زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد ایجاد یک تالار ویژه-جدید

ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
سلام .
پیشنهاد میکنم یک بخش جدید با مضمون‌: دسته بندی اعضای سایت بر اساس رتبه های تک رقمی - دو رقمی - ۳ رقمی- ۴ رقمی و د حال آزمون ایجاد بشه . که اعضای این بخش‌ها فقط کسانی باشند که رتبه شون واقعی و طبق رده بندی باشه
به دلایل
۱ - اینکه دسترسی به این عزیزان برای باقی اعضا راحت‌تر باشه
۲ - و انگیزه ای ایجاد کنه برای بقیه که تلاش کنند و خودشون رو تو جمع هر یک از این گروه‌ها اضافه کنند
۳ - و همین که می تونه یه مدرک محکمی برای مانشت باشه و تاثیر گذاریش باشه

نیاز نیست که واقعا بخشی باشه که لازم داشته باشه که مطلب یا پست بگذارند . فقط لیست اسامی و لینک به پروفایل هر کاربر باشه کافیه
البته میشه بهش پرو بال داد و توسعش داد

ممنونم

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط - rasool -.)
سلام دوست عزیزم:

آقای موج زحمت کشیده اند و فایلی رو تهیه دیده اند که برخی رتبه های کنکور ۹۰ رو در اون جمع آوری کرده اند. که بیشترشون هم دارای نام کاربری در مانشت هستند.
فکر می کنم به دردتون بخوره .

از اینجا دریافت کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lucky_luke , موج
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  آقای موج زحمت کشیده اند و فایلی رو تهیه دیده اند که برخی رتبه های کنکور ۹۰ رو در اون جمع آوری کرده اند. که بیشترشون هم دارای نام کاربری در مانشت هستند.
فکر می کنم به دردتون بخوره .

ممنون . ولی باز فکر میکنم این بخش باید به سایت اضافه بشه

Blush

۰
۰
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: پیشنهاد ایجاد یک تالار ویژه-جدید
البته بنظرم این سطح بندی با این گستردگی چندان مورد نیاز نیست اما قبلا به این موضوع فکر کرده بودم که اگه بشه رتبه های برتر خودمون رو اعلام کنیم‌، مثل موسسات آموزشی که از رتبه های ۱ و ۲ رقمی خود بعنوان سند افتخار خود معرفی میکنه .
فکر کنم مناسب باشه که برای رتبه های ۱ و ۲ رقمی یک نماد مثل درجه نظامی! طراحی کنیم تا به راحتی این افراد شناسایی شوند . از نماد ستاره که نمیشه استفاده کرد چون یه نماد تعریف شده از قبل است‌، شاید یه نماد مثل اون کلاهی که توی کالج‌ها بر سر فارق التحصیلا میزارن خوب باشه!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  فکر کنم مناسب باشه که برای رتبه های ۱ و ۲ رقمی یک نماد مثل درجه نظامی! طراحی کنیم تا به راحتی این افراد شناسایی شوند

نه اون وقت دیگه چه احتیاجیه . هر کاربر که مطلبی میذاره . میشه از مشخصاتش که اگه درست وارد کرده باشه . دید که هنوز کارشناسیه یا ارشد .

ولی فکر میکنم یه طبقه بندی بشه خیلی بهتره . اینجوری دسترسی به همه کسایی که رتبه های مختلف بدست اوردن راحت‌تر میشه .

Blush

۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظر من از همین حالا عهد ببندید که اگه رتبه تون خوب شد بقیه را فراموش نکنید.
من قول میدم با اینکه صنعتی شریف قبول شدم و میدونم وقتم خیلی کم میشه . باز بیام به مانشت (شوخی )

ولی مگه شما موقع ثبت نام ایمیل از کاربرا نمیگیرید. خب با فرستادن ایمیل هم از طرف سایت و هم از طرف کسی که میخاد باهاشون در ارتباط باشه . میشه مطلعشون کرد . و دعوتشون کرد دویاره به سایت بیان

Blush

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۲۳ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۰۶۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۰۷ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۴۱۴ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
  ایجاد نقاط تصادفی - متلب αɾια ۵ ۶,۰۹۶ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
Question بحث درس مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ؟؟ coder1984 ۶ ۱۹,۰۵۵ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو safoora s ۱ ۲,۴۸۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close