زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور انیمیشن بسازم؟

ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ ب.ظ
چطور انیمیشن بسازم؟
سلام.
من علاقه زیادی به انیمیشن سازی دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم.قبلا با فلش یکم کار کردم.تقریبا مثل انیمشن های کارتون‌ها دوست دارم مثل کارتون up.نمیدونم میشه یا نه.لطفا راهنمایی کنید از کجا و جه نرم افزاری شروع کنم.و اینکه چقدر یاد گرفتنش طول میکشه.ممنون میشم Big GrinBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
RE: چطور انیمیشن بسازم؟
(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  سلام.
من علاقه زیادی به انیمیشن سازی دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم.قبلا با فلش یکم کار کردم.تقریبا مثل انیمشن های کارتون‌ها دوست دارم مثل کارتون up.نمیدونم میشه یا نه.لطفا راهنمایی کنید از کجا و جه نرم افزاری شروع کنم.و اینکه چقدر یاد گرفتنش طول میکشه.ممنون میشم Big GrinBlush

نرم افزار هایی که برای ساختن انیمیشن هستن زیادن!معروف تریناش تری دی مکس‌، مایا هستن!نرم افزار های دیگه ای هم هستن.مثل زی براش و ...!
با فلش فکر نمی کنم بشه سه بعدی زد!اگر اشتباه نکنم انیمیشن up با مایا کار شده!
یاد گرفتنش بدون کلاس هم امکان پذیر هست!اما در هر صورت پشتکار زیاد و علاقه می خواد!
اگر بخواین برین کلاس که هیچی اما اگر بدون کلاس می خواین یاد بگیرین به نظر من از help نرم افزار شروع کنین و البته باید صبر و علاقه‌ی زیادی داشته باشین!چون آسون نیست اما لذت بخشه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ
چطور انیمیشن بسازم؟
(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  چطور انیمیشن بسازم؟ سلام.

من با تری دی مکس در سطح غیر حرفه ای کار کردم
ساختار ساده ای داره
و از طرفی اولین کارهایی که بسازید این قدر جذابه که دیگه درش غرق میشید هر چندکه خودم به دلیل ارشد و برخی دیگه از مشکلات ازش فاصله گرفتم
اگه خواستین به نظر من هرکتابی که پیدا کنید میتونه کلیات رو به شما یاد بده و سطح مقدماتی رو تکمیل کنه
سطح متوسطش احتیاج به تمرین زیاد داره
و سطح حرفه ای به نظر من فقط باید در کار بهش برسید یا یکی تجربیاتش رو در اختیارتون بگذاره که میدونین معمولا خساست توی این زمینه زیاد هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ ب.ظ
چطور انیمیشن بسازم؟
اگر بخواید ۲ بعدی کارکنید فلش گزینه خوبیه.درعین اینکه محیط وابزرهاش ساده است ولی قابلیت های زیادی داره. یادگیریش هم زیاد طول نمیکشه.میتونید خودآموز یادبگیرید
مستقیما هم که نمیشه رفت سراغ انیمشن ها.یه مبحث پیشرفته است.من جایی رو سراغ داشتم که چند ماه دوره گذاشته بود و تازه بعد از اتمام دوره هنرجوها تونستن اجسام بی جان رو درفضای سه بعدی رسم کنن ومتحرک سازی رو بهشون یاد ندادن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۷ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۰ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۰۷ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۴۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۲۵۰ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  چطور میشه هر الگوریتمی را طوری تغییر داد که بهترین زمان اجرای خوبی داشته باشه؟ farid612004 ۱ ۱,۴۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  ازمون استخدمی دستگاه اجرایی-آزمون چطور بود؟؟؟ ۸۵۹۱ ۲ ۲,۳۹۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  آزمون ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۵ چطور بود؟ farzad67 ۱۸ ۸,۱۳۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: tara71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close