارسال: #۸۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط m_al.)
لطفا فیلم را نبینید.

به اندازه‌ی کافی آدمایی هستند که راجع به فیلم توضیح دادن و خیلی راحت می‌شه بدون دیدنش فهمید محتواش در چه حدی بوده.
ارسال: #۸۱
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
چرا اینا نمیفهمن که آدم به ایمیلش احتیاج داره
آخه چراااااااااا؟ConfusedConfused
ارسال: #۸۲
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
وبسایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نتایج گوگل رو برای شما عیناً تکرار می‌کنه. بد نیست از این سرویس به جای گوگل استفاده کنیدBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۸۳
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  وبسایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نتایج گوگل رو برای شما عیناً تکرار می‌کنه. بد نیست از این سرویس به جای گوگل استفاده کنیدBig Grin

الان سرچ گوگل تعطیل نیست که هنوز قابل استفاده هست

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
ارسال: #۸۴
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ق.ظ
شما فکر کنم پارتی دارین !برای همه فیلتره!

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri
ارسال: #۸۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ق.ظ
خود
فیلتر نیست ولی gmail.com در دسترس نیست
اینترنت از شرکت پارس آنلاین
ارسال: #۸۶
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  خود
فیلتر نیست ولی gmail.com در دسترس نیست
اینترنت از شرکت پارس آنلاین
منم از پارس آنلاین دارم ولی هر دو برام باز نمیشه!
ارسال: #۸۷
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم از پارس آنلاین دارم ولی هر دو برام باز نمیشه!
من الان دوباره هم تست کردم
باز می شود.
ارسال: #۸۸
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم از پارس آنلاین دارم ولی هر دو برام باز نمیشه!
من الان دوباره هم تست کردم
باز می شود.
منم همین الان دوباره تست کردم و هیچکدام باز نمی شوند!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۸۹
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  وبسایت

جناب دکتر آیا اطلاع دارید این سرویس مستقله یا برای جست و جو از گوگل استفاده می کنه ؟
اگه مستقل باشه که خیلی خوبه ...
ارسال: #۹۰
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
من وایمکس ایرانسل دارم به راحتی می تونستم به گوگل دسترسی داشته باشم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  فیلم آموزش گوگل آنالیتیکس لیندا با زیرنویس فارسی cmoorq1 ۰ ۲ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: cmoorq1
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۹۳۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
  پیج رنک گوگل نمرده است! nazkhatooon ۱ ۳,۲۴۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز fafaferdos ۰ ۱,۸۹۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۲۵ ابزار گوگل برای پژوهشگران و دانشگاهیان Breeze ۱۴ ۱۲,۰۶۰ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammadhajilu
  گوگل و پیشگویی های سال ۲۰۱۶ nazkhatooon ۰ ۲,۲۹۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  آپدیت الگوریتم پاندا گوگل در شهریور ۹۵ nazkhatooon ۰ ۲,۳۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  سئو سایت و پنالتی شدن در گوگل mcseo ۱ ۲,۲۲۱ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: saraziba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close