زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند

ارسال: #۶۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  یه سری به سایت های اسک دین و تبیان و ... بزنید تا متوجه بشید من چی میگم...
من نگاه انداختم دقیقا همون حرفی که من زدم تبیان هم داره اجرا میکنه و به نظرم این درسته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۶۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط follower.)
RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  
خوب وظیفه اعتراض کردن رو ایمیل فرستادن باید انجام بدیم..... حاضر نیست خوب چه کار کنیم؟ بزنیم اینترنت رو قطع کنیم؟
فیلتر کردن یه جورایی توهین به شعور و درک کاربر هست.... اگه ما ادعا داریم که مسلمونیم پس باید از این فیلم منزجر باشیم.... مجانی هم برامون پست کنند باید بندازیمش تو سطل اشغال.... اگر هم به کاربرا اعتماد نداریم یا می خوایم خودمون رو به بالا دستی ها ثابت کنیم اره فیلتر و قوه قهریه عالیه!

قبلا هم گفتم این کار اختلال در جیمیل فکر نکنم ربطی به این کار داشته باشه و اگه این جوری بود باید گوگل هم این مشکل رو می داشت... . یه جوری صحبت می کنید انگار من زدم جیمیل رو دچار مشکل کردم.
این تحریم یک اقدام کاملا خودجوش است... . بله ما از این فیلم منزجر هستیم. اگه منظورت یوتیوبه که مدت هاست فیلتره و ربطی به این فیلم نداره...

دیگه فکر کنم بحث ها داره تکراری می شه . دوستان هر کست خواست توی تحریم شرکت کنه، شرکت کنه . هیچ اجباری هم نیست. باز هم برای چندمین بار تکرار می کنم این کمترین کاری است که (فعلا) می توانیم در اعتراض به این اقدام اونا انجام بدیم... . حتی اگه یک درصد هم احتمال بدیم که این کار ما می تونه تاثیری داشته باشه برای انجام دادنش کافیه و این احتمال برای بنده خیلی بیشتر از این هاست و حتما این کار رو می کنم... . موفق باشید دوستان .

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  یه سری به سایت های اسک دین و تبیان و ... بزنید تا متوجه بشید من چی میگم...
من نگاه انداختم دقیقا همون حرفی که من زدم تبیان هم داره اجرا میکنه و به نظرم این درسته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا این جا رو ندیدید ؟؟؟؟؟؟

سپاس‌گزاری شده توسط: پریسان
ارسال: #۶۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط yasemi.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  [quote='follower' pid='131481' dateline='1348512514']
این تحریم یک اقدام کاملا خودجوش است...
این خودجوش بودن منو کشته. Big Grinدر کل موافقم حرف زدن در این باره هیچ تاثیری نداره اونا فیلم رو بر نمیدارن ما هم باید این دو روزه بی خیال ایمیل بشیم!!!TongueTongue

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۶۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  این تحریم یک اقدام کاملا خودجوش است... .
دیگه فکر کنم بحث ها داره تکراری می شه . دوستان هر کست خواست توی تحریم شرکت کنه، شرکت کنه . هیچ اجباری هم نیست. ..............
بله کاملا خودجوش بوده....! یاد عادل افتادم!
ما که به زور شرکت کردیم دیگه چه کار کنیم از صب هم دارم led می سوزنم Big Grin یعنی این ادیسون امریکایی روحش بگم چی بشه با این کاراش! Big Grin

think positive
ارسال: #۶۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط yasemi.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  چرا این جا رو ندیدید ؟؟؟؟؟؟

اتفاقا اونجا رو هم دیدم به عنوان نگاه کن داره دعوت میکنه نه اجبار !!

تبیان به کاربران و مخاطبان خود پیشنهاد می کند که استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوب را برای دو روز تحریم نمایند.

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۶۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
سفارت که نمونده تو تهران بریم بگیریم. بجاش گوگلو تحریم میکنیم.
ارسال: #۶۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  چرا این جا رو ندیدید ؟؟؟؟؟؟

اتفاقا اونجا رو هم دیدم به عنوان نگاه کن داره دعوت میکنه نه اجبار !!

تبیان به کاربران و مخاطبان خود پیشنهاد می کند که استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوب را برای دو روز تحریم نمایند.

منم از صبح تا الآن دارم می گم اختیار اختیار ... . زیبایی ... خودجوش ... . اختلال بی ربط است .... . اصلا گوش نمی دید مدام حرف خودتونو می زنید ...
ارسال: #۶۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
والا حرف ما هم از اول همین بود! اختیار

قدر لحظه ها را بدان!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۶۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط follower.)
Smile RE: گوگل و جی میل فیلتر می‌شوند
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  والا حرف ما هم از اول همین بود! اختیار

احسنت ....!!!!!!!!!
پس پست اول منو در این رابطه حتما ببینید دوست عزیز ............
شک داشتم که پست هام رو می خونید ولی دیگه مطمئن شدم ....Big GrinBig Grin

ان شاء الله با اختیار امشب و فردا از گوگل استفاده نکنید (با اختیار. با اختیار. با اختیار)
. گوگل که دیگه بازه ....
به هدف و مقدس بودن آن فکر کنید...

شب بخیر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , پریسان
ارسال: #۷۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
من نه گوگل برام باز میشه نه جیمیل. الان من دارم با اختیار تحریم می کنم مثلا؟
با این حرکتشون یه جورایی بهم برخورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , ماه بانو , فوژان
ارسال: #۷۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ق.ظ
لطفا مثبت منفی این تاپیک رو باز کنید

drink 8 glasses of water a day

ارسال: #۷۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ
داستان فیلم

این فیلم با صحنه‌هایی از حملات گروه‌های تندرو به یک داروخانه مربوط به پزشکی قبطی در مصر آغاز می‏شود. در این صحنه چند مسلمان با محاسن بلند با چوب و چماق به داروخانه این پزشک حمله می‏کنند و با حمله ناجوانمردانه به همسر وی، مغازه اش را ویران می کنند؛ اما پلیس مصر تنها نظاره گر این حادثه است.

فیلم پس از این بخش، به حیات پیامبر اعظم(ص) در صدر اسلام منتقل می‌شود و با پخش صحنه های مبتذل (که از بیان آنها معذوریم)، علاوه بر توهین به پیامبر اکرم(ص)، دین اسلام به عنوان “سرطان” و مسلمانان را افرادی خشن، عقب مانده و طرفدار خونریزی نشان می دهد.

گذشته از صحنه‏های سخیفی که ارزش بیان ندارد، یکی از شیطنتهای فیلم آن است که مسلمانان را افرادی شکنجه‏گر معرفی کرده است و در صحنه ای از فیلم یک زن سالخورده به نحو عجیبی شکنجه می شود؛ در حالی که در تاریخ اسلام چنین چیزی مشاهده نمی شود. در واقع، در این فیلم بسیاری از جنایت‏هایی که نظامیان آمریکایی، اسرائیلی و غربی در سال‏های اخیر در حق مردم فلسطین، عراق و افغانستان انجام داده و در “گوانتانامو” و “ابوغریب” مرتکب شده اند را بی‏شرمانه به اسلام و مسلمانان نسبت می‏دهد.

[تصویر:  131632_1_1379088841.jpg]
[تصویر:  131632_2_1379088841.jpg]

دوستان هیچ کس از این فیلم حمایت نمیکنه اما بحث ما چیز دیگه ای ما داریم خودمونو تحریم میکنیم
دوستی هم که گفته راهکار برای اعتراض بدین من میگم به جز تظاهرات کار دیگه ای نمیشه انجام داد. اصلآ میخوایین بمب
اتم بندازیم نابودشون کنیم! ولی به جای این کار میسپاریمشون به خود پیامبر و خدا ، همانا که در بسیاری از ایات قران امده است مثل ابه ۴ سوره آل عمران خداوند:
ذو انتقام ......صاحب انتقام (منسوب به انتقام گیرنده)است.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , follower
ارسال: #۷۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرش تونستم ببینمشBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۷۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
داستان معروفیه که شخصی یهودی بر سر پیغمبر ما خاکستر میریزه و ایشان به عیادت اون شخص میره و اون رو شیفته منش اسلامی میکنه!!!
و حالا ما باکوچکترین توهین بدون هیچ هوشمندی و هوشیاری، واکنش هایی رو نشون میدیم که هر آدم غیر مسلمانی هم که بهش توهین بشه دقیقا همون کارها رو میکنه!
آیا قشون کشی کردن مردم و خراب کردن سفارتخانه ها و کشتن سفیر و ... ، همان منش پیغمبر ماست یا تایید تفکر اونها...؟!!!؟!
کسی که فیلم رو ساخته اگر با هوشمندی و زیرکی بسیار این کار رو کرده باشه، با این واکنش ها، به هدفش رسیده متاسفانه!Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , saba_1984 , maryam.raz
ارسال: #۷۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)myself نوشته شده توسط:  داستان معروفیه که شخصی یهودی بر سر پیغمبر ما خاکستر میریزه و ایشان به عیادت اون شخص میره و اون رو شیفته منش اسلامی میکنه!!!
و حالا ما باکوچکترین توهین بدون هیچ هوشمندی و هوشیاری، واکنش هایی رو نشون میدیم که هر آدم غیر مسلمانی هم که بهش توهین بشه دقیقا همون کارها رو میکنه!
آیا قشون کشی کردن مردم و خراب کردن سفارتخانه ها و کشتن سفیر و ... ، همان منش پیغمبر ماست یا تایید تفکر اونها...؟!!!؟!
کسی که فیلم رو ساخته اگر با هوشمندی و زیرکی بسیار این کار رو کرده باشه، با این واکنش ها، به هدفش رسیده متاسفانه!Sad

حالا کی گفت قشون کشی کنیم و سفیر بکشیم!!!!! دوست عزیز ...

ولی باید اعتراض کرد و هر کس سکوت کنه معلومه براش مهم نیست ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  فیلم آموزش گوگل آنالیتیکس لیندا با زیرنویس فارسی cmoorq1 ۰ ۲ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: cmoorq1
  درآمد یک مهندس در شرکت گوگل چقدر است؟ hnarghani ۱ ۳,۹۳۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simayeshahr
  پیج رنک گوگل نمرده است! nazkhatooon ۱ ۳,۲۴۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  کاربرد و آموزش حرفه ای کار با گوگل آنالیز fafaferdos ۰ ۱,۸۹۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۲۵ ابزار گوگل برای پژوهشگران و دانشگاهیان Breeze ۱۴ ۱۲,۰۶۰ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammadhajilu
  گوگل و پیشگویی های سال ۲۰۱۶ nazkhatooon ۰ ۲,۲۹۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  آپدیت الگوریتم پاندا گوگل در شهریور ۹۵ nazkhatooon ۰ ۲,۳۶۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  سئو سایت و پنالتی شدن در گوگل mcseo ۱ ۲,۲۲۱ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: saraziba

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close