زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام افزایش ۱۲۰% شهریه های دوره های مجازی دانشگاه شهیدبهشتی

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
من یک روزه ارشدم رو گرفتم!
داستان از اونجا شروع میشه که بنده تو مجازی شهیدبهشتی قبول شدم
ساعت ۱۱ روز سه شنبه ثبت نام کردم و ساعت ۴:۳۰ انصراف دادم!
حالا علتش:
صبح رفتیم خوش خوشان اصل مدارکمون رو هم دادیم دانشگاه محترم! برداشته و کارت دانشجویی برامون صادر کرده و گفته برو انتخاب واحد... ما هم رفتیم اونجا دیدیم بچه ها جمعشون جمعه! برا اعتراض! که چرا یکهو شهریه ۱۱۸۰۰۰۰ تومنی که اعلام شده (و متاسفانه مجبور بودیم همش رو هم یکجا واریز کنیم تا ثبت نام اینترنتی مون تکمیل بشه ) و خودشون گفتن این شهریه کل ترمتونه ( ۵۰۰ هزار ثابت و هر واحد ۸۵۰۰۰) یکهو ۱۲۰% افزایش پیدا کرده و حالا باید بابت همون ترم ۲۵۵۰۰۰۰ هزینه کنیم!
جالبش اینه که این تصمیم رو روز دوشنبه بعدازظهر گرفتن و یک تکه کاغذ A4 با فونت ریز روی در محلی که میری واسه انتخاب واحد چسبوندن
ضمناً لازم بذکر است که خیلیها روز دوشنبه ثبت نامشون تموم شده و رفتن نشستن خونه هاشون!
تا روز دوشنبه ظهر هم هیچ اطلاعیه/خبر یا هیچ چیز دیگه ای روی سایت راجع به این موضوع نبود. ما شهرستانی ها هم که همه از دوشنبه بعدازظهر توراه بودیم و دیگه خبر نداریم کی روی سایت اطلاعیه زدن...
بنده سه شنبه رفتم ثبت نام حداقل نکردن موقع ثبت نام بهمون اینو بگن که آقا اگه نمیخواین ثبت نام نکنین...
از ساعت ۱۱ توی دانشگاه الاف بودیم تا ساعت ۴:۳۰ تا بهمون فرم انصراف بدن
(بماند که ۳۰ هزار تومن بابت هزینه های جانبی ثبت نام ازمون گرفتن و حتی یه چایی هم بهمون ندادن و تازه ۴۰۰۰ تومن هم بابت صدور کارت دانشجویی گرفتن! و و قتی گفتیم پس اون ۳۰۰۰۰ چی بود اصلا جوابی نداشتن بدن که میگن اون سایر هزینه های جانبی بوده...)
حالا بعد از انصراف دادنمون هم معلوم نیست اصلا پولی رو که به حساب دانشگاه محترم! واریز کردیم پس می دن یا نه...
کی پس میدن...
چطور پس میدن یعنی باید حضوری بازم بریم تهران و کلی هم هزینه کنیم...
اصل مدرکمون چی میشه...
خلاصه ... گل و بلبل...
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , equilibrium , _maryam_ , jahani , mjzarrin , //mohammad , ف.ش
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
عجب داستانی...!!!
واقعا بی انصافی هست..
به نظرم همین هزینه را خرج کنید ؛ و کلاس کنکور برید ؛ ارزش داره که سال دیگه یک دانشگاه خوب قبول بشید...!!
که قطعا اینقدر هزینه هم نمیشه!
چون اینطور که معلومه کل هزینه ارشدتون حدود ۱۰-۱۵میلیونی بشه...فکر نکنم ارزششو داشته باشه!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , pofef
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
واقعا نمی ارزه. واقعا نمی ارزه.
من الان شریف شبانه ام ، می تونستم برم تهران روزانه اما بنا به دلایلی مجبور شدم برم شریف. یعنی راضیم و خدارو هزار مرتبه هم شکر می کنم. چون شاغلم هستم تونستم راحت تر تصمیم بگیرم و با توجه به دلایل خودم تونستم با مسائل مالی شهریه کنار بیام. ولی باز اگه مجبور نبودم اونقدر هزینه رو نمی دادم.
اما به نظر من یکی نمی ارزه بری مجازی و هر ترم ۲/۵ هزینه کنی ، واقعا زیاده. من کسی رو تو نظام وظیفه دیدم که با سالی ۴۰۰۰ یورو داشت میرفت ایتالیا ارشد مکانیک بخونه(نمی دونم درست می گفت یا نه ولی من دلیلی واسه دروغ نمی دیدم توش).

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ق.ظ
شبانه الان از روزانه بهتره

موقعی که میخوای مدرکتو آزاد کنی روزانه ها هم باید همون پول رو بدن

ولی عوضش شمامیزنی یه دانشگاه بالاتر شبانش رو
۱
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط hamid_c.)
واقعا نامردیه :ِی مگه با نفت و دلار کانکت میشن مجازیا نه کلاس میان نه دردسر دارن از خونه pdf دانلود میکنن دیگه یهو ۱۲۰ % ؟؟؟؟
خرج تحصیل خارج خیلی به صرفه تره برو استانبول تجصیل کن :ِی همین که بگی خارج بودی همه جا بت کار میدن Big Grin
وگرنه بخون برا سال بعد من اول گفتم اگه جایی قبول نشدم میرم مجازی دوستم سهند تبریزی مجازی میخونه تعریف میکنه اما تو فروم پست بچه هارو خوندم پشیمون شدم

ادم اگه میخواد ایران هزینه کنه ینی پولشو داره بره خارج خیلی بهتره
۰
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
RE: اعلام افزایش ۱۲۰% شهریه های دوره های مجازی دانشگاه شهیدبهشتی
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  شبانه الان از روزانه بهتره

چی شد؟؟Huh
من این جملتون را نفهمیدم....!!!!
یعنی چی روزانه هم باید همون پول بده؟؟!!Huh
۱
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  شبانه الان از روزانه بهتره

چی شد؟؟Huh
من این جملتون را نفهمیدم....!!!!
یعنی چی روزانه هم باید همون پول بده؟؟!!Huh

راست میگه بیشتر از اون هم باید بده.
البته برا اونایی که برا ادامه تحصیل می خوان برن خارج از کشور.
شهریه دانشجویان ۸۹ روزانه به بعد ۴ برابر شده که دولت هزینشو میده و اگه بخوای مدرکتو آزاد کنی باید پولی که دولت هزینه کرده پس بدی.یا اینکه چند سال خدمت کنی به مملکت تا آزاد کنن.
۱
۰
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
ببین وقتی میری روزانه در واقع داری از کمک تحصیل دولت استفاده میکنی البته وظیفشون اصن تحصیل باید تو چنین کشور نفت خیزی رایگان باشه اما اگه بخوای بری خارج ادامه تحصیل بدی باید پول مدرک بدی به قولی ازادش کنی یعنی کمک تحصیل دولت شامل شما نمیشه یا چندید سال تو ایران بمونی و خدمت کنی
بازیه پوله دیگه :ی گفتن شاید اینجوری مغز هامون کمتر فرار کنن :ی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  شهریه دانشجویان ۸۹ روزانه به بعد ۴ برابر شده
یعنی مثلا ورودی ٨٧ کارشناسی باشه جدید حساب میشه یا قدیم یا چی؟

قبل از ۹۱ ای ها ۲۰ % افزایش یافته و ورودی ۹۱ ها اینقدر افزایش یافته... قبلی ها هم که اصولا باید تموم کرده باشن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
باز اینی که به همه منفی میده اینجا هم اومد فک کنم تازه اینترنت گررفته :ی منم به همه مثبت دادم
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۰۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۸۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۳,۰۰۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۶۰۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close