زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چقدر میشه روی رتبه آزمون های آزمایشی حساب کرد؟

ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
من امسال توی مدرسان شریف ثبت نام کردم برای آزمون های آزمایشی . اولین امتحانش همین هفته بود و رتبم هم خوب شد . اما فقط ۱۸۵۰ نفر توی این آزمون شرکت کرده بودند‌، در حالی که توی کنکور حدود ۲۰۰۰۰ نفر شرکت می کنند! چقدر می شه روی رتبه توی این جور آزمون‌ها حساب کرد ؟ مثلا اگه یه نفر توی این آزمون نفر اول شده باشه چقدر احتمال قبولی هست براش توی کنکور اصلی؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
به نظر من روی یه ازمون نمی شه حساب کرد و این که ازمون های جامع ملاک بهتری هستن .معمولا اگه در این ازمونا رتبه خوبی بیارین در کنکور رتبه خوبی میارید البته به نظرم خیلی به شرایظ شما سر جلسه کنکور بستگی داره چون در کنکور علاوه بر میزان مطالعه‌، اعتماد بنفس و سایر مسائل هم مهمه.من خودم معتقدم که اگر رتبه خوب نشد لزوما نباید رتبه در کنکور بد شه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
سعی کنید فعلا خیلی به رتبه فکر نکنید! البته خوبه که با رتبه خوبتون امیدوار بشین و سعیتون رو بیشتر کنید ولی از طرفی هم ممکنه که رتبتون مغرورتون کنه! فعلا همین طور ادامه بدید و شاید ۱ ماه آخر در آژمون های جامع بعضی از موسسات که شرکت کننده زیادی داره بتونید یه دیدی پیدا کنید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ ب.ظ
علاوه بر شرایط روحی که تو کنکور اصلی تاثیر گذاره . اگر شما مثلا کلاس های خود مدرسان شریف رو شرکت کرده باشین یا پارسه رو بعد بیاین با توجه به سوالایی که ه.ون استادا طرح کردن جواب بدین ممکنه به طور کاذب رتبتون بالاتر بره . این اشتباهی بود که خیلی از دوستای من دچارش شدن . و با اینکه آزمون پارسه رتبشون همیشه بین یک تا ده بود ولی در نهایت رتبه‌ی نهاییشون حدود ۳۰۰ شد.
بیشتر آزمونا برای آمادگی شخصی سر تنظیم وقت و ... هست.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۲
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
RE: چقدر میشه روی رتبه آزمون های آزمایشی حساب کرد؟
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  علاوه بر شرایط روحی که تو کنکور اصلی تاثیر گذاره . اگر شما مثلا کلاس های خود مدرسان شریف رو شرکت کرده باشین یا پارسه رو بعد بیاین با توجه به سوالایی که ه.ون استادا طرح کردن جواب بدین ممکنه به طور کاذب رتبتون بالاتر بره . این اشتباهی بود که خیلی از دوستای من دچارش شدن . و با اینکه آزمون پارسه رتبشون همیشه بین یک تا ده بود ولی در نهایت رتبه‌ی نهاییشون حدود ۳۰۰ شد.

من خودم درس می خونم و برای کلاس ثبت نام نکردم . اما مشکل این آزمونا اینکه سوالاش خیلی آسون‌تر از کنکور میاد . من سولای پارسه رو هم دیدم‌، خیلی از سوال هاش مال کنکور های سال قبل بود که فقط عدد هاشو عوض کرده بودند! سوال های مدرسان هم خیلی آسون بود‌، فکر نکنم کنکور در این سطح باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ق.ظ
بحث آسونی آزمونا نیست . مسئله اینه که چون از مباحثی که تو سالای پیش سوال اومده سوال می دن و شما چون کتاب های کنکور جدیدو تست زدین راه حل رو برای اون مدل سوال یاد گرفتین . به نظرم الان که دارین تست می زنین سوالای ۳ سال اخیرو تو کتابای تست اصلا نزنین و رد شین ازشون و سعی کنین نبینینشون . بعد وقتی همه‌ی درسا رو خوندین اونا رو دوره کنین .

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , SarahArshad , Xilinx , haveking
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  من امسال توی مدرسان شریف ثبت نام کردم برای آزمون های آزمایشی . اولین امتحانش همین هفته بود و رتبم هم خوب شد . ..

اصلا روی این رتبه‌ها حساب نکن مگر مطمئن باشی که جامعه آماریشون خیلی بالا است..
من پارسال آزمونهای پارسه رو شرکت کردم که به نظرم واقعا بیخود بود . چون سؤالات اونقدر غیر استاندارد بود که اگه دو سه تا فن از تکنیک های مهندسی معکوس‌! رو بلد بودی به راحتی میتونستی خیلی از سوالات رو جواب بدی. در صورتی که این شیوه الان خیلی وقته که از کنکورها حذف شده . به نظر من بهتره آدم خودش وقت بذاره و درس بخونه . این آزمونها فقط ممکنه آدم رو تو جو درس خوندن نگه داره ولی اصلا قابل اطمینان نیستUndecided

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin77
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط Xilinx.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  علاوه بر شرایط روحی که تو کنکور اصلی تاثیر گذاره . اگر شما مثلا کلاس های خود مدرسان شریف رو شرکت کرده باشین یا پارسه رو بعد بیاین با توجه به سوالایی که ه.ون استادا طرح کردن جواب بدین ممکنه به طور کاذب رتبتون بالاتر بره . این اشتباهی بود که خیلی از دوستای من دچارش شدن . و با اینکه آزمون پارسه رتبشون همیشه بین یک تا ده بود ولی در نهایت رتبه‌ی نهاییشون حدود ۳۰۰ شد.
مگه توی کلاسای پارسه سوالایی حل میشه که قراره توی آزمون ۲۵% بیاد HuhHuh و اینکه مگه استادایی که درس میدن سوالات رو طرح میکنن HuhHuh
مطمئنی سوالای پارسه اینطوریه که میگی ؟؟!! خیلی سخت‌تر از اینی هست که میگید.کاش اینجوری بود که میگفتین !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  مگه توی کلاسای پارسه سوالایی حل میشه که قراره توی آزمون ۲۵% بیاد HuhHuh و اینکه مگه استادایی که درس میدن سوالات رو طرح میکنن HuhHuh

جواب هر دوتا سوالتون بله هست!! .

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۱۰
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
Sad خودتان قضاوت کنید
واقعا جای تاسف داره که اینجور کلاه برداریها رو میبینیم.. همه هم میدونیم که دارن سرمون رو کلاه میزارن .. ولی بازم ازشون استفاده میکنیم... نمیدونم شاید داریم خودمون رو گول میزنیم.
حرف من به تمام کنکوری هاست.. خودتون تلاش کنید .. اگر همت کنید هیچ موسسه ای و هیچ کلاس کنکوری نمیتونه با همت انسان رقابت کنه و اگر بی حوصلگی کنید اگه تمام کلاس کنکورها رو برید و تمام آزمونها رو شرکت کنید نتیجه ای نداره....
خبر به نقل از خبرگزاری مهر:
انتشارعکس در ازای پژو۲۰۶ ولپ‌تاپ!/ کنکوریها از حضور درتبلیغات می‌گویند
خبرگزاری مهر - گروه حوزه و دانشگاه: این روزها تبلیغات زرد و نارنجی کنکوریها، صورتک نوجوانانی را بر دیوارهای شهر نقش بسته است که رهگذران را به درنگی در برابرشان فرا می خواند. تبلیغاتی که بیش از تلاش این نوجوانان، موسسات را به رخ می کشاند.

به گزارش خبرنگار مهر، هر ساله پس از پایان ماراتن کنکور و معرفی نفرات اول تا دهم این آزمون سراسری، آموزشگاهها و موسسات کنکور گردونه رقابت را از همدیگر می ربایند و هریک با بنرها بزرگتر، عکسهای بیشتر، تبلیغات خوش رنگ‌تر سعی دارند جلب توجه کنند.

موسسات کنکور سعی دارند به همه کسانی که عکسهای برترینهای کنکور را در کنار نام آنها می بینند القا کنند که این جوانان از خدمات بی شمار آموزشی آنها از کودکی تا جوانی! استفاده کرده اند و حال به اینجا رسیده اند.

بر اساس مصوبه «سیاست‌ها و ضوابط حاکم بر تبلیغات محیطی» مصوب جلسه ۱۹۸ تاریخ ۲۷ بهمن ماه سال ۸۸ شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی ضوابطی را برای تبلیغات محیطی اعلام کرده است.

تبلیغات محیطی شامل تابلوهای تبلیغاتی، بنرها، عرشه ‌پل‌ها، ایستگاهها و ناوگان حمل و نقل شهری مانند اتوبوس و مترو، فرودگاهها، تابلو سردرمغازه‌ها و اماکن تجاری و مانند آن است. بندهای شماره ۱، ۴‌، ۰ و ۱۱ بخش ب مربوط به ضوابط در این مصوبه به نکات جالب توجهی اشاره دارد.

در بند یک آمده است: در تبلیغات باید از ادعاهای کذب و گمراه ‌کننده و غیرقابل اثبات پرهیز گردد.

در بند چهار آمده است: تبلیغات ضمن آگاهی دادن نسبت به کالای مورد تبلیغ، نباید خدمات و یا کالاهای دیگران را بی ارزش یا فاقد اعتبار جلوه دهد.

در بند نهم آمده است: تبلیغات بازرگانی در محیط‌های آموزشی، پژوهشی، تربیتی و مذهبی و همچنین فضاهای مخصوص کودکان ممنوع می باشد.

در بند یازدهم آمده است: تبلیغات نباید بگونه‌ای باشد که موجب تضعیف خودباوری و اعتماد ملی و نیز تحقیر شخصیت مردمی شود که فاقد استطاعت برای خرید کالای مورد نظر هستند.

نکته قابل توجه این است که در تمام این موارد، تبلیغات موسسات کنکوری بیشتر این موارد را در بر می گیرد. در بند یازدهم آمده است که تبلیغ نباید موجب تضعیف خودباوری شود و این در حالی است که براستی اگر دانش آموزان مستعدی از خدمات آموزشی این موسسات استفاده نکند به میان نفرات برتر کنکور راهی ندارد؟

اما کنکوریها خودشان نظر دیگری دارند. امضای تعهدنامه از سوی برگزیدگان کنکور برای استفاده از عکس آنها در تبلیغات خیابانی و پخش مصاحبه در صدا و سیما روی دیگر داستان این بنرهای بزرگ در و دیوار شهر است.

نظرات نفرات برتر گروه ریاضی نشان می دهد که از میان این افراد، تنها نفر نهم جایزه ای معادل ریالی یک خودرو دریافت کرده و سایر افراد تنها جایزه ای معادل ۳۰۰ هزار تومان دریافت کرده اند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۱
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
Star تراز آزمون های آزمایشی و کنکور
سلام
می خواستم بدونم ترازی که در آزمون های آزمایشی مثلا پارسه می گیری چقدر با ترازز کنکور فاصله داره؟

دوستانی که کنکور قبول شدن و آزمون آزمایشی دادن اگه بگن خیلی خوبه
بقیه هم اگه تجربه ای، نقل قولی دارن لطفا بگید

برای دلگرمی می خوامBig Grin

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۱
ارسال: #۱۲
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
تراز آزمون های آزمایشی و کنکور
تلاشت را می کنی پس قبولی، خیالت راحت.

یک دو ست داشتم می گفت دو دو سه تا از آزمونها رتبم تک رقمی شد و توی کنکور هم همین انتظار را داشتم ولی ... (رتبه اش دو رقمی شد). یکی دیگه هم بود که نمی دونم توی رتبه اش توی آزمون‌ها چطور بود ولی می دونم رتبه اش از قبلی توی کنکور بهتر شد در حالی که توی آزمون‌ها از قبلی رتبه اش بهتر بوده. به نظر من اگر بتونی توی کنکور به خودت مسلط باشی رتبه ات همان حدود هست و شاید بهتر(چون بعضی‌ها کلا به خودشان مسلط نیستند).

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
بیشتر منظورم ترازه تا رتبه.
آخه می گن توی آزمون های آزمایشی رتبه مهم نیست تراز مهمه. راسته؟

چقدر نزدیکن؟

موسسات تراز رو بر چه اساسی می دن؟

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۴
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
آها. ببخشین. حواسم. نبود.
من هم یک مدت این سوالم بود از چند نفر پرسیدم کسی نمی دانست.
توی اینترنت هم گشتم چند تا سایت بود که روش محاسبه تراز را نوشته بودن. من متوجه نشدم چطوری هست.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۵
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: تراز آزمون های آزمایشی و کنکور
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  سلام
می خواستم بدونم ترازی که در آزمون های آزمایشی مثلا پارسه می گیری چقدر با ترازز کنکور فاصله داره؟

دوستانی که کنکور قبول شدن و آزمون آزمایشی دادن اگه بگن خیلی خوبه
بقیه هم اگه تجربه ای، نقل قولی دارن لطفا بگید

برای دلگرمی می خوامBig Grin
ترازهای پارسه خیلی به کنکور نزدیکه مخصوصا رتبه های زیر۱۰۰ اون.برای سنجش تکمیلی هم تراز بندی وتخمین رتبه اون خوب بود اما سوالات آزمون سال گذشته اون خوب نبود.برای من درآزمون آخر پیش بینی کرد که اگر درسال ۸۹کنکور میدادم رتبه‌ام زیر ۱۰۰میشد.که به نظرم اگه نحوه کنکور عوض نمیشد رتبه‌ام حداقل زیر۲۰۰میشد.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۷ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۷ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۲ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۱۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close